בית המוות: הולנד חוזרים!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Nesta, ‏9/6/08.

1. Pipe Member

אני חושב שלשם שינוי דומנק החמור עשה את ההחלטה הנכונה. עדיף לא לשחק עם הנרי אם הוא לא כשיר במאת האחוזים, גם כדי לא להסתכן בהחמרת הפציעה ובעיקר לנוכח מצבת החלוצים העשירה שעומדת לרשותו. זה לא שהמחליף שלו הוא מרטין שטרלר, אנלקה שחקן מצויין ומוכח ברמות האלה.

וצרפתים כמו צרפתים, בסוף את מה שהם צריכים לעשות הם גם יעשו.
    אני כבר רואה את זה. רומניה תשב על השער של קופה, תחמיץ בלי הפסקה, ואז משום מקום איזה אסקודה או טולאלאן ידחקו פנימה שער ניצחון מקרי מקרן.

2. MHFC Member

הדבר הכי מעניין אצל איטליה יהיה לראות איך ההגנה תסתדר עם החיסרון של קנאברו, אני מקווה שהחיסרון לא יורגש, אבל ברור שהמנהיגות שלו והניסיון שלו יחסר במרכז ההגנה, ומטארצי וברצאלי/קייליני יצטרכו לחפות על זה.
    בהתקפה חבל שדל-פיירו לא יפתח היום בהרכב, הייתי רוצה לראות אותו פותח היום, אבל אני מקווה שדונאדוני יכניס אותו בשלב כלשהו של המשחק.

מוות לערוץ 10, דווקא את צרפת הם בוחרים לי לשדר ?!

3. S.Eto'o Member

אם ויירה לא יהיה כשיר למשחק לצרפת יש בעיה גדולה מאוד,טולאלן ומקאללה הם אמנם קשרים אחורים מצוינים אבל לא כאלה שמנהלים את המשחק ומצטרפים להתקפות ואת נאסרי שיכול לשחק על חשבון טולאלן אני לא רואה סיכוי שדומנק יפתח איתו.עוד בעיה שתהיה בכמעט וודאות לנבחרת צרפת זה אגף ימין עם אבידאל שאני לא מבין איך דומנק מעדיף אותו על אברה שעדיף עליו בכל פרמטר ומאלודה האנמי.לפי דעתי ריברי חייב לנהל את משחק ההתקפה של צרפת כי הוא היחידי מבין שחקני הקישור שמסוגל לסדר מצבים לאנלקה והנרי.יש לי הרגשה שצרפת תגנוב 1-0 קטן מאיזה שער במצב נייח.
    הולנד-איטליה משחק שיש לי ממנו ציפיות גדולות לכדורגל אטרקטיבי,הולנד כמובן ידועה כנבחרת שמשחקת כדורגל התקפי גם בתקופות הפחות טובות שלה תמיד יש לה שחקני התקפה משובחים כמו:ואן דר וארט,סניידר,ואן ניסטלורי וכו' הבעיה של נבחרת הולנד היא ההגנה(ההגנה החלשה ביותר מבין הנבחרות החזקות)איך לעזאזל אוויר המסננת בהרכב הראשון?!
    לגבי איטליה,למרות הפציעה של קנאברו אני עדין חושב שלאיטלקים יש הגנה מצוינת קיילני נתן עונה מצוינת העונה ביובה ויכול להיות תחליף מצוין לקנאברו,אבל יש לי הרגשה שדונאדוני יתן בסופו של דבר למטארצי למרות העונה הגרועה שלו לפתוח בהרכב,הקישור האיטלקי פשוט פנטסטי,יהיה קשה להולנד לשחק דרך המרכז כשמולם משחקים דה רוסי וגאטוסו,ההתקפה האיטלקית מצוינת אף היא עם טוני שלא הפסיק לקרוע רשתות בבאיירן וקאמורנסי שהייתה לו עונה טובה ביובה,הצלע החלשה בהתקפה הוא כמובן די נטאלה אבל עדין די נטאלה טכני מאוד ומסוגל לעשות צרות באגף שמאל.הימור שלי:איטליה מנצחת 2-1 תוך כדי משחק מצוין של 2 הקבוצות.

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/08
  4. REAL MADRID Member

דור, בולארוז לא ראה דשא העונה לא רק בגלל יכולתו החלשה אלא בעיקר מפני שהוא היה פצוע חלק גדול ממנה.

נקווה להצלחה של סניידר ורוד שבזכותם אני אוהד של הולנד בטורניר הזה.
    נ.ב: אה כן, גם בזכות ארגונייס

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/08
  5. Ariel Member

ראיתי בכמה אתרים שונים שרובן ואן פרסי בכל זאת יפתח בהרכב.
    עד כמה הסיכויים שהבחור על תקן תחיית המתים של היורו?

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ואן פרסי ישחק, רק לא היום. הוא כבר יהיה כשיר לצרפת.

דור, לא יודע מה יותר עצוב - זה שאתה מחזיק מהייטניחה כשחקן הגנה הטוב של הולנד (די, ראית את אייאקס בשנתיים האחרונות? ) , או שזה שאתה מעדיף אותו כמגן ימני (הפורפרה במונדיאל לא הספיקה ?).

