בית"ר וארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י spurs229, ‏24/7/06.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם זאת אפשרות אני מאמין שלאוהדי הפועל שצבעם אדום כל יותר לאהוד אדום מצליח במקום אחר מאשר נגיד צהוב מצליח במקום אחר.הרבה זמן עד עכשיו הליגה האנגלית הייתה מאוד מתוקשרת בארץ אני מאמין שעכשיו המצב הוא שונה ונתחיל לראות הרבה חולצות רונאלדיניו בכל מקום.

2. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

בתקופה שלידס הייתה קבוצת פאר כל אוהדי בית"ר אהדו אותם (אני לא אבל מאוד אהבתי אותם)
    וכל אוהדי בית"ר פה בטח זוכרים איך הקהל החם שלנו כל הזמן שר "בית"ר לידס"

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בית"רי ותותחן, ולדעתי אין שום קשר. קרה שבפורום הזה התאספו כמה אוהדי בית"ר + ארסנל.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה הדיון הזה? מה הוא בא לומר? לקחת דיון שנעלתי, שינית לו אדרת וחשבת שזה יחמוק מעיניי?
    עזוב, מר ספרס229, נראה שמה שלא אומרים לך אתה לא מפנים, אני אפילו לא אטרח לנעול את הדיון הזה כי אתה לא שווה את המאמץ שלי יותר, מקווה שכבר אחד המנהלים יעשה עבורי את העבודה, ושהמשתמשים האחרים יהיו חכמים לא להמשיך את הדיון חסר התועלת הזה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

5. spurs229 Member

אם לא שמת לב, הדיון הזה נפתח לפני שהקפצתי את הדיון שנעלת (לא בצדק).

6. F-Sider Member

איאקס ומנצ'סטר, בארץ הפועל.
    spurs229, את מי אתה אוהד בארץ?

7. spurs229 Member

אף אחד. אפשר להגיד שהקבוצה השנייה שלי חוץ מטוטנהאם היא אייאקס, למרות שזה לא ממש אהדה- יותר סימפטיה.

8. Melixon 15 Member

למה אין ניסים כהן להודעה שהושקעה בה הכי הרבה מחשבה השנה?

9. Inferno Member

...

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/06
  10. shabaaz Member

אז בוא אני אהפוך את הדיון הזה לענייני יותר...
    למכבי ת"א לא קוראים סתם "הגרמנים" בגלל פרשיות שיפוטמשנות ה-60,הפרשיה המפוסמת עם מכבי חיפה בתחילת שנות ה-70 וסגנון המשחק הגועלי שהמאיס אותנו עליהם.

עוד עובדה מצמררת אחת שמביא לכם עבדכם הנאמןן היא שבסוף שנות ה-70 ובתחילת שנות ה80 הגיע לשחק בארץ בורוסייה מינשגלאבך,דאז:מאימפריות הכדורגל המערב-גרמני.מחצית ראשונה הובילו הגרמנים 1:0 כשהנבחרת הלאומית נותנת "פייט"...
    מחצית שנייה עלו הויקינגים וקרעו לנו ת'צורה בריצה של 6:0!
    מול איצטדיון ר"ג מלא מספר אבי שהוא חזה שם באלפי אוהדי מכבי ת"א שבאו לחזות במחזה המצמרר ועוד את הקבוצה הגרמנית(ואני מדבר על בקושי 25 שנה אחרי השואה,ו-5 שנים אחרי מינכן) ושרו שירים ב"לשון המולדת".אכן מכבי ת"א הישנה והטובה...

11. hashish Member

מה הקשר זה לא תופעה בכלל אני אוהד מכבי תל אביב וארסנל כי אלה אחלה קבוצות ואולי יש הרבה כאלה שאוהדים ביתר וארסנל כי בא להם זה לא תופעה בכלל זה צירוף מקרים

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבאז ממתי גרמנים הם ויקינגים?

אם כבר ישנו קשר היסטורי כלשהו בין ארסנל להפועל ת"א. שתיהן מבחינה מסורתית (דגש על מסורתית, כיום הדברים האלה השתנו לגמרי בעיקר בארץ) מייצגות מעמדות נמוכים יותר בעירן לעומת היריבה העירונית השנואה (מכבי ת"א או ספרס) - קבוצות אדומות, שתיהן גם מבחינה מסורתית לא שמו דגש על כדורגל יפה בלשון המעטה (שינוי בארסנל מאז ונגר, הפועל עדיין אותו חרא) אלא התמקדו יותר במשחק נוקשה עם דגש על תוצאות. אוהד מפורסם של שתי הקבוצות הוא אריק איינשטיין, נראה לי שניתן למצוא את השילוב הזה לא מעט בארץ, לפחות אצל האוהדים המבוגרים יותר.

אבל בינינו, בבוטום ליין, אין קשר מובהק כלשהו בין קבוצה ישראלית מסוימת לקבוצה מסוימת בחו"ל. בואו נכיר בעובדות, אין קשר בכלל בין כדורגל ישראלי לכדורגל של אירופה, זה לא אותו ספורט.

ניתן למצוא לא מעט אנשים פה בארץ שיגדירו את עצמם כאוהדי מכבי חיפה, מנצ'סטר יונייטד, ריאל מדריד ומילאן (או משהו בסגנון הזה), אבל אלה הם תחתית הבור של אוהדי הכדורגל, אוהדי הצלחות גרידא, לא רוצה להחשיב אותם בכלל.

(לשם הבהרה - אני חיפה וארסנל, די סותר את כל ההודעה שלי, וזו בדיוק הנקודה, אין קורלציה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )

13. פול סקולס Member

סתם אשכול לספאמרים..

כל אחד יכתוב לך "מה הקשר?? אני בכלל אוהד בית"ר שמשון ופורטסמות'" וכו'..

לא נחוץ במיוחד.. מה הקטע שמשאירים אותו פתוח (את האשכול הכוונה)?

14. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מכיר הרבה אוהדי הפועל ת"א שגם אוהדים את ארסנל והבולט ביניהם הוא הזמר אריק אינשטיין שחש סימפטיה לשתי הקבוצות.

אני חושב דווקא שמכבי חיפה וריאל משלימות אחת את השנייה(ריקי)

15. Ampelmann Member

צודק. מיותר.
    ננעל.