בית"ר ירושלים מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Bluekipper, ‏7/7/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בכתבה עידכנו היום ששידור גם בספורט 5.

2. Raulito Madridista

מכבי הייתה צריכה לקבל גב יותר רחב מהאוהדים שלה, אלף אוהדים בבלומפילד זה עלוב. מי שהלך למשחק בטח לא מצטער על כך. מכבי שיחקה נהדר במחצית הראשונה ומלבד שני השערים, ציון צמח בעט נהדר למשקוף וגם אבידור היה קרוב לכבוש עם בעיטה לא רעה מהאוויר. מכבי שיחקה כדורגל התקפי ופתוח, אפילו יבוריאן עלה על הפטאנט. נכון, יש מקום לדאגה כשמכבי בקלות כל-כך ספגה שני שערים והמשחק כמעט נגמר בתיקו(שער שני מדהים של טל חן), בטח במשחק בו סכנין מציגה הרכב עם זר אחד בלבד והיא לא הגיעה מספיק מוכנה, אבל מכבי עוד לא אמרה את המילה האחרונה מבחינת רכש. תמיר כחלון לא יכל לצפות לבכורה טובה יותר. באינטרנט תיארו את השער שלו כהרבה יותר יפה מאשר הביצוע בפועל, אבל בכל-מקרה הוא הביא למכבי אתה ניצחון.

חלק משחקני הספסל של מכבי חיפה בהחלט הוכיחו לאלישע לוי שיש להם מה לתרום. ארבייטמן שוב כבש, אבל רק לי לא נראה שאלישע באמת חושב האם לתת לו צ'אנס נגד אוקטובה?; גולאסה נראה הרבה יותר חד מאשתקד, יש לו יותר ניסיון וביטחון, וגם בוקולי אנרג'ייזר שתורם הרבה. מכבי פ"ת אומנם הייתה יכולה להבקיע, ומעבר לנגיחה של קובי גנון שהלכה למשקוף, אמיר אדרי הציל כדור טוב אחר, אבל הקבוצה סגרה פחות את יותר את בניית הסגל ולא ראיתי ממנה שום דבר חדש.

המשחק של הפועל היום קצת איבד מהכיפיות אחרי מה שקרה. בכל-מקרה, מספר שחקנים יקבלו צ'אנס להוכיח מה הם שווים. אני מתכוון בעיקר לבלם יהודה חוטא, שבנוער אומרים עליו הרבה דברים טובים. גם בלם זר ייבחן - עומאר גריבה. השנה מסתמנת ירידה במעמדו של מהארן לאלא, והיום הוא צריך לנסות לגרום לגוטמן לכאבי ראש, בהתאם לכך שהוא מסתכל על שכטר באופן אחר כרגע. גוטמן לא ציפה שכל-כך מהר הוא יתאכזב משכטר. גוטמן מתייחס הרבה יותר ברצינות למשחק נגד גטבורג ואפשר להבין אותו. גם הראש של בני-יהודה בגביע אופ"א. עומרי אפק יפתח בהרכב לראשונה במדי קבוצתו החדשה ומשה ביטון יקווה להוריד חלודה. אני מקווה בכל-זאת שיהיו 5000 אוהדים. כמובן שגם יהיה נחמד לנצח.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/09
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה 1,000 אוהדים בבלומפילד זה שטות גמורה היה משהו בסביבות 3,000, שאף אחד לא יגיד אחרת.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

איזה הזוי.
    אני רואה את התקציר של הפועל-בני יהודה וכרגע מחצית, אז מישהו מרשה לעצמו להעביר ערוצים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    http://www.justin.tv/israel343/popout

5. Raulito Madridista

ציפיתי ליותר אוהדים במשחק בין בני-יהודה להפועל, חבל אבל לא נורא. המחצית הראשונה הייתה מזעזעת מבחינת שני הצדדים, אם כי בני-יהודה הייתה יותר מסוכנת ומשה ביטון פיספס מצב טוב. הפועל איבדה יותר מידי כדורים, בעיקר הקשר האחורי הגרוזיני שלא הרשים אותי בכלל(אך אולי שלמה שרף צודק, וצריך לשפוט אותו ברצינות יותר כשהוא משחק עם השחקנים המובילים, ולתת לו זמן בלי קשר), וגם זנדברג היה מאוד חלוד. שניהם היו הססנים בפעולות ואיבדו המון כדורים, רק שקשר אחורי אמור לחטוף כדורים והוא לא עשה את זה. מזנדברג ציפיתי ליותר, חשבתי שסרט הקפטן תמריץ אותו. מרעי היה הפעיל בשורותינו בחצי הראשון. אותו הרכב הציג יכולת הרבה יותר טובה בחצי השני, ואני בעיקר שמח על ההשתפרות של קנדה שלא היה רחוק מלכבוש. זהבי ולאלא שיתפו פעולה בצורה טובה בשער השני, וזה מעודד ששחקני הספסל יודעים לתרום, מה גם שהשיוויון שלנו הגיע מהר מאוד.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל תודה לגל על הלינק( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx).
    כיף לראות בהרכב 3 שחקני בית + 3 שחקנים שהגיעו למועדון בגיל 18(יצחקי) וקצת לפני(ורד ודנין), עדיין לא כולם מחוברים אבל יש הרבה סיבות לאופטימיות, יש סגל רחב ומאוד מוכשר והאווירה במועדון טובה מאוד.
    שגיא כהן הגזים במחמאות לקוז'וקין, הוא לא מגן רע אבל לא כזה שיכול להוציא את אלברז מההרכב, קוז'וקין בכל אופן הוא כנראה העתיד של הקבוצה בעמדה הזאת למרות שהוא טוב יותר כבלם אחורי.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

הם העבירו להופ! מה עם המשחק?!

החזירו.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/8/09
  9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:
    אני עסוק בכוכב נולד, בטח כאשר אחרי הפרסומות מיי תשיר (http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx) אבל כן, גם לי זה קרה במשחק אתמול בין הפועל לבני יהודה ובעוד משחקים ... מעניין מי המשועמם שעושה את זה.

10. oFiRzZz Member

חח מנהל השידור עשה פוזות והעביר לערוץ הילדים , הופ ואגו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    לוקח מהמשחק הזה את החזרה של טגה ,היה מצוין היום .
    אני מתחיל להתאהב בקהוצה הצעירה הזו .
    מי צריך שכירי חרב ?!

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק היה יחסית טוב ביחס לציפיות שהיו לי ממנו. ביתר ירושלים ניצחה את המשחק בצדק. יש לה התקפה מבריקה, שגם ביום חלש של הקישור, לא התקשתה לסדר לעצמה מצבים. ברק יצחקי ניצל כל אלתור בהגנה שלנו וידע איפה להתקיף.
    אצלנו בלט אמיה טגה, אבל מלבד מלחמה וחילוצי כדור, הוא לא הוסיף לנו יותר מדי. בלי המסירה קדימה והיכולת לפרוץ ולא רק לשרוף שטחים, זה אף פעם לא יהיה שווה הרבה במצב שהקבוצה צריכה ללכת קדימה.
    האחד על אחד של שניר גואטה מדהים. זה תמיד הצליח לו. חבל שהוא לא מוסר את הכדור רגע לאחר מכן ומחכה, כי אז היתרון שהוא יוצר לעצמו ולקבוצה מתבטל.

אמנם הפסדנו 3-1, אבל אני מרוצה מהמשחק. צריך לקחת בחשבון שמתוך הסגל הדליל שלנו, השחקנים שלקחו חלק במשחק ברובם הם אלה שאפילו העונה נמצאים בקצה הספסל. מה שכן, יש לנו קבוצה מעניינת. אחרי 3 שנים חסרות כריזמה, אולי נחזור להיות המכבי נתניה שתמיד הולכת קדימה, זו שהייתה הקבוצה השנייה של כל אוהד כדורגל בישראל. אני מרגיש הרבה יותר מחובר לקבוצה זו. מכביסטים שהתחנכו על אהבת היהלום.

אגב, אוקוצ'ה פשוט חסר מושג. פסים פשוטים וחלשים הוא מצליח לעצור שהכדור מוסט לפחות מטר מאיפה שהוא נמצא. איך הוא מצליח להיות כזה גרוע? חבל על כל דקה העונה שאחמד סבע או כל חלוץ אחר יראו אותו בחוד. גם לטוטו תמוז לא חסר והסיבה היחידה שאני מאוד מקווה שהוא הצליח להרשים את האנשים שבאו לעקוב אחריו, היא שאולי לא נצטרך לחזות בטפשותו מדי שבוע. שני שחקנים מיותרים, ועוד האחרון הספיק לעשות כמה דברים בליגת העל.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/09
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה ליצנים בהפועל חיפה... מגלים אחרי הניצחון החשוב על נצרת שערן לוי שיחק עם 5 צהובים.... פעם שנייה שזה קורה להם בפרק זמן קצר, אחרי שעשו זאת נגד בני לוד במחזורי הסיום של העונה שעברה, שכונה.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

די שכחתי מחן עזריאל, הבחור היה הבטחה גדולה מאוד ודי נאבד עם ההשאלה להפועל פ"ת והפציעה הקשה בגב, היום הוא כבש ואני מקווה מאוד שיישאר העונה גם אם זה יבוא על חשבון דייויד גומז.
    הסגל נראה פשוט מצוין, המון שחקני בית מוכשרים וחלק התקפי נהדר, ברוכיאן-יצחקי-בן שושן-ורד-ויסה-תמוז-עזריאל-גומז.
    היריבה העיקרית של בית"ר היא הפועל ת"א, את התשובה 'מי יותר רצינית בדרך אל האליפות' נקבל במחזור הראשון בטדי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/8/09
  14. Don Joan Roman Member

מבחינתי חן עזריאל לא אמור לבוא על חשבון גומז אלא על חשבון טוטו תמוז, קיבל היום קרדיט הגיע לארבע מצבים ואת כולם הוא החמיץ ברשלנות כשהשיא היה ההחמצה שלו מול שוער מהכדור הגאוני שברק סידר לו, אני רק מקווה שהסקאוט של דן האג התלהב מהפוטנציאל של תמוז והוא ייקח אותו איתו להולנד, סתם בזבוז של הרבה כסף ושל מקום לשחקן צעיר ומוכשר שבאמת רוצה ויכול להתקדם, ועם זאת אם טוטו יחליט שהוא רוצה להישאר בבית"ר אני אקבל אותו בזרועות פתוחות כי הוא לא עשה יותר מדיי בעיות והסכים לקיצוץ אבל הלוואי והוא יושאל.

מעבר לזה היה משחק נחמד של הקבוצה יחסית למשחק שני ויחסית לכך שהתחלנו שלושה שבועות אחריי שאר הקבוצות, רואים שהשחקנים מכירים אחד את השני, רואים שהם ברמה גבוהה ורואים שמה שהם צריכים זה עוד קצת זמן להיכנס לכושר כדי להראות את האיכויות הגבוהות שאנחנו יודעים שיש להם.

15. JR-Riquelme Member

ששגיא כהן מתחיל עם השטויות שלו הוא לא מפסיק.
    גם אם קוזוקין יגרד במצח הוא יגיד שזו תנועה של שחקן אירופאי.

קוזוקין חוץ מבלם לא יכול להיות באף תפקיד. משום מה נראה לי גם שהוא חושב על דברים אחרים באמצע שהוא משחק. נראה כל כך מעופף...

חן עזרא נכנס לכמה דקות, היה לא רע, עשה כמה פעולות, אם בישראל רוצים לגדל כשרונות אי אפשר להתעלם מהשחקן הזה. כישרון כמו שיש לו ברגליים יש למעט מאוד שחקנים בארץ. אז תנו לו כבר יותר דקות שיפתח דברים אחרים!