בית"ר ירושלים מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Bluekipper, ‏7/7/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואו נגיד את האמת, פרט למשחקי הישראליות באירופה אין באמת מה לשדר את הליגה, גביע הטוטו והגביע פרט לחצאי גמר+גמר גביע.

הליגה משעממת את הנשמה ואין בה שום דבר מעניין

גביע הטוטו - למה צריך את המפעל העלוב הזה?

2. Number 8 Member

באמת בושה... העיקר רוצים לקדם את גביע הטוטו אבל אי אפשר לעשות זאת אם אף משחק לא משודר.
    אני רוצה ללכת למשחק של מכבי אבל אין לי עם מי ללכת... אני מגיע לשם תוך 20-30 דקות אבל די משעמם לבד וגם ככה לא צפויים להגיע הרבה צופים.

3. קטלוני Member

יופי.שיותר אנשים יגיעו למגרשים.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

למזלי יש לי מנוי אבל אני לא יוכל לראות את משחקי החוץ של הקבוצה שלי?
    חזרנו לשנות ה-50' שצריך לשמוע משחקים של הקבוצה שלך ברדיו, איזה בושה וחרפה, הרמה לא מעניינת אותי - בית"ר ירושלים מעניינת אותי ואני רוצה לראות את כל המשחקים העונה(גביע וגביע השוקו גם) ולא רק את אלו שבטדי.

5. Andrea21 Member

יש לינק למשחק של מכבי היום?

6. מכבי או מוות!!! Member

מכבי ניצחו 3-2 את בני סכנין משערים של יבוריאן,גפני וכחלון{דקה 93}...אצל סכנין כבש צמד טל חן...

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיפה ניצחו 1-0 משער של ארביטמן,כבר משחק שלישי מתוך 4 שהילד כובש,מקווה שזה אומר משהו.

מישהו יודע איך שיחק המגן השמאלי הצעיר שלנו?
    הבנתי שבוקולי הצטיין וזה כבר טוב,אנחנו צריכים את בוקולי טוב.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

אין תקצירים אפילו?

9. הרצליה Member

יהיה תקציר של מכבי - סכנין בספורט 5.

10. roeiuzan Member

אמנם המפעל עצמו די חשוב לי ואני מאוכזב מהתיקו, אבל לא לוקח מזה שום דבר להמשך היות ושיחקנו עם זרים נבחנים שנחתו עלינו בשניה האחרונה, שחקני נוער, ושחקנים שלא שיחקו בעמדות הטבעיות שלהם. חחחחח עמראן בריק המצויין מהנוער שיחק לפרקים מגן שמאלי, החלוץ עבדול עזיז, והקשר מושיקו חלפון מגנים ימניים ועוד אין סוף תחלופות...

בכל זאת הייתי רוצה לשאול את אוהדי רעננה שהיו במשחק איך הם התרשמו מהפועל עכו. ובמיוחד מהזרים הנבחנים (מגן שמאלי, קשר אחורי, חלוץ)

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי אז ככה חזרתי מבלומפילד אני אסכם בקצרה.

אני חייב להגיד שהיה משהו מאוד שובה לב לראות כל כך הרבה שחקני בית בהרכב. מחצית ראשונה היתה בסדר, לא היה מדהים לא היה גדול אבל היה בסדר. סך הכל מכבי שמו שני שערים נחמדים, ועוד משקוף של ציון צמח (תזכרו מה שאני אומר לכם יש פה יהלום). סכנין כמעט שלא עשתה כלום. יובל אבידור היה מאוד פעלתן באגף ואני ממש מבסוט עליו.

מחצית שניה מכבי לא יודע היתה מעט שאננה אבל המחצית הזאת חשפה את מה שאמרתי כל הזמן, אין למכבי בעל בית כקשר אחורי מובהק שיידע לקחת את המשחק גם כשהקבוצה רדומה. חלוץ חסר כי עם כל הכבוד בלי יבוריאן אין משהו אחר למכבי, עזרן ומאיוקה מאוד חלשים וכן חסר למכבי בלם, כי כשסכנין לחצו לא היה חסר הרבה שיעשו מהפך.