אם כבר הייטניחה, אז כבלם. בגדול ? עדיף שלא בכלל. דווקא לגבי התקפה אולי אפשר לצפות. הבחור השנה כבש לא מעט שערים וקצת חיפה על השטויות הרבות בהגנה (והעובדה שאייאקס לא זכתה באליפות שנתיים היא רק בגלל ההגנה, לאחר שהעונה היא כבשה 94 !! שערים. לא שהייטניחה הוא היחיד, אבל הוא בטח דמות מרכזית בכך).

אם בנבחרת הוא יבקיע איזה שער או שניים אני אסלח לו על השטויות הרגיליות.

בגדול ? ההרכב האופטימלי נוכח הפציעות. הרבה (המון, אם נדייק) יפול על שני הקשרים האחורים, שיאלצו להעביר את המשחק מההגנה האיומה להתקפה הטובה על הנייר. וכמובן, לנטרל כל סיכוי של איטליה להגיע למסננת ההגנתית, והיוות ודה יונג הוא לא הבחור הדומננטי ביותר בעולם, אני שם את הביצים בסל הגדול (196 ס"מ, ליתר דיוק) בשחקן השנה בליגה ההולנדית, מבחינתי לפחות - אורלנדו אנגהאלר .

בהצלחה.

-אגב, 31 אלף מושבים מכיל האיצטדיון בברן. כרגע נמצאים בעיר 30 אלף כתומים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/08
  7. תומר22 Member

זאת אחת הבעיות המרכזיות של צרפת. שני הקשרים האחוריים לא התברכו ביכולות התקפיות מרהיבות (לעומת ויירה, שיודע איך ומתי להצטרף להתקפה) ואם נוסיף גם את מאלודה שנמצא בכושר איום ונורא, נגלה שאין מי שיתמוך בריברי ובחלוצים. זו בעיה שמודעים אליה וגם טולאלן כבר אמר שינסה לתרום יותר בצד ההתקפי ולשנות ממנהגו, כי בליון הוא בד"כ השחקן האחרון בקישור ואין לו מטלות התקפיות. דרך אגב, עדיין אין אישור רשמי לכך שויירה יהיה בכלל בסגל (פלאמיני עדיין בהמתנה להיות השחקן ה-23, דומנק מושך את ההחלטה עד לשריקת הפתיחה) אבל בטוח שהיום הוא לא יפתח אלא טולאלן. נאסרי יוכל לבוא בחשבון כשינוי במחצית השנייה, אם מצב העניינים יצריך זאת.

מאלודה נמצא בתקופה הרעה ביותר שלו מאז הפך לשחקן נבחרת. אל תבנה על הברקות מצידו, הוא בהרכב בעיקר בגלל ההבנה הטקטית שלו והעזרה שהוא מספק גם במרכז השדה וגם לאבידאל (עוד אחד בכושר בעייתי) בצד שמאל. את ריברי תראה זונח לא פעם את האגף הימני ועובר לאמצע משם הוא יכול, כמו במשחקי ההכנה, לשתף פעולה עם קארים בנזמה שהרבה אחריות מוטלת עליו היום.

8. AVISEY Member

יש מצב שדומנק ישחק עם קשר אחורי אחד במהלך המשחק , ויכניס את נאסרי? כמו שאמרתם הקשרים האחורים לא משתתפים בהתקפה, ומאנלקה לא נראה לי שנראה הרבה .

9. תומר22 Member

הוא עשה את זה ברבע השעה האחרונה במשחק ההכנה מול פראגוואי (0-0) כשהכניס את נאסרי במקום טולאלן ונשאר רק עם לסאנה דיארה (שהחליף במחצית את מאקללה) כקשר אחורי. כמו שאמרתי, בשביל דומנק זה הימור והוא יעשה את זה רק אם יהיה חייב. רק לפני כמה ימים דומנק הצהיר שהוא שמרן ושונא לעשות שינויים, ככה שאין יותר מדי למה לצפות ממנו בקטע הזה.

10. אבו Member

יש הרכבים כבר לצרפת-רומניה?

11. Dimitar Berbatov Member

קראתי באחד האתרים שדווקא יש סיכויים לא רעים בכלל שואן פרסי ישחק.
    הנה מה שנכתב שם:
    "He is close to starting and you can interpret that however you want," Van Basten said of Van Persie.

12. תומר22 Member

צרפת: קופה; סניול, גאלאס, תוראם (קפטן), אבידאל; טולאלן, מאקללה, מאלודה, ריברי; אנלקה ובנזמה.

רומניה: לובונט; קונטרה, גויאן, תאמאש, ראט; מירל ראדוי, קיבו (קפטן), קוצ'יש, ניקוליצה; מוטו וניקולאי.

סופית: פטריק ויירה נשאר בסגל הצרפתי וקיבל את המס' 4. פלאמיני יכול להתחיל להתארגן באיטליה.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכב מעניין של פיצורקה, בלי קיצוני שמאלי טבעי כשיש לו את דיקה עם השמאלית המתוקה על הספסל. גם השיבוץ של ניקולאה בחוד במקום מאריקה קצת מפתיע לאחר שמאריקה קיבל את הקרדיט בהרכב במשחקי ההכנה, כנראה שהנסיון של ניקולאה הכריע את הכף לטובתו.

יאללה למלוק את התרנגולים! :aaa021:

14. Claret&Blue Member

וניקוליצה פותח בהרכב- תענוג. רונאלדיניו הצועני קראו לו פעם, נקווה שהוא לא הושפע מהמשבר של הברזילאי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. cazzo Il Capocuoco

זה לא קוצ'יש? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx