בית ג'-ארה"ב עולה בדקה ה-90!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/6/10.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר, שתי הנבחרות שרציתי שתעלנה, אכן עלו. לארה"ב הגיע המקום הראשון לאור מה שראיתי עד כה. השער בתוספת הזמן שימח אותי מאוד.
    אני חושב שהמצב של אנגליה פחות נוראי מכפי שמנסים לצייר אותו. חשוב לזכור שמדובר בטורניר שבו שלב הבתים קצר מאוד וכל מעידה (שבמקרה הזה הגיעה מהשוער, לא מכשל קבוצתי או חולשה רגעית של הנבחרת) עשויה להכריע לקראת המשך הדרך, מה שיוצר לחץ גדול על השחקנים. אין לי ספק שעכשיו, אחרי שהעפילו לשמינית הגמר, הם יבואו משוחררים יותר, אחרי שהם יודעים שמהפאדיחה הגדולה ביותר הם ניצלו. אני חושב שיריבה גדולה תצליח להוציא מהאנגלים יותר.

2. GiladG2 Member

מטרות משתנות באמצע טורניר. כן המטרה הראשונית הייתה להגיע כמה שיותר רחוק, אבל יכולת מזעזעת ובלתי צפויה הובילה אותנו למצב הזה שאנחנו צריכים לגרד ניצחון נגד סלובניה כדי לעבור רק לשמינית גמר. אז כן המטרה הושגה, עכשיו המטרה היא לעבור לרבע גמר, לא משנה מי תהיה היריבה. לא יודע מה ראית, אבל שיפור היה, גם אינדיבידואלית וגם קבוצתית, בטח שכשאתה משווה את היכולת הפתטית מול אלג'יריה, שבקושי העברנו 3 מסירות רצופות.

לגבי אופטימיות - אפשר למצוא תמיד. אני חושב שבמשחק הבא הנבחרת תמשיך להשתפר, והגיע הזמן שרוני ייכנס לעניינים. אני אישית מעדיף להתחיל לאט (מאוד במקרה הזה..http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ), ולשתפר בהדרגתיות. אני חושב שזה עדיף מאשר שהיינו נותנים רביעייה לאלג'יריה, חמישייה לסלובניה, השתן היה עולה לראש וההדחה בפנדלים מיד אחרי (שעוד תגיע כנראה).
    השחקנים היו על סף ההשפלה הכי גדולה של החיים שלהם והם ראו כבר את הכותרות בעיתונים שהיו מקבלים בטיסה חזרה מחר. ג'ון טרי לא יהיה היחיד שייתן את הראש שלו על הדשא בשמינית גמר.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'יימס מילנר שחקן מצוין, גם אמצע גם ימין גם שמאל גם מאחורה וגם מקדימה ובכל עמדה הוא נותן 100%.
    בגלל שלא קוראים לו מילנריניו ואין לו תספורת מגניבה אז הוא פחות מוערך, נתן עונה גדולה באסטון וילה ונראה שהמחיר שלו רק יגדל.

4. GiladG2 Member

לא מספיק ביסיקלטות ועקבים? הוא ישתדל יותר פעם הבאה.

5. שער 7 Member

בגרמניה צריכים לשלוח זר פרחים ענק לדונובן, שכן השער שלו חיסל עוד מונדיאל לאנגליה.
    מול גרמניה אין לאנגליה צל של סיכוי, גם מול סרביה עם הבונקר האימתני שלה.

6. דנידין Member

מי אמר שגרמניה עולה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

7. מראדונה Member

למילנר אין תכונות של שחקן אגף.יותר מדי איטי ומסורבל.
    רואים שזו לא העמדה הטבעית שלו.
    לאנגליה יש בעיה קשה בעמדות האגפים.או שהם איטיים או שהם מטומטמים.

8. שער 7 Member

כדורגל משחקים 95 דקות ובסוף... כולם יודעים.

9. Telkiyski Member

בשלושה משחקים של נבחרת אנגליה שצפיתי בהם במונדיאל הזה, לא ראיתי אפילו פעם אחת מהלך של שחקן אנגלי שעובר שחקן יריב. מדהים, יש עוד נבחרת כזו במונדיאל ?

10. FreakinMoney Chelsea Fan

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10
  11. xavi6 Member

עזוב ביסקלטות ועקבים, לא ראיתי אותו בועט פעם אחת לשער, או חס וחסה עושה משהו ששחקן כנף יודע לעשות-לעבור את המגן. כל כדור הוא ניסה להרים, 1 מתוך 5000 הלך לו נורמלי לדפו. הכל צפוי, ידוע, משעמם, חלש, ומעל הכל-איטי! אני על קביים עושה את זה יותר מהר ממנו. זה לא קשור שהוא באסטון וילה וקוראים לו מילנר. יש את לנון מטוטנאהם שרואים שהוא באמת קיצוני שיודע לעבור מגן.

אם זה הקיצוני של אנגליה, אני רגוע. גם הונדורס תעצור אותכם בשמינית.

12. דנידין Member

כולם יודעים מה? שהם עפו בשלב הבתים ביורו 2000 ו 2004?

13. cazzo Il Capocuoco

איפה הימים בהם איראן הייתה מנצחת את ארצות הברית...?

טוב, נו, לא ראיתי אנגליה-סלובניה כי ידעתי שיהיה משחק מותח ומעניין בין ארה"ב לג'זאייר, ושוב הירוקים עם עוד משחק בלי שער. ולעזאזל, למה לתת שני צהוב לענתר יחיא? מה הוא עשה? זה בעיה, אם השופט לא היה מבין צרפתית, אז סביר להניח שזה לא היה קורה. אייה, והגול, כמעט רפיק סאיפי נתן גול בנגיחה, טים הווארד לקח ואז נתן לנבחרת שלו לעשות מתפרצת ומשם דונובן הגיע לכדור החוזר וטראח..."ערמת ילדים! ערמת ילדים!"....

14. Ljungberg 8 Member

זה נכון שזה קצת לא לרמה שאל אנגליה להעביר זמן בקרן אבל נוצר מצב לחוץ שבו המטרה מקדשת את האמצעים, מה שחשוב זה שהמטרה הושגה, מה שהיה עד עכשיו לא באמת משנה.
    נקווה שמגמת השיפור תמשיך כי זה באמת לא בשמיים לעלות לרבע, גם אם זאת גרמניה ה"מהוללת".

15. 亚历山大帕托 Member

שחקן אחד התפרץ על השופט, האחרון הסתובב כדי לתפוס מרחק, יחיא בא להרחיק את השחקן שלו ונעמד במקומו, השופט הסתובב וחשב שיחיא הוא זה ששמע אותו מתפרץ עליו לפני כן. הוציא לו צהוב, הסתכל בפנקס, הוציא אדום.