בית ח': ספרד גוברת על צ'ילה ומסיימת ראשונה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏25/6/10.

1. xavi6 Member

מאיפה הוא אמור לדעת שצריך לרדת להגנה? חלק נשארים שם כל המשחק...

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/10
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דייגו בנאליו בהצלה ענקית אחרי מתפרצת מצוינת של הונדורס בראשות דויד סואסו שהסתיימה בבעיטה מצוינת של אדגר אלבארס ב-1 על 1 מעשרה מטרים, שומר את שוויץ בתמונת שמינית הגמר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/10
  3. riquelme1 Member

הלוואי מחר פרננדו טורס יכנס מסיבות עיתונאים ויצא בביקורת חריפה על המאמן שלו, פשוט גועל נפש מה שהוא עושה לו, החילוף שלו היה כל כך לא במקום, עם להכניס את פברגאס אז למה לוותר על קשר בוסקטס?

החילוף של מרטינז גם לא מובן, עוד חילוף פחדני ועלוב שרוצה לשמור על תוצאה נגד קבוצה עם 10 שחקנים. איפה פדרו, איפה יורנטה, איפה חלוץ שיכניס קצת מחץ למשחק.

זאת הנבחרת הכי דוחה של ספרד שאני ראיתי עד היום, יותר מזאתי ב2004, שום איום על השער נגד קבוצה שמשחקת ב10 שחקנים מחצית שלמה, בושה, בושה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוויץ וצ'ילה נראה לי בדקה 60 החליטו שכל עוד אין גול בשוויץ פשוט מעבירים כדור על החצי כי בתוצאה הזאת גם 0:1 של שוויץ מעלה את שתיהן...הכדור לא זז מעיגול האמצע, כשספרד ביתרון שחקן מניעה בין מגן למגן.

5. riquelme1 Member

אני מתבייש בנבחרת. נשבע לכם שמה שאינטר עשתה בקמאפ נאו אהבתי יותר מימה שאני רואה בספרד.

הנבחרת מעבירה זמן בהנעת כדור אחורה בלי ללכת קדימה, איכס!

דל-בוסקה תקבל שיתוק.

6. gonzo18 Member

בוסקטס קשר ימני,וייה קשר שמאלי,אינייסטה קשר אחורי,ססק וצ'אבי חלוצים.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מגעיל מה שהיה פה במחצית השניה מצד שתי הקבוצות הכדור לא עבר את עיגול האמצע לאף צד, בלי לחץ, רק מסירות של נבחרת ספרד, פשוט מגעיל כי התוצאה הזאת מעלה את שתיהן (עזבו ששוויץ נגמר 0:0, לא ראיתי את מכסיקו ואורוגוואי סוגרות על תיקו, אפילו המשחק של ברזיל נגד פורטוגל היום היה נורמלי בהשוואה לזה), העונש של שתי הקבוצות זה לעוף בשמינית הגמר...

8. Raulito Madridista

הציון לנבחרת על המחצית השנייה - נכשל!!!. עם פתיחת המחצית השנייה פינטזטתי על עוד שער-שניים, וככל שחלפו הדקות רק ביקשתי לא לספוג את השיוויון שהיה עלול לזרוק אותנו הביתה כבר בשלב הזה. לא ייאמן שמול עשרה שחקנים הנבחרת לא מסוגלת לייצר מצב הבקעה ומעדיפה לבזבז את הזמן. אומרים שמשלב שמינית הגמר הכל נמחק, ורוב הפעמים המצב היה הפוך - ספרד הציגה כדורגל פנטסטי בשלב הבתים אבל הודחה בשלבים הבאים(מונדיאלים 2002 ו-2006), אז אני מקווה שהפעם גם ספרד תשנה את פניה באופן משמעותי. הנבחרת מאבדת לאט-לאט את כח ההרתעה והיריבות. פברגאס הוא השחקן היחיד שראוי לאיזכור בנבחרת, הוא נתן 10 דקות טובות במהלכן מסדר מספר כדורים נאים לויאה. הכנסתו הייתה במקום, אבל ליבי עם טורס שירד לספסל כשהוא עוד רגע בוכה. במשחק הזה הוא היה צריך לבנות את הביטחון שלו. ספרד הייתה מזעזעת היום והמזל היה לצידה. לפחות נמנענו ממפגש עם ברזיל.
    כפיים לצ'ילה ששיחקה בידיוק אותו הדבר עם שחקן אחד פחות. אולי זה יתן תקווה לנבחרות אחרות שיבינו שגם אם שחקן אחד הורחק - עדיין אפשר לעמוד כמו שצריך.

