בית ג'-ארה"ב עולה בדקה ה-90!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/6/10.

1. The_Magpie Member

There were 10 German bombers in the air... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

2. samoel Member

אוייי כמה שצרחתי אנגליה סוף סוף עושה את העבודה אם כי בצורה מגעילה ואני מעביר באותה שניית הסיום לערוץ 33 ואני מקבל את הבשורה המרה. דונובן כובש. אינעל העולם!! ואינעל האלג'יראים האלה(אתם בטח יכולים לתאר איזה כינוי נתתי להם מפאת כבודם של חלק מהכותבים אני אחסוך זאת מכם)אבל בסופו של דבר חייבים להגיד - אנגליה פישלה. אם היא צריכה טובות מנבחרת כמו אלג'יריה זאת רק אשמה שלה. שימו א תהגול השני ותרדו רגועים במקום הראשון.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בחיי שאני לא מבין מאיפה גל האופטימיות הזה. עברנו ברגע האחרון ובקושי רב את הבית המצחיק הזה-וואו, יופי. אני לא ראיתי שיפור משמעותי בין המשחק היום למשחקים קודמים. גם מול ארה"ב הגענו לכמה מצבים נחמדים (הסקי מול הווארד למשל), אבל אחרי המשחק ההוא כולנו קטלנו את הנבחרת, ובצדק. אתם אומרים ש"המטרה הושגה", אבל להזכירכם המטרה לפני הטורניר לא הייתה לעבור את שלב הבתים אלא להגיע לשלבים מאוחרים יותר. התוצאה היום ככל הנראה חיסלה את הסיכוי של אנגליה להגיע ליותר מרבע גמר.

4. Telkiyski Member

עוד יכולה להיווצר סיטואציה שנבחרת תנסה בכוונה לא לנצח כדי לא לסיים ראשונה, כדי להפגש עם ארה"ב ולא אנגליה,אבל ממש מסובך עכשיו לחשב איך זה יכול לקרות.
    בכל מקרה אוהדי אנגליה שיש פה, אני במקומם לא הייתי כ"כ אופטימי, אני חושב שאנגליה תודח אם פגוש את גרמניה וגם אם תפגוש את סרביה. רק מול גאנה יש לאנגלים סבירות גבוהה יחסית לעלות לרבע הגמר לדעתי.

5. wings Member

וואו, איזה יום ענק. בשביל זה יש מונדיאל, בדיוק בשביל זה.
    דונובן מרוויח מיליון דולר בעונה בארה"ב וזה לפני כל הכסף הצדדי שהוא מכניס מפרסום. ככה שדי טוב לו ב MLS. הוא יוצא להשאלות קצרות בפגרה ולפחות האחרונה באברטון היתה מוצלחת. בויקיפדיה רשום שהוא עלה לבוגרים בלברקוזן ושיחק שבעה משחקים ב 4 שנים. יכול להיות שאם במקום לבלות שם כל כך הרבה שנים על הספסל הוא היה עובר לקבוצה קטנה יותר, הקריירה שלו באירופה היתה מוצלחת יותר. מבחינת יכולת אין לי ספק שהוא יכול להצליח בכל ליגה.
    טעות שלי: הוא לא שיחק 4 בשנים בלברקוזן, הוא ההיה שייך ללברקוזן אבל הושאל רוב הזמן הזה
    לקבוצה ב MLS. ככה שהוא לא ממש קיבל הזדמנות בגרמניה למעט תקופות קצרות בלברקוזן ובאיירן מינכן.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10
  6. Rudess Member

ללא ספק אחד הרגעים הגדולים במשחק, קפיצת ההתאבדות של טרי אל הכדור.

7. GiladG2 Member

למרות שאני שונא מאוד את הספסר, אין לי ברירה אלא להסכים איתך ולהוסיף. משחק ענק של ג'ון טרי, שבאמת נתן את הכל היום בשביל הנבחרת. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx איש המשחק שלי. חבל שהוא לא יכול להדביק באותה יכולת את החבר שלו.

ומילה על הקהל האנגלי, שמילא את כל האצטדיון, כיסה כל סנטימטר אפשרי בדגל אנגלי ולא היה שקט לרגע. :aaa12: :aaa12: :aaa12: אין מתחרים.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר שתי הנבחרות עליהן הימרתי עלו. זה שאנגליה לא משכנעת זה די היה צפוי, רק לפני יומיים החבר'ה היו עסוקים בבעיות פנימיות. הרעש במחנה האנגלי לא תרם לאף אחד והיות שנבחרת סלובניה באמת נבחרת אפורה הסוף היה היום טוב. ההמשך? אין לי מושג.

