בית"ר ירושלים - מסיבת עיתונאים של פתיחת העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Don p1, ‏3/9/02.

1. AFC Member

א. גם אתם שיחקתם מול מכבי חיפה
    ב. גם אנחנו שיחקנו מול בני סכנין.

תגיד לי יש סוף לברבורי ההבל שיוצאים מפיך?
    מכבי חיפה אחת מ32 הקבוצות הטובות באירופה?
    ברגע שמארת זאת, סיכמת את הבנתך בכדורגל.
    מכבי חיפה ניצחה את בלשינה בקלות, נכון, אבל את שטורם גראץ גם כן ממש לא קשה לנצח.
    מכבי ת"א ובית"ר ירושלים לדעתי גם כן יכולות לנצח את שטורם גראץ. אולי אפילו הפועל ת"א בכושרה הנוכחי.
    מכבי חיפה קיבלה מה שאף קבוצה ישראלית אחרת קיבלה בליגת האלופות - הגרלה קלה.
    אתה יודע ששטורם גראץ היא הקבוצה החלשה ביותר בסיבוב המוקדם השלישי של ליגת האלופות?
    אתה יודע שמכבי חיפה, מול כל אחת מהקבוצות האחרות הייתה מפסידה?
    אתה יודע שההגרלה הראשונה נפסלה, ואחר כך הייתה הגרלה שניה, שקבעה למכבי חיפה את שטורם גראץ?
    והכי חשוב - אתה יודע שספ בלאטר לוקח הרבה מאד שוחד?
    את המסקנה אני בטוח שאתה יכול לחשב לבד.

2. ג'רי בית הלוי Member

בלאטר לא קשור לעניין, האחראי על אופ"א הוא יוהנסן
    ואת מי חיפה קיבלה בהגרלה הראשונה?

3. דל-פיירו המלך Member

חבל וידוקה-היה דיון נחמד,ואתה חייב להרוס אותו בגלל השטויות שלך כי אתה לא אוהב את מכבי חיפה-למה??
    מקנא??
    לפני כמה הודעות אמרת שביתר לא תעלה על המקום החמישי אבל לנצח את שטורם גארץ היא כמובן יכולה,כדי שלא יחשבו בטעות שאתה אמרת שמכבי חיפה גדולה על ביתר ירושלים שלך-נכון??

אני חושב שגם הפועל ומכבי תל אביב לא עוברות את שטורם גארץ,ואתם גם תוכלו לראות איך הפועל תתקשה מול קבוצה נחותה באוסטריה משטורם!!
    תתקשה-לא בטוח שהיא בכלל תעבור,במיוחד בגלל שהם משחקים בסופיה או ניקוסיה?!!

אבל כמובן שעכשיו תגיד משהו כמו-אבל בלי הזרים שלכם לא הייתם מגיעים לשום מקום-צודק,יש לנו שחקנים ישראלים טובים אבל הכוכבים שלנו הם הזרים-בדיוק כמו הפועל תל אביב בשנה שעברה שהתבססה מהקישור החזק של הולמאי,אונישנקו ופישונט,והחוד המצויין קלשנקו ואוסטרץ'!!
    אז נכון,גם יש שם את אלימלך המצויין וגרשון ואולי אפילו בכר,ענטבי וטועמה??
    גם לנו יש את באדיר,בנאדו,קיסי,ואולי אפילו חרזי וז'אנו!!
    אבל אין מה לעשות בלי הזרים ישראל היא לא שווה כל כך-ואתה יכול לראות את זה בנבחרת!!
    אבל גם בצרפת ובהרבה מדינות מתבססים על זרים-סנגלים,קמרונים,ניגרים ועוד...

עכשיו בנוגע לביתר-
    אני חושב שדווקא המקום הגבוה ביותר שהיא תוכל להגיע יהיה המקום השלישי,אחרי חיפה ומכבי תל אביב,הפועל תל אביב תהיה השנה גרועה במיוחד אני מהמר ולא יצטרכו הרבה כדי לעקוף אותה!!
    במקום הרביעי תהיה קבוצה קטנה כמו אשדוד של לפני שנה,אבל זאת לא חייבת להיות אשדוד,באר שבע,ואפילו קבוצות קטנות מאד שאני לא מאמין בהם,אבל אי-אפשר לדעת!!
    ראשון,נתניה,בני יהודה,ושתי הפתח תיקוות-אולי??
    הפועל תל אביב תסיים רק חמישית!!
    הסגל של ביתר טוב ברובו אבל כמו שוידוקה אמר הואר זקן מאד,לא מחובר מספיק,ואם הרבה חוסרים,למשל כל הפציעות בהגנה,וההתקפה הדי חלשה!!

