בחירות 2021 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/21.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

5 הצבעות
    12.5%
  2. תקווה חדשה

6 הצבעות
    15.0%
  3. ימינה

7 הצבעות
    17.5%
  4. יש עתיד

6 הצבעות
    15.0%
  5. הרשימה המשותפת

2 הצבעות
    5.0%
  6. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  7. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    2.5%
  8. העבודה

2 הצבעות
    5.0%
  9. הציונות הדתית

4 הצבעות
    10.0%
  10. אחר

7 הצבעות
    17.5%
  1. רוברטו באגיו31 Member

2. קשר שמאלי Member

מטורללת לגמרי האישה הזאת.

3. רוברטו באגיו31 Member

מטורללת ?? אבל חייל צ'וקולד והחברים בשמאל טוענים שתמר זנדברג ומיקי רונזטל הם שני דובוני אכפת לי רגישים ומנומסים .

יש מצב שהם בונים על הזיכרון הקצר שלנו ??

4. קשר שמאלי Member

הפרצוף האמיתי של השמאל נחשף מזמן, הכל מתועד היום ברשתות החברתיות. את הפוזה של הנאורים והמתורבתים הם כבר לא יכולים למכור

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/21
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מר "מזרחים שונאים אשכנזים ורוסים יותר משהם אוהבים את עצמם והמשפחה שלהם" מטיף לי על התמסכנות, מצחיק.
    את זה אתה כתבת מבלי שאני או כל מי שמזדהה פה כ"מזרחי" כתב משהו אחד נגד אשכנזים כאשכנזים, מראה מצוין מי מוצא דרך להיעלב ולהתמסכן.

לפתור כל ביקורת בלכתוב יש לך/לכם רגשי נחיתות, זה לומר בעצם שאין לכם טיעון ענייני ואתם בעד הנצחת המצב הנוכחי כי הוא נוח לכם.
    זה כמו עדר האנשים שמגיבים לכל פוסט של אב"ח בקללות ועלבונות אישיים כי אין להם יכולת להתמודד עם הטענות שלו.

Roma ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  6. VAR Member

מה לעז..?

אני חצי מזרחי, קודם כל. מצד האב אפילו, כך שגדלתי עם שם משפחה מרוקאי. אני שונא לציין את זה כי זה מיותר לאללה ודי אידיוטי גם אבל נראה שכבר אבדה התקווה שאי פעם יהיה אפשר לומר משהו על מישהו מבלי שזה יתפרש כגזענות (אם אני תוקף בעצמי) או התמסכנות (אם אתה חושב שאני טוען שתוקפים אותי) מבלי לשייך את עצמי לאיזו קבוצה מוחלשת וונאבי (וזה לגמרי וונאבי. אני מגיל 0 ועד שעזבתי את הארץ בגיל 23 לא חוויתי פעם אחת יחס מפלה בגלל שם משפחה מזרחי. לא בגן, לא בבית הספר, לא בצבא. הגזענות היחידה שהייתי עד לה היא מצד קרובי משפחה שלי, ויש לא מעט כאלה ברוך השם, כלפי עדות אחרות, בעיקר יוצאי ברית המועצות לשעבר).

דבר שני, אם זה לא רגשי נחיתות אז אני לא יודע מה זה. קופץ לך הפיוז בכל פעם שמישהו מזכיר עדה מזרחית/אדם מזרחי בהקשר לא מחמיא. כאילו שאי אפשר לחשוב שכל הרשימה שהוזכרה כאן היא עדר בהמות גם בלי לשייך אותם לעדה מסוימת. ישר מחפש דוגמאות מהצד השני ולא נרגע גם כשנותנים לך כאלה (החיקוי של רון קופמן בארץ נהדרת - בהמי או לא?).

אתה רוצה טיעון ענייני כתגובה לטיעונים הכי לא ענייניים שיש. יורדים על מירי רגב כי היא מזרחית. נו. איך אני אמור להתמודד עם הטענה המאוד עניינית הזאת? כי נראה שכל מה שמנסים לומר לך לא מספק אותך.

בסדר אתה רוצה לחיות בתחושה של 'העולם נגדנו' אז תהנה. יש אנשים שכנראה מכורים לזה.

Lebron, LFC-Gerrard1, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. oranfu Member

למה מציגים את גלנט כטיפש כמו נעל? הוא אשכנזי נראה לי.
    מה לגבי גנץ? עשו דמות יותר מטומטמת מגנץ אי פעם בהיסטוריה של ארץ נהדרת? גם הוא אשכנזי.
    את עופר כסיף עשו בהמה רצינית שבוע שעבר. נראה לי שהוא אשכנזי.
    וואי וואי איזה מטומטם הם עושים את ישראל כץ. אשכנזי, כבר אמרנו.