טוב לי שארה"ב עלתה ולדעתי שום קבוצה בבית השני תרצה להתמודד איתה, גם לא גרמניה. לאמריקאיים לב ענק והם ווינרים מלידה. הם לעולם לא מפסיקים להאמין ובסופו של דבר הם עולים בצדק. גם היום הם שוב סבלו מהתנכלות השופטים ולשמחתי דונובן היה שם ברגע הכי קריטי. פוליטיקה וספורט לחוד, אבל טוב לי שארה"ב ממשיכה הלאה. נראה לי שהיו כמה אלג'יראיים שלא אהבו שה'אימפריאליסטים השטניים' מנצחים בצורה הזאת...

ולסיום, עוד נבחרת אפריקה הולכת הביתה...הערב כל התקווה מונחת על שחקני גאנה.

9. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אתה בטוח שכדאי לכם לעבור את הגרמנים ?

El que no salta es un ingles... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/6/10
  10. רמי Member

לא ראית שיפור? לא ראית רבע השעה הראשונה של החצי השני? אנגליה שחקה מצוין באותן דקות והייתה שווה יותר משער אחד.

זה טוב ויפה שהיו מצבים במשחקים אחרים, אבל אתה בעצמך הצבעת על ההבדל. אז זה היה הסקי הבדיחה שהחמיץ והפעם דפו כבש. אז איך אין שיפור?!

המטרה הושגה! איך אפשר להגיד שלא? בלי לעבוד את שלב הבתים אתה יכול להגיע לחצי גמר או גמר? לא חושב. עברנו לשמינית ועכשיו המטרה היא לעבור ולהגיע לרבע.

לא מבין מאיפה רגשי הנחיתות האלו מול הגרמנים. לא מדובר פה על איזה מחסום בלתי עביר (במידה ונגדם נשחק). מדובר פה על משחק אחד והכל יכול לקרות בו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10
  11. Rudess Member

קודם כל גרמניה צריכה לנצח את גאנה בשביל שמפגש כזה יתקיים. שנית, לא משנה מי תהיה היריבה של האנגלים, היכולת הנוכחית לא תספיק וחייב לבוא שדרוג. אם לקאפלו היה ביצים לזרוק את רוברט גרין החוצה, אז שיזרוק גם את למפארד שלא תורם שום דבר למשחק של נבחרת אנגליה. ג'ו קול באגף שמאל, לנון בימין, בארי וג'רארד באמצע, והכל ייראה אחרת עבור אנגליה.

12. קרלס פויול5 Member

שער בדקה 90 שמעלה את ארה,ב שני מקומות, כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx . דונובן באמת מלך, הבעיה היחידה תהיה עם גרמניה תסיים מקום שני ואז כל החרא של המקום הראשון ילך קאפוט.

13. xavi6 Member

וואי, אני בהלם מהתגובות של הצד האנגלי. איך אפשר להיות מרוצים? מילנר? באמת? השחקן האדיש והגרוע הזה שבזבזתי עליו כמה דקות מהחיים שלי הוא השחקן של צד שמאל של פאקינג נבחרת אנגליה? הוא בכלל כדורגלן? הוא השחקן המצטיין של חלק ממכם?! אלוהים יעזור.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רציתי שאלג'יר תעלה, אבל אני מודה ששתי הנבחרות הכי טובות בבית הזה העפילו בסופו של דבר. האנגלים, גם לא במשחק גדול, היו עדיפים בכמה רמות על סלובניה האנמית. בגלל היכולת העדיפה והקהל הנהדר, אני מרוצה שאנגליה עלתה על חשבון הסלובנים (רק חבל לי על אלג'יר הנאיבית).

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי היה שיפור די משמעותי היום במשחק. נכון, היו עדיין דקות קשות שהנבחרת החליטה לוותר על לשחק בהן והעיפה כדורים ארוכים למעלה, ואני עדיין לא מצליח להבין למה אנחנו בכלל מגיעים לדקות כאלה, אבל הן היו מעטות בהשוואה למשחק הנורא מול האלג'יראים. בחצי השעה הראשונה וב-20 הדקות הראשונות של המחצית השנייה אני יכול להגיד בפה מלא ששיחקנו טוב. והסלובנים הגיעו למצב אחד בלבד כל המשחק. מה שאומר שהתוצאה די מקפחת אותנו, וחבל שכך, כי 2-0 היה מסדר לנו המשך דרך אחר לגמרי במונדיאל הזה...

ההתאבדות של ג'ון טרי עם הראש היא מהלך המונדיאל... זה אריה אמיתי!
    :aaa12: