בית ד': גרמניה בראש הבית

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏23/6/10.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם רק שוכחים שרונאלדו עבר את מולר האגדי רק בזכות שער שפיפ"א הבקיע בשבילו (נגד סין).

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובצורה קצת יותר מפורטת.
    קווין פרינס הוא יליד ברלין, גדל במחלקות הילדים והנוער של הקבוצה ועד הבוגרים. הוא גם שיחק ואפילו כיכב בכל הנבחרות הצעירות של גרמניה.
    בשלב מסויים בקריירה שלו בהרטה הוא קצת ירד ביכולת ועם כמה טעויות ניהוליות של הרטה (היו לה הכי הרבה שחקנים בנבחרת הצעירה של גרמניה באיזשהו שלב ואף אחד מהם לא נשאר שם) הוא עזב לאנגליה. גם שם הוא היה קצת פצוע וקצת ירידה ביכולת ואני מניח שכאן הוא הבין שלא ישחק כנראה בנבחרת גרמניה (אולי אם היה נשאר בגרמניה באיזה קבוצה אחרת הרעיון לא היה עולה) והוא ביקש לפני כחודש וחצי לשחק בעבור גאנה. וזה הסיפור.
    הוא מעולם לא היה בגאנה (אלא אם מחנה האימון למונדיאל נערך שם) וכנראה גם לא יהיה שם אף פעם.

הוא שחקן בעל פוטנציאל אדיר, אבל עם ראש מאוד בעייתי. הוא אפילו היה על סף עולם הפשע וסיפר פעם שהכדורגל הציל אותו מזה.
    גם אחיו עם פוטנציאל אדיר וראש קצת בעייתי, אם כי הרבה הרבה פחות מזה של קווין פרינס.
    דרך אגב, עד כמה שאני יודע, אבל אני לא בטוח, האמא שלהם היא גרמניה.

3. דנידין Member

גאנה מתגוננים טוב ואני מלא הערכה אליהם, דווקא ממושמעים טקטית יותר ממה שתיארו אותם. לא ניצלנו את ההזדמנויות שלנו ובעיקר את של אוזיל באחד על אחד. גם לא היינו רחוקים מלחטוף... מפחיד שאולי זה הסוף שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

4. אלי מתחן Member

גאנה נבחרת מסודרת ומאורגנת, נדיר מאוד בנבחרות אפריקאיות, אבל אין לה שום משחק עומק.
    כל השחקנים מוסרים ומקבלים את הכדור לרגל או לראש, והיום קשה מאוד לנצח ככה משחק כדורגל. גיאן הזה יוצר חצאי הזדמנויות עם הכוח והמהירות שלו בכמות מטורפת, עם קצת יותר תיחכום הוא היה חלוץ גדול.

5. gonzo18 Member

אין לי שום טענות ללאב שהוא מאמן מצוין ע"פ תפיסתי אבל שיוציא את פודולסקי מההרכב. הוא פשוט לא לרמה הזאת של נבחרת גרמניה. במחצית השניה,בשביל לנצח,אני מקווה שהוא יוציא את פודולסקי ויכניס את מרין שהוא שחקן אגף שיודע לעזור בהנעת כדור באמצע ובכך לתת אופציה לבסטי שעסוק יותר מידי בעבודות הגנה,להצטרף יותר להתקפות של גרמניה. אוזיל חייב מידי פעם לעשות חילופי מקומות עם מולר באגף. גרמניה חייבת לתקוף חזק יותר,הם חייבים את השער!

6. guyholl Member

אם שני המשחקים נגמרים ב0-0, גאנה וגרמניה עולות?

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10
  7. wings Member

כן שתיהן עולות, גאנה מהמקום הראשון.

8. מראדונה Member

לקהיל הזה יש משחק ראש בלתי נתפס...
    כל הרמה לרחבה קהיל ראשון,והדיוק בשער,פשוט נדיר.

9. wings Member

לא יאמן. כמה שערים האוסטרלים צריכים?

10. xArtur Member

גדולים האוסטרלים האלו,גדולים..
    הם צריכים עוד 3
    או שגרמניה תנצח בהפרש כזה,או שהם יבקיעו עוד 3

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מי כמוני יודע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx הוא הבקיע את השער בנגיחה? כל כך לא מפתיע. זה מצחיק אם מסתכלים במימדי גופו היחסית צנומים, אך היתרון שלו שהוא קטן, חמקן ועם ניתור מעולה, בנוסף כמובן לדיוק בנגיחה. השחקן הכי טוב בנבחרת האוסטרלית (לא שזה כזה קשה), היחידי שמשאיר אותם בחיים. אגב, מה הסיכוי באחוזים לעלייה של אוסטרליה אם מסתכלים בתוצאות הנוכחיות?

12. wings Member

לא נראה לי שאף אחד בגרמניה יצטער אם גאנה תשווה.

13. 亚历山大帕托 Member

הסרבים קופחו בענק. חבל.

14. ArsenalFan Member

כל מי שרואה קצת פרמייר ליג מכיר את משחק הגובה של קייהיל. אני מאוד אוהב אותו (כל עוד הוא לא משחק נגדנו), שחקן נהדר.

גאנה, ארצות הברית, אורוגוואי ודרום קוריאה- אחת מהן תהיה בחצי הגמר!

15. Roma מנהלים

חבל על מי שמת.

מתי אמור להיערך גאנה מול ארה"ב?