בית ו': סלובקיה מדיחה את איטליה!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏24/6/10.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל זה המצטיין של איטליה מונדיאל שעבר היה קנבארו? והשני בופון?
    האם רק אני זוכר איך אוסטרליה עשו לאיטליה בית ספר? האם גם אני זוכר איך הגרמנים קרקסו את המדים הכחולים לפני שאיטליה גנבה שער בהארכה ועוד אחד כשהגרמנים נשברו? אני היחיד שזוכר גמר משמים להחריד, שהיחיד שאני זוכר בדרגה זהה לו הוא... גמר 94.... עם איטליה גם כן?

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אזהרה, ציניות בהמשך: לכו תבינו עוד בית מסתיים עם נבחרת "בינונית" בראש, אחרי שאורוגוואי "הפחי זבל" השיגו את המקום הראשון בבית א', הגיע תורה של פאראגוואי "הבינונית" לתפוס את המקום הראשון בבית ו'. מזל של הדרא"מ שכל הנבחרות "הראויות" נחלשו.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מתאים לך מירמור אליאס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

ופרגוואי כן בינוניים הבית הזה פשוט חלש להחריד, אורוגוואי לא פחי זבל לא יודע מי כתב זה.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כמו שכתבתי בדיון אחר, תכתבו מה שאתם רוצים, הקביעות האלו אינן רלבנטיות כלל בזמן ששתי הנבחרות הנ"ל מסיימות ראשונות בבתים שלהן (מה גם שלא ציפו מהן לעשות זאת, בוודאי שלא הרוב).

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שאיטליה נבחרת אשר מתבססת תמיד (למעט המונדיאל הארור הזה) על הגנה חזקה זה לא אומר שהנבחרת בונקריסטית.
    ומה בדיוק אוסטרליה עשתה כשאיטליה הייתה עם 11 שחקנים? זו לא חכמה לשחק יותר טוב מול נבחרת שנמצאת בפיגור מספרי.
    ולגבי החצי גמר, נדמה לי שראית משחק אחר.

6. 亚历山大帕托 Member

נסיון יפה לגנוב דעת עם בדיות מהתחת.

היו שני מס' 1 וזה ידוע לכל מי שעקב אחרי הנבחרת, ואתה מוזמן לבדוק מי השחקן שקיבל הכי הרבה MOM במהלך הטורניר.

אני רוצה שתראה לי בדיוק איזה בית ספר עשו האוסטרלים. כל המחצית הראשונה האיטלקים ישבו על השער של שוורצר כמו עלוקות, ורק בנס לא ירדו למחצית בפיגור 2. תראה לי התקפה אוסטרלית אחת עד ההרחקה המגוחכת של מטראצי בתחילת המחצית השניה, אחריה האיטלקים רק התגוננו כי נאלצו לוותר על חלוץ החוד.

גרמניה? קרקסו?! פףףףףףףףף. אחד המשחקים הכי גדולים ושקולים שנראו בעשור, בו איטליה היתה יותר טובה במשך 120 דקות והגיעה ליותר מצבים מסוכנים. 10/15 בעיטות למסגרת לעומת 2/13 של גרמניה (וחבל שקורות לא נחשבות), 12 קרנות לעומת 4, 56-45 בהחזקת כדור.

לך תחפש למי למכור את השטויות האלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/6/10
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx תודה רבה!! אז לכל מי שזילזל בדרא"מ שהן לא ארגנטינה ובראזיל, מה עם קצת פירגון? ברור שאורוגואי ופאראגואי וב"ה צ'ילה סיימו ראשונות בגלל שה"אירופאיות לא טובות", אבל בכל זאת.....

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא יודע בכלל למה צריך לעשות הפרדה שכזו, יש תחרות שאני לא מודע אליה?