שוויץ עשתה בושות היום והיא מחקה את הניצחון היוקרתי והנפלא שלה על ספרד. מה זה שווה לנצח את אלופת אירופה אם מול הונדורס הנבחרת לא מצליחה להבקיע?

9. riquelme1 Member

הייתי בטוח שרק אני שמתי לב לזה, היתי בהלם שבוסקטס שיחק בימין, צ'אבי אלונסו קשר שמאלי פתאום, וייה פתאום קשר. בחיים שלי ראיתי כזה ברדק בחיי, בילדים אין דברים כאלה.

איכס, איכס, איכס.

מצב אחד כל המחצית נגד נבחרת שמשחקת ב10 שחקנים, מצב אחד, לפחות ההגנה הייתה נורמאלית, אבל גם שם כל התקפה של צ'ילה זה חצי גול, והגול שלהם היה שערורייה לא פחות.

מצידי שיעופו בשלב הבא, נבחרת כזאת לא צריכה להיות אלופת עולם.

10. ArsenalFan Member

הלוואי שפורטוגל תתקע את הנבחרת הגועלית הזו חזק ועמוק ככל האפשר.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בפרוש לא מבין את ספרד ובעיקר את צ'ילה. כולנו יודעים ששווייץ נבחרת כל כך אמפוטנטית שהיא גם לא היתה מבקיעה בעוד מאה שנה, אבל לא ברור לי למה צ'ילה לא רצתה תיקו כדי לקחת את המקום הראשון. ספרד כנראה החליטה לשחק על בטוח ולא לבזבז כוחות כדי להגיע עם מלוא הכח נגד פורטוגל, אבל נגד עשרה שחקנים אני באמת הייתי מצפה לראות יותר התקפות. ?

בסופו של דבר שתי הנבחרות הטובות עלו בצדק, אבל חוץ מזה אין לי הרבה יותר מה להגיד.

12. SeRgInHo Member

העברתי למשחק של ספרד רק בדקה ה 85, אבל אני מניח שמה שראיתי שם החל מהדקה הזאת נמשך אחרי השער המצמק של צ'ילה.
    עזבו את זה שבכל מקרה שתיהן היו עולות, אבל מה פאקינג אנחנו מבקשים? קצת ספורטיביות ולא מסירות בין בלם-מגן-שוער בלי שום לחץ ובלי לעבור את האמצע.

13. gonzo18 Member

למה השחקנים של ספרד אשמים שיש להם מאמן יותר גרוע מדונמק בעשרות מונים?

תאמין לי שאני לא יודע מה לחשוב כבר. ידעתי שדביל בוסקה הוא חולה נפש,אבל לא האמנתי שהוא מסוגל לשים את צ'אבי וססק חלוצים,את וייה קשר שמאלי ואת בוסקטס קשר ימני. בחיים שלי לא חזיתי בתצוגת אימון כול כך מזעזעת. צריכים לעשות ודעת חקירה איך הבנאדם הזה נמצא על הקווים של נבחרת ספרד ולא באיזה בית חולים באלבסטה.

14. xavi6 Member

כנ"ל גרמניה.

15. 亚历山大帕托 Member

http://img638.imageshack.us/img638/3820/1277498142093.Xxx
    ספרד.