בית ח': ספרד גוברת על צ'ילה ומסיימת ראשונה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏25/6/10.

1. קטלוני Member

כי דוויד וויאה שחקן סביליה אז צריך להפריד אותו משחקני ברצלונה.מוזר כי אני לא זוכר את פויול צולל,או את אינייסטה צולל,או את צ'אבי.

2. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

http://img638.imageshack.us/img638/3820/1277498142093.Xxx
    ספרד.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אינייסטה כל הזמן צולל. ויש גם את הפייר פליי נוסח קטלוניה, כאשר הכדור לא מוחזר לשוער, אלא מורחק לחוץ בפינה ומיד מתחיל הלחץ בשביל להחזיר אותו. במונדיאל הזה ארגנטינה עם מסי עשתה את זה.

4. 亚历山大帕托 Member

טוב שלא אמרת ואלדס. תלך יותר רחוק מהשער, למה לא.

5. קטלוני Member

אה נכון,לנסות להשיג את הכדור זה לא פייר פליי.הם היו צריכים להניח להם להגיע לרחבה של ברצלונה ואז לנסות ללחוץ.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אתה עד כדי מזדהה עם הקטלונים שלא רוצה להבין? קבוצה אחת מרחיקה את הכדור בשביל לאפשר טיפול בשחקן פצוע. הקבוצה השניה, אם זו ברסלונה, כאילו מחזירה את הכדור.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/10
  7. ManUtd Fan Member

נכון, מה שהיה אתמול מצד ספרד היה מגעיל, אבל אני יודע שאם הם היו כובשים ושווייץ כובשת במשחק השני אני אוכל את הלב. אני מאוד רציתי לראות את צ'ילה בשלב הבא, שני המשחקים שלהם נגד שווייץ והונדורס קנו אותי (מה לעשות, קל להתחבר לנאיביות). בכל אופן, אני חושב שהאשם העיקרי (אם לא היחידי) בצורה הזאת הוא רק דל-בוסקה שפשוט בילגן את המשחק של ספרד מה שלא איפשר לשחקנים לעשות פעולות ראויות (וחוץ מזה, שמעתי גם שזו הייתה הוראה שלו לעשות את כל זה).

צ'ילה יכולה להאשים רק את עצמה בכך שהיא לא נמצאת עכשיו במקום הראשון. אם הייתה מנצלת חצי מהמצבים שהגיע אליהם במשחקים נגד שווייץ והונדורס היא הייתה עכשיו ב+13434 וכך למעשה הייתה מבטיחה את המקום הראשון. גם במשחק הזה היא הייתה טובה עד להרחקה של אסטראדה. למעשה, הם פתחו את המשחק הרבה יותר טוב מספרד והם לא היו רחוקים מיתרון, אבל שוב הנאיביות באה לידי ביטוי.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בדיוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

שכולם בצ'ילה חגגו את הנצחונות הראשונים ביאלסה לא התלהב והוא ידע למה...

9. xavi6 Member

דיי דיי, דיי לבלבל את המוח. כל קבוצה כמעט עושה את זה, אנחנו מחזירים את הכדור ליריבה, לא באמת משנה אם לשוער או לחוץ, הרי ממילא הכדור יגיע אלינו בחזרה. דיי לחפש. קבוצות אף המשיכו כששחקן שלנו היה פצוע על הדשא. ברסה היא אחת הקבוצות היותר הוגנות בעולם. כמו שאיניסטה ניגש לרונלדו בקלאסיקו נתן לו שתי טפיחות על הבטן ואמר "אל תעיר לי, תסתכל על עצמך". בקיצור דני, זאת לא הסיבה שאנחנו מנצחים אותכם.

ורדו מבוסקטס. אני הראשון שביקרתי אותו ובמחינתי הוא מחוק אחרי אותו מקרה מוטה, אבל אל תחפשו על כל דבר. הוא כמו כל שחקן שיש, נופל ומחכה לשריקה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/10
  10. gonzo18 Member

למה כולם מדברים פה על בוסקטס,כביכול צלילות ושטויות אחרות? במקום לדבר על זה שראינו אתמול לראשונה בהיסטוריה מאמן שמשחק עם 5 קשרי אמצע (צאבי,אינייסטה,בוסקטס,אלונסו (מרטינז),ססק ) על אותו מגרש?

אני מניח שיש פה אנשים רואים כדורגל 30 או 40 שנה,האם מישהו ראה דבר כזה פעם?

11. Igi Member

בגלל שהמאסת את כל הפורום מלהגיב על נבחרת ספרד עם החפירות המטופשות והבלתי נגמרות שלך.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גונזו, מספיק. אתה מעלה את הנקודה שלך שוב ושוב, ואין תגובה, זה אומר שאף אחד לא מעוניין להגיב לך בנושא הזה שוב ושוב, אז תבין את הרמז ותפסיק להרוס דיונים, מילא תשנה את תוכן ההודעה.. אבל כל הודעה אותו דבר, מספיק.