בית ו': סלובקיה מדיחה את איטליה!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏24/6/10.

1. מראדונה Member

נראה לי שהכדור אפילו לא עבר את המשקוף בגובה שלו.זה אומר שההקשתה היא ממש לא טובה.
    גם אם כן,מיקום טוב מונע את זה.אם שוער מתמקם בצורה טובה מה הבעיה לעצור כדור חלש?
    הרי מתי שחקנים מנסים לתת צ'יפ מעל השוער? כשהם רואים אותו ממוקם גרוע.

2. קרלס פויול5 Member

איטליה גרועים, כמה קשה לנצח את סלובקיה וניו זילנד, נבחרות שלא השיגו אף נקודה עד המונדיאל הזה באף מונדיאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד דבר שלא יאמן זה שניו זילנד אותה נבחרת שכולם חשבו שתהיה שק החבטות בטורניר הזה סיימה את הטורניר בלי אף הפסד !!!

על איטליה קצת כואב לי..מאוד רציתי לראות אותם נגד הולנד אבל לצערי זה לא יקרה חבל...ליפי צריך לספק המון המון המון המון הסברים כי הוא האשם היחיד בזה

די קל להאשים את פפה בהחמצה בסוף(גם אני לא מבין איך שחקן כדורגל לא יכול לבעוט בשמאל) אבל אין מה לעשות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הכתובת הייתה על הקיר ולכן מבחינתי לפחות ההדחה הזו לא כואבת כמו 2002 או זו של 2004. אני חושב שראינו לאן זה הולך בניהול הקמפיין המחפיר של ליפי שמחק הרבה מן המוניטין הגדול שתמיד יישאר אצל האיטלקים ואצלי.

חשבתי שהדרך תסתיים בשמינית או ברבע אבל לא חשבתי שזה ייגמר ככה, האיטלקים נוטים תמיד לזלזל וחבל שקיבלנו בדיעבד נבחרות כאלה כי אולי בעלות שם היו גורמות לדברים להיראות אחרת. המונדיאל מבחינתי הסתיים ואני כבר מסתכל קדימה לעונה הקרובה. לא שיש לי בתור אוהד מילאן למה לקוות.

תודה לקנאברו, קאמורנסי וגאטוסו וכל שאר הפורשים על מה שעשיתם ב-2006. חבל שלא ידעתם לעזוב מתי שזקנתם בגדה בכם.

פורצה איטליה! :aaa15:

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

במונדיאל הקודם איטליה לא עשתה בונקר באף משחק, היא ניצלה את ההגנת ברזל שהיתה לה.

נבחרת/ קבוצה עם הגנה טובה זאת לא נבחרת שמחקת בונקר.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

תפסיקו להתייחס כבר לכל הקנאים ושאר "הנשמות הטובות" איטליה הייתה הנבחרת הטובה ביותר ב-2006 וזכתה בצדק.

7. שגיא Guest

טוב, שתי הפיינליסיטיות של המונדיאל הקודם בחוץ כבר לאחר שלב הבתים ובלי אף ניצחון. כמו שאיטליה שיחקה בהחלט לא הגיע לה. לרגעים בסוף המשחק רציתי שישוו, לפחות בשביל הדרמה, אבל דווקא כשהיו קרובים ספגו את השלישי. בכלל, ההגנה היום הייתה די מחפירה ולפחות שניים מהשערים השוער יכל למנוע. בסופו של דבר היא יכולה לבוא בטענות רק לעצמה, במשך שלושה משחקים היא לא הציג אף מחצית שלמה טובה והולכת הבייתה. בצדק.

8. ManUtd Fan Member

פחחחחחח...
    :aaarofl:

אני אתחיל עם הקבוצה הראויה יותר, ואלה הסלובקים. הם שיחקו טוב, ואם קצת ריכוז זה כבר היה נגמר הרבה יותר מוקדם והיה חוסך לאוהדים שלהם הרבה הרבה דפיקות לב מיותרות. האיטלקים חצי שעה-20 דקות לסיום פשוט לא ירדו להגנה (ומי שהיה בהגנה לא ממש היה בשיאו, וזה בלשון המעטה), אך הסלובקים לא ניצלו את זה. אם איך שהמשחק התפתח באותם דקות, לא הייתי מתפלא אם הם היו שמים אפילו עוד שתי חתיכות.

לגבי האיטלקים, מאוד חבל לי עליהם, חבל על קנאברו שככה צריך לסיים את הקריירה הבינלאומית שלו, בנוסף, קשה לי שלא היה להתרגש מהבכי של די-נאטלה בסיום.
    יש כל-כך הרבה בעיות באיטליה, ובראשן זה היה ליפי עם החלטות פשוט הזויות לגמרי וזה מה שבסופו של דבר הביא להדחתה של איטליה. ועדיין, אם סימונה פפה היה קצת פחות אידיוט האיטלקים היו עכשיו בשלב הבא. איזו הזדמנות הייתה לו שם. אני עדיין לא מאמין שזה בחוץ.

9. מראדונה Member

"הבונקר של 2006"...
    נו,כנראה שאיציק זוהר משפיע על אנשים יותר משחשבתי.

10. Robin Hood Member

במחשבה שנייה אני מסכים איתך שהגול כנראה היה נמנע עם מיקום טוב יותר מצידו של מוקה, אך אני חושב שמדובר היה ב"טעות" מתקבלת על הדעת, מכיוון שמיקומו הושפע מהבעיטה האיטלקית שנחסמה על ידי המגן הסלובקי, ואני לא חושב שהיה לו מספיק זמן למקם את עצמו טוב יותר.