4. Don p1 Member

סגל טוב לא תמיד מספיק לתוצאת...
    ההרגשה שלי שהשנה בבית"ר יש הרבה מישקעים בין הצוות המקצועי לסגל השחקנים. קשה לי מאוד לדבר על הדברים הרעים בבית"ר, אבל כל הליכלוכים האלה שיש בתקשורות לא מוספים לקבוצה.
    שמעתי שלפני כמה ימים הועלתה הצעה להחליף את אלי כהן באורי מלמיליאן כדי לזעזע את המערכת לפני תחילת העונה, פניג'ל סירב ובצדק. אלי כהן בנה את הקבוצה השנה וצריך לתת לו את היזדמנות.
    בית"ר לא מרישמה במשחקים האחרונים, אבל התקווה שלי כשתתחיל הליגה טדי יחוזר להיות המבצר הידוע ובית"ר תוכל להשיג הרבה נקודות בבית ולהתמקם בחמשת המקומות הראשונים.

שיהיה לכולנו שנה טובה.
    פיימן.

5. לירן-ביתר Member

הפועל ת"א ניצחה קבוצות הרבה יותר טובות משטורם בגביע אופ"א זה ברור שההישג של הפועל ת"א הרבה יותר טוב משלכם, הקבוצות שהם ניצחו ניצחו מילאן, פארמה, צ'לסי ולוקומוטיב יותר טובות משטורם גראץ.
    בקשר לבית"ר היא פעמיים שיחקה נגד אשדוד במשחק אימון פעם אחת תיקו פעם אחת היא הפסידה, בית"ר לא מצליחה לנצח קבוצות מהליגה הלאומית, אז איך אתה חושב שהיא תסיים מקום שלישי בליגת העל?

6. דל-פיירו המלך Member

ברור שההישג של הפועל תל אביב יותר גדול-אפילו בהרבה,גם ההצלחה של חיפה במחזיקות לפני כמה שנים יותר גדול מעכשיו-אבל עכשיו פשוט קיבלנו אתגר רציני!!

ברור שלפני שנה הפועל הייתה מנצחת את שטורם הבעייה שעברה עונה-הפועל היא הקבוצה היחידה שלא הביאה אפילו שחקן אחד-סליחה את אלון חלפון-שגם בכל מקרה ישחק בספסל!!
    אבל השנה היא פשוט גרועה ואין לה את זה ואני לא מאמין שהיא תעבור עכשיו את גראץ!!

איך תגיעו למקום שלישי??
    זה אתה אמור להגיד לי-אני לא אוהד של ביתר!!
    אבל בכל זאת-בגלל שאני אמרתי את זה-לא שהיא כל כך טובה-אלא שפשוט כל הליגה חוץ ממכבי חיפה ומכבי תל אביב גרועות!!!
    אז אולי לא שלישי-זה אמרתי הכי גבוה,לא אמרתי את הכי נמוך עדיין,שיכול להיות מקום עשירי-כי אתם עדיין קבוצה חלשה בלי מבנה טוב!!
    עשיתם תיקו עם הרצליה כי
    1.אתם גרועים
    2.הרצליה גדולה על הליגה הלאומית אני חושב
    3.זה רק פתיחת עונה וזה רק אימון!!
    מי יודע אם תפגשו שוב בגביע באמצע העונה-אתם בטח תנצחו!!

7. AFC Member

דל-פיירו, השטויות שיוצאות מפיך פשוט מדהימות.
    כל הליגה חוץ ממכבי חיפה ומכבי ת"א גרועות?
    מכבי ת"א גם כן מאד גרועה.
    הבעיה של בית"ר זה שכמעט כולם מעל גיל 30.
    זה משגע אותי, איך אנחנו קבוצה כל כך זקנה.
    אלי כהן למזלנו הבין זאת, ונותן קרדיט לצעירים.
    משפרים את מחלקת הנוער והכל יהיה בסדר.
    מי שיעשו את ההבדל זה אברהם ברוכיאן, אלון אברמוביץ', אלון כהן וגולן חרמון. בגלל דחיית הליגה הם יחזרו מוקדם והם יצעידו את בית"ר.
    ביחד עם הניסיון של שאר ה"זקנים" אנחנו יכולים להיות מקום שני אפילו.

8. אנונימי Guest

אני חושב שביתר ירושלים תמיד צריחה להיות ביתר הגדולה הטובה והמפחידה