בית ג'-ארה"ב עולה בדקה ה-90!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/6/10.

1. k_700 Member

ראית את המשחק?
    לנון ממש גרוע בהופעותיו האחרונות בנבחרת. יש לו מהירות אבל הוא הולך עם הראש בקיר והוא ממש לא מחובר למשחק הקבוצתי.
    מילנר נתן קרוסים טובים, שיחק טוב באגף עם ג'ונסון ודווקא עבר לא מעט את המגן מולו.
    גם אני לא הכי אוהב את מילנר באגף אבל היום הוא היה טוב, אם זה יספיק מול שחקנים טיפה יותר טכנים, חכמים ומהירים כמו שיש לגרמניה באגף, אני לא יודע. אבל זה מה יש. קאפלו לא דאג להזמין את אדם ג'ונסון או וולקוט אז עם זה נצטרך להסתדר.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטליה המגעילה של ליפי 2010

3. cazzo Il Capocuoco

זאת טעות ממש חמורה של דה בליקר, עוד יותר חמורה מפסול שער או עניין של נבדל. אבל לא נורא, ענתר יחיא כבר נתן איזה מרפק נחמד לקלינט דמפסי וזה מתקזז, וגם ככה משחק הבא של אלג'יריה לא חשוב במיוחד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10
  4. eran levy Member

א. בשום מקום לא ערכתי השוואה כזו. כתבתי פוסט יותר מפורט אבל מתאים לך יותר לשקר ולהמציא סיפורים כדי שיהיה לך עוד מישהו לתקוף. תחיה בעולם שלך, רק שלא תמות שם מבדידות.
    ב. כל כך צעיר ובלי טיפת חוש הומור, שאפילו נפגע מקומפלימנטים, עצוב...

5. eran levy Member

לארה"ב יש הזדמנות היסטורית להטביע חותם ולהראות שסבלנות יכולה להביא כל ענף לגבהים חדשים.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנגליה ביזתה את עצמה ביחס לאנגליה וביחס לציפיות שיש לקהל האוהדים מחבורת שחקנים בעלי שם עולמי, לא ביחס לארה"ב, אלג'יריה וסלובניה, שלא ממש הפגינו רמת משחק גבוהה משמעותית מזאת האנגלית. אני מבין את הרצון הטבעי שלך ושל אוהדים אחרים להסתכל על העניין מנקודת מבט אנגלית או תוך כדי התמקדות באנגליה בלבד, אבל יש עוד נבחרות בבית הזה וכדי שאנגליה תהיה לא ראויה לעלייה, צריך למצוא לפחות שתי נבחרות אחרות שראויות ממנה - מבחינה מקצועית. אני לא רואה כאלה. אם אתה רוצה לבחון את זה מבחינה רומנטית, אז כן, יכול להיות שלאנגליה פחות "מגיע" מסלובניה שצברה 4 נקודות ומייצגת מדינה של 2-3 מיליון נפשות בלבד.

7. מראדונה Member

אבל ארה"ב באמת שיחקה הרבה יותר טוב ומשכנע מאנגליה נגד אלג'יריה וסלובניה.לא בגלל שהיא ארצות הברית.
    היא באמת הגיעה להמון מצבים של שער בטוח והשופטים גנבו אותם כמה פעמים,מה שלא קרה לאנגלים.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובמפגש בין שתי הנבחרות אנגליה הייתה לדעתי מעט טובה יותר מהאמריקאים וגם הייתה מנצחת אם לא טעות שוער/תאבת בצע של אדידס. אז בסדר, נניח שארה"ב הייתה טובה יותר משמעותית (גבולי) מאנגליה במהלך שלב הבתים. מי הנבחרת השנייה שהייתה עדיפה משמעותית מהאנגלים?