ההגנה האיטלקית בהחלט הייתה מחפירה היום והסלובקים ידעו לנצל זאת היטב. השער השלישי היה הביזארי ביותר ואינני יודע כיצד איטליה ספגה אותו. אני ראיתי את השחקן רץ לכיוון הרחבה אך ציפיתי ששחקן הגנה איטלקי יבחין בכך ויכסה אותו, אבל קמיל קופונק ידע לנצל את האדישות האיטלקית וכבש את השער שהכריע, למעשה, את ההתמודדות. אין ספק שכמה מהשחקנים האיטלקים שהופיעו במונדיאל הזה לא היו צריכים להיות מוזמנים מלכתחילה, ואולי אף היו צריכים לפרוש ביוזמתם קודם לכן, והאיטלקים סבלו מרפיסות בכל חלקי המגרש. מרצ'לו ליפי מסיים את הקדנציה השנייה שלו בצורה מביכה למדי, אבל אני לא מופתע יתר על המידה לאור ההתחשבנויות והפוליטיקה היובנטינית שהשפיעו על הזימונים לטורניר.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10
  11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חברים, אין אף מילה על ניו זילנד?

"בשר התותחים", "הנבחרת החלשה במונדיאל" וכו' וכו'. שלושה משחקים, אפס הפסדים, ורחוקה פסיעה משמינית גמר. לא רע בכלל.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשבילך

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האשם היחידי: ליפי.

אין מה להאשים את השחקנים, כי חבורת הפח הזאת באמת שאפילו נבחרת ישראל יכולה לנצח אותה, רק ליפי אשם בביזיון הזה! בחירת סגל בזיונית, ההסתמכות על ההגנה הגרועה של יובנטוס בראשות קאנאברו שכבר הליכון זקנים לא יעזור לו, אותה הגנה שספגה 15 הפסדים בליגה, 15! ביובנטוס! שחקנים שמתאמנים כל יום בעונה זוועתית וכבר לא מסוגלים לראות אחד את השני בלחי קצת חופש הוא לוקח אותם ובונה עליהם את הדבר הכי חשוב בנבחרת איטליה לאורך השנים, את ההגנה. בופון אין מה לעשות זו פציעה, ועדיין היה מקום ברור להעלות את דה סאנטיס בעל הניסיון ולא לתת למארקטי "הידיים רודעות לי שטראובר" את אפודת השוער הראשון. יאקווינטה זה פשוט השחקן הכי אפס שהיה לאיטליה בדורותיה! פח הזהב המקומי, 3 משחקים 0 פעולות טובות, אפס! קוואליארלה עשה טובה שהעלה אותו במחצית השניה וראינו שיפור, ראינו אותו בא לקבל כדורים, גם את פירלו כשהוא שיחק כשהוא בכושר של 20 אחוז אולי ראינו נע מצד לצד, מחפש איפה לקבל את הכדור ולחלק מסירות, ואיפה היו השאר במשך כל המשחק? אפאתיים, 0 לחץ, אדישים, הולכים, בקיצור גועל נפש, כנראה שעד לגול השני בדקה ה-73 הם לא האמינו שזה יקרה, אבל זה עונש של קבוצה ברמה של איטליה שלא מצליחה לנצח נבחרת חובבנית כמו ניו זילנד! זה פשוט שווה ערך להפסד של מכבי ת"א לסנטה קולומה, אחד לאחד. רוצים לדעת למה ליפי אשם? קוואליארלה בקושי שיחק, קאסאנו, מיקולי, ג'יוזפה רוסי, באלוטלי, ג'יובינקו, קאנדרבה, קסטי, טוני והרשימה עוד נטויה בבית, למה? לא יודע תשאלו את ליפי, זו הסיבה שאנחנו בבית בשלב הבתים ולא מועמדים לגיטימיים להניף בפעם השניה. ליפי אומנם הביא גביע עם השחקנים בטורניר המדהים שספק אם יחזור של 2006, אבל הוא זרק הכל לפח עם התעקשויות על סגל וכל שני וחמישי שינוי סגנון משחק וחילופים גרועים, היום היה פשוט חילוף גרוע שלו מה הוא הוציא את מונטוליבו? איך לעזעזאל יאקווינטה נשאר על המגרש? פפה לא עשה כלום מאז אותם 30 דקות ראשונות טובות נגד פאראגוואי והוא עדיין שיחק...דברים תמוהים, פאציני לא קיבל כמעט הזדמנויות, די נאטאלה רק היום פתח, פשוט ביזיון. זה יותר ליפי מאשר איטליה, כי נבחרת איטליה, עם הסגל הנכון היתה מגיעה רחוק במונדיאל הזה...עם הסגל הזה, ההדחה פחות מייאשת כי ידענו שזה יכול לקרות וככל שהתקדמנו ראינו לאיזה כיוון זה הולך, וחבל.

14. Igi Member

למה רווחת הנחה אצל לא מעט אנשים שאיטליה הייתה בונקריסטית במונדיאל הקודם? היא הייתה הנבחרת הכי טובה והדיחה את הנבחרת השנייה הכי טובה(גרמניה).

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי התקשורת הישראלית מטומטמת. ומבחינתה הפירוש של איטליה = בונקר.
    איטליה הייתה הנבחרת הכי טובה במונדיאל 2006, ולמרות זה האנשים בישראל רוצים להאמין שהיא בונקריסטית.
    הסטיגמה הזו שהדביקו לאיטליה בו בישראל אינה קיימת למשל בעולם הערבי, וזה מראה שהבעיה היא בתקשורת הישראלית ובמסרים שהיא מעבירה לצופים.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10