מה זה משנה דרום אמריקה, אירופה, זה טוב לענייני הסטטיסטיקות והניירות. מבחינת כדורגל, אין הפתעות, הקבוצות הטובות יותר סיימו ראשונות, בטח בבית של אורוגוואי ופראגוואי.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אין סיבה לעשות את ההפרדה הזאת, לפחות לא מהותית, אך לא מעט חברים בפורום עושים אותה, ואני רק מציין זאת כעובדה ולא כביקורת. אחרי הכל, התחרות הזאת מופיעה בתקשורת (הישראלית, באירופה ובדרום אמריקה) ואפילו בתגובות השחקנים לעתים (פורלאן לדוג').

הזלזול בנבחרות מסויימות לפני שהן שיחקו זה דבר אחד, הזלזול בהן לאחר שהן שיחקו והשיגו את המקום הראשון בביתן זה דבר שיותר מפריע לי ולכן הגבתי. במקרה, הפעם, 2 הנבחרות "המזולזלות" הן מהקונמבול.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא במקרה, יש נטייה לזלזל בנבחרות האלה כי הן לא מ"חיי היום יום" של האוהד כדורגל הממוצע, בסך הכל הנבחרות האלה עונות לכל מי שצריך על המגרש.
    על פי המונדיאל, אורוגוואי יותר טובה מצרפת, פראגוואי יותר טובה מאיטליה, ללא שום ויכוח.

11. Don Joan Roman Member

אך אליאס כמה שאני מסכים איתך בנוגע לדעת הרחוב על הנבחרות הדרום אמריקאיות אבל צריך להבין שבשביל רוב האנשים בארצנו הקטנטונת יש רק 4 ליגות ששות משהו: גרמניה, ספרד, אנגליה ואיטליה וכל שהאר הם סתם פח זבל בטח ובטח כאלו שמשחקים מחוץ לאירופה, ישראליות במיטבה, אני אחריי ההדחה הכואבת של האזורי הולך בכל הכוח עם כל אחת מהדרום אמריקאיות מלבד ברזיל.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בדיוק כך. ומה שעוד יותר מכעיס, שהזילזול מגיע מאנשים שלא ראו יותר משני משחקים של הנבחרות הללו וכל מה שהם אוכלים זה את מה שמאכילים אותם בתקשורת ה"מקצועית" שיש לנו כאן. מישהו כתב שהכדורגל הבינוני של דרא"מ ניצל את העובדה שהאירופאיות הגיעו שבעות ולא משכנעות לטורניר. יש לי חדשות בשביל אלו שחושבים כך: מי שחושב שאורוגואי, פאראגואי וצ'ילה הציגו בטורניר את יכולתן האמיתית, טועה ובגדול. הן הציגו 50-60%, כי אם גם הן היו מציגות כדורגל טוב יותר, הטורניר היה יכול להגמר מוקדם יותר ל"אימפריות האירופאיות".

נכון שאני אוהד נבחרת דרא"מ ממוצעת, נכון שהיא כבר שלושה מונדיאלים רצוף לא מעפילה (אין מה להשוות בין טורנירי המוקדמות, אבל זה לדיון אחר). אבל הבקשה שלי היא כזו: דווקא בגלל שכאן אפשר לקבל את כל המידע לגבי הכדורגל הדרא"מ ומפעליו השונים (כי הרי התקשורת בארץ מקדישה שורה אחת בעיתון לליברטאדורס וגם זה לא תמיד), יש לכם את ההזדמנות לעקוב באמת אחרי כדורגל שאולי באריזה החיצונית שלו הוא נוצץ הרבה פחות מאשר הכדורגל האירופאי, אבל אין לי ספק שברמה הוא לא נופל. בכל טורניר ובכל מונדיאל יש נבחרות שמגיעות בכושר טוב וכאלו שפחות. לאירופאים יש כפול נציגות מהדרא"מ, זו הסיבה שבד"כ נשארות יותר אירופאיות בסוף. מפה להסיק שהדרא"מ הם בינוניים, לא רציני בכלל.

13. מראדונה Member

אם כבר נגעתם בכל הנושא הזה:
    היה ובחצי גמר מגיעות 4 דרום אמריקאיות(אין סיכוי,סתם תסריט דימיוני),יש סיכוי שיתנו להם עוד עולה מהמוקדמות שם?

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאיזה הישג הגיע קאפלו שליפי לא הגיע אליו?