לגבי בראשי החלאה שבוכה שעולבים בה על היותה בת שכולה (מסכים שזה דוחה) - החלאה עצמה איחלה לאנשים להיות "יתומים בקרוב" כשבאו איתה בדין ודברים. כנראה שאז זה היה עלבון שקצת פחות הפריע לה.
    כמובן שהיא גם, ממש לא מזמן, אמרה שחלאס להתייחס למשפחות שכולות כקדושות.

אז לערב את השכול זה דוחה, אבל כשהיא מתלוננת על זה היא לא רואה את הדבשת של עצמה.

modric19, Lebron, Scouser ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  8. סיונרה Member

למה מציגים את גלנט כטיפש פשיסט:
    א. כי שונאים את גלנט
    ב. כי שונאים את המדינה שממנה ההורים שלו באו
    ג. כי הוא טיפש פאשיסט

למה מציגים את רגב כבהמה וולגרית:
    א. כי היא בהמה וולגרית
    ב. כי שונאים את המדינה שממנה ההורים שלה באו
    ג. כי שונאים אותה

למנצחים יוענק הקלשון שקאריק רודף איתו אחרי אשכנזים

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וכשמציגים את מיקי זוהר כטיפש, למרות שהוא אחד האנשים החכמים בפוליטיקה הישראלית, ממה זה נובע?
    וכשמציגים את עוזי כהן ז"ל כקוף עילג (כולל המשפט הקורע "אני רוצה בננה") בגלל פגם דיבור שסבל ממנו, ממה זה נובע?

כדי לבחון את הטענה לגזענות צריך להשוות לא בין הדמויות אלא בין דמות לאדם האמיתי. זה מתחבר לנושא שדיברנו עליו בדיון המקביל, כשמציגים את הזמרת נרקיס המסכנה כגזענית והומופובית, למרות שהיא מעולם לא אמרה שום דבר גזעני/הומופובי בפומבי, זה מעורר ריח של שנאת דתיים. כשהציגו את אריאל זילבר כהומופוב זה לא הפריע לאף אחד כי זה באמת הבנאדם.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. סיונרה Member

הוא לא אחד האנשים החכמים בפוליטיקה הישראלית. אני לא יודע אם הייתי קורא לו טיפש, אבל מה שבטוח זה שהוא חסר מוסר ועכבות.
    אני לא בטוח שאני יודע מי זה עוזי כהן, אבל לפי ויקיפדיה חזרת כרגע לשנת 2003. הרבה דברים שפעם היו עושים (כמו לצחוק על ליקויים) כבר לא מתקבלים יפה היום, ללא קשר למוצא. אתה באופן כללי לא דוגמא לכלום, אתה לא יכול להסתכל על שום נושא לא דרך משקפי הגזע. אני מניח שגם חלב במכולת אתה בוחר לפי צבע העור של המנכ"ל.

Jese אוהב/ת את זה.
  11. italiano Member

מעניין אם בנט ילך על בחירות ישירות.

12. VAR Member

אם זה יקרה אריה דרעי ייזכר כאחד מחברי הכנסת הכי מועילים בהיסטוריה של הפוליטיקה הישראלית.

italiano אוהב/ת את זה.
  13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היה לו פרצוף מצחיק, כפיל של מרצ'נה מוולנסיה ונבחרת ספרד. והוא היה חבר מרכז הליכוד. אז קיבל דמות בארץ נהדרת או מה שהיה לפניה.

14. alexshw Member

ארץ נהדרת עשתה שירות אדיר לעוזי כהן

15. yonmu Member

משעשע שברור לכולם שהטיפול האמיתי - והצודק - במשבר הנוכחי הוא הורדת אחוז החסימה (בעדיפות ל1\120 מהקולות), אבל כיוון שזה לא משתלם פוליטית לאף אחת מהדמויות הרלוונטיות זה חסר סיכוי.
    לא לגמרי ברור לי באיזה מתווה דרעי מציע בחירות ישירות, אבל זה יכול להיות שינוי מענין.

*שס - יאפשר לאמסלם וישי לרוץ בנפרד ולקחת קולות. ג - הפלג הירושלמי. סמוטריץ - בן גביר, מעוז והבית היהודי ירוצו בנפרד. בשמאל - כל האחוס"לים יוכלו לרוץ בלי לפחד מאחוז החסימה, וכו'.