שני הגולים של סכנין היו יפים במיוחד השני למרות שהוא בא במהלך ממש לא בסדר מבחינה ספורטיבית של חלאיילה. מכבי נזכרה שוב לשחק ודווקא לחצה על הדוושה והוכיחה ווינריות ביופי של מבצע.

במכבי בלטו ציון צמח, רוני גפני, ישראלביץ' וייני. יבוריאן ואבידור היו טובים במחצית הראשונה בעיקר.

סה"כ ציון משחק: 6

ציוני קבוצה: שטראובר 5.5, גפני 6.5, שפונגין 6, טומאסיץ' 6, ז'אן 6, ייני 6.5, ישראלביץ' 6, צמח 6.5, שבחון 5, יבוריאן 5.5, אבידור 5.5.

12. Number 8 Member

בסופו של דבר החלטתי ללכת למשחק ואני לא מצטער, עונה חדשה נפתחה, הייתה אווירה טובה יחסית למשחק בגביע הטוטו, 5 שערים וניצחון של מכבי.

המחצית הראשונה הייתה של מכבי, השחקים בצהוב נראו טוב, די משוחררים, ולכן גם הגיעו שני השערים. אילייה יבוריאן נראה טוב מאוד, אני מקווה שנראה יבוריאן אחר מהעונה שעברה ומגיע גם לרוני גפני מזל טוב על שער בכורה בצהוב. מגיעות מילים טובות גם לפרץ עם מספר פעולות טובות, ייני עם עבודה די טובה מאחורה ואבידור שעושה תנועות מצויינות אבל חבל ששאר החבר'ה שלו לא רואים אותו. מי ששוב היה רע כמו כל העונה שעברה הוא יוסי שבחון שאיבד המון כדורים,אדיש מאוד, לא השתלט על כדור מול שער ריק והחליק באחד על אחד.

המחצית השנייה הייתה די משעממת, מכבי נרדמה וסכנין המשיכה לא להיות במשחק עד שהגיע השער של טל חן משום מקום. השער הזה הכניס עוד יותר לפאניקה את מכבי ולמומנטום את סכנין שהבקיעה גם את השיויון אבל חשוב להדגיש שהשער הגיע לאחר מעשה לא ספורטיבי ומגעיל של חאליילה(הוא כבר קיבל את שלו מהאוהדים... אפילו באוטובוס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ). בעשר הדקות האחרונות מכבי נזכרה להתעורר מעט וכך גם הגיע שער הניצחון של מי אם לא תמיר כחלון שעד מלפני שבוע בכלל לא רצה לחזור למכבי.

שטראובר לא נזקק ליותר מדי עבודה, כל ההגנה הייתה בסך הכל די טובה, ייני ופרץ עם משחק טוב בעיקר במחצית הראשונה, ג'יזרמו כרגיל עם הרבה מלחמה, שבחון חלש ושוב חלש, ויבוריאן ואבידור עם אחלה משחק, רק שימשיכו ככה. בנוגע למחליפים - כחלון לא עשה הרבה מלבד הגול, כמו גם מאיוקה. עזרן ומלול שיחקו מעט דקות ולכן גם לא עשו הרבה.

אחלה פתיחת עונה...

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר ב-17:00 שידור ישיר באתר ערוץ הספורט - הפועל פ"ת נגד הפועל ב"ש
    מחר ב-18:00 שידור ישיר ב5+לייב - בני יהודה נגד הגלאקטיקוס של הפועל ת"א
    יום שני ב-19:45 שידור ישיר ב-5+לייב - בית"ר ירושלים נגד ילדי נתניה.

תוקן לירן.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/09
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפי לוח השידורים השידור של הפועל פ"ת- באר שבע הוא באתר ולא בטלוויזיה.

15. Don Joan Roman Member

כמובן, אי אפשר שלא לשדר את בית"ר ירושלים.
    פותחים עונה במגרש בראשל"צ ולא ב"טדי" אבל לא נורא, אני כבר מתרגש לראות את הבית"רים עולים על המגרש כמו שלא התרגשתי כבר הרבה זמן, נקווה שישותפו כמה שיותר שחקני בית ווכמובן שנפתח עונה ברגל ימין כי אחריי הקיץ הזה מגיע לנו ומגיע לגומא אגייאר, הלאה 7-8-9.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/09