בחצר המלכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏28/8/05.

1. THE STRETFORD END Member

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/05
  2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמזון דופקים ממה שהבנתי וואחד מחיר במשלוח.

יש דווקא ספר על טוטנהאם שאני מאוד רוצה ולצערי הספקתי לקרוא רק חצי ממנו כשבן דוד שלי ביקר בארץ - What's the Story Boring Glory, על ימי אלן שוגר הלא עליזים בכלל.

3. THE STRETFORD END Member

הלו,אין מתנות חינם בחיים,אתה רוצה לקרוא ספרים שאי אפשר להשיג אותם בארץ אז תשלם על משלוח,כמה זה כבר יכול לעלות?3 מנות פלאפל?

ובשביל ספר טוב שווה לשלם.

תקראו ספרים תהיו חכמים.

4. THE STRETFORD END Member

ואפרופו ספרים,אני קורא עכשיו את האוטוביוגרפיה של בובי רובסון,אני נדהם כל פעם מחדש עד כמה אפשר ללמוד על כדורגל ואין טוב יותר מללמוד מאנשים כמוהו,
    הספר מצויין ומצחיק גם כן,הרבה הומור שחור ושנינות אנגלית משובחת,לדוגמא:

רובסון כשהיה מנג'ר איפסוויץ הלך לארוחת ערב במלון יוקרתי בלונדון לפני משחק חוץ נגד ווסטהאם עם הצ'ירמן של המועדון(בחור לא נורמלי),לאחר הארוחה הם נכנסו ביחד לשירותים להשתין ורובסון לא יכל שלא לשים לב שהצ'ירמן לא שטף את הידיים שלו לאחר ההשתנה,רובסון פנה אליו לאחר מכן ואמר לו:
    " mr.john,where i was brought up we were taught to wash our hands after using the toilet,
    אז הצ'ירמן הסתכל עליו וענה לו:
    "bobby,where we were brought up we were taught not to piss on our hands in the first place"

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx רק באנגליה!!!

5. NewcastleFan Member

רוני בארקר,הקומיקאי האגדי,הלך אמש לעולמו בגיל 76.עצוב עצוב.מי לא זוכר אותו מ "Open All Hours"
    אדם ענק.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

6. תונל Member

או כמו שמישהו אמר באיזה סרט באותה סיטואציה-
    "I wash my hands before I touch my dick"

מישהו יודע איפה זה קראוץ'-אנד?
    (ולא, זאת לא בדיחה על הגובה של פיטר קראוץ')
    תודה.

7. Rudess Member

אני פשוט בעננים, במיטב המסורת של Dream Theater כשיש להם באותה העיר 2 הופעות רצופות יום אחרי יום, אז ביום השני הם עושים סט ראשון של שעה של חומר שלהם ואחרי זה עושים קאבר לאלבום רוק קלאסי.
    חברים רבים שלי נסעו לאמסטרדם, ראו אתמול את ההופעה הראשונה ונהנו, וחיכו לדובדבן היום, והאלבום שדרים ת'יאטר ביצעו הוא לא אחר מאשר Dark Side of the Moon, אחד מאלבומי הרוק המתקדם החשובים ביותר בהסטוריה, והוא של להקת פינק פלויד. להקת הרוק הטובה בעולם מבצעת את אחד מאלבומי הרוק הטובים ביותר בכל הזמנים, דליקטססססס, ורק חבל לי שלא הייתי שם לחזות בזה,אז נחכה לבוטלג.

8. THE STRETFORD END Member

ועוד שנינות אנגלית משובחת והפעם מצד העיתונות,
    כותרת אחד העיתונים לבובי רובסון אז מנגר הנבחרת לאחר תיקו 1-1 במשחק ידידות ב 88 נגד ערב הסעודית :

"in the name of allah,go"

9. THE STRETFORD END Member

יס 12 התחילו בשידור חוזר של סידרה מצויינת ממנצסטר כל יום בשעה 9 בערב,התירגום שלהם הוא : חברים לנצח,
    מומץ סופר מומלץ,כרגע פרק חמישי נגמר אבל כל מי שיראה גם מהפרק ה 6 יבין מהר מאוד את התמונה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/05
  10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת הסדרה על השוטר ההוא, לא? אני זוכר שראיתי משהו ובאמת הייתה הפקה מושקעת...
    כל יום כיפור קראתי בהנאה רבה את Fever Pitch, פשוט נפלא - מאיך שהוא מתאר את מלקולם מקדואל וליאם בריידי ועד הרגשות של כל אוהד כדורגל. מדהים, הורנבי מצליח שוב למגנט אותי לספר. פשוט גאון.

11. TheLane Member

אממ,
    אני חושב לקנות את fever pitch, יש הבדל גדול בין האנגלית לעברית? שווה לזרוק עוד כמה לירות כדי לקבל את המקורי?

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק באנגלית. אין מה להשוות, עדיף בכמה רמות, וגם באנגלית ממש לא קשה (רצוי לדעת פה ושם סלנג בריטי אבל תסתדר גם בלי).
    אגב, מישהו קרא את הביוגרפיה של צ'רצ'יל? ללא ספק אחד התרגומים העלובים בתולדות המדינה.

13. THE STRETFORD END Member

הוטספר,
    לא שוטר ולא נעליים,
    3 חברים בני 29-30 שכל היום שותים ולא בדיוק מוצאים את עצמם בחיים,בין לבין בחורות,סמים,כדורגל.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

המממ... כנראה התבלבלתי... אני זכרתי שהייתה על שוטר שמועבר לניוקאסל או משהו.. צריך לבדוק.

15. Riki Member

יש מצב אתה אומר לי איך אני משיגה את זה ????

תודה ענקית מראש !!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx