בית"ר ירושלים 08/09: גאידמק נשאר לעונה נוספת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Don Joan Roman, ‏8/7/08.

1. Messinho Member

ברור שלא בטלפון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    הנחתי ששאלת לגביו באחד הפורומים שלהם

בכל מקרה
    לי אישית לא נשמע טוב הקטע של "השחקן שנלחם"
    ברוב הפעמים שחקנים מהסוג הזה נלחמים כדי לחפות על חוסר יכולת מקצועית גבוהה

מה שדיי נותן לי תקווה לגביו זה ששפיגל עשה עליו סקאוטינג במשך חצי שנה כולל זה שהוא אפילו נסע ליוון..
    למרות שהוא בכלל בא לראות שחקן אחר אבל לפי מה שהוא אומר, פרננדז "צד את עיניו".. ככה הוא הגדיר את זה

נקווה לטוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. Don Joan Roman Member

אני אוהב שחקנים שנלחמים, כי זה מראה שחשוב להם להצליח, כמובן שצריך שתהיה להם גם יכולת טכנית כל שהיא ועושה רושם שלדאריו פרננדס יש את זה ולא מעט.

3. אוליבר קאן Member

אבארו ובואטנג ביחד יובילו את בית"ר לליגת האלופת לדעתי.

רק שאלה אחת יש לי:מה לעזאזל אבארו עושה בארץ החלוץ הזה לפני מה שאומרים צריך לשחק ברמות הגבוהות באירופה

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כל מועדון אירופאי רוצה להחתים שחקן בן 31 שלא הוכיח את עצמו עדיין באירופה , לגבי העונה הקרובה בליגה אני לא צופה בעיות , לעומת כל מי שמעדיף את גביע אופ"א על פני עליה לצ'מפיונס ליג גם דרך ליגת האלופות אפשר להגיע לגביע אופ"א .
    אלברס צפוי להיעדר חצי שנה בעקבות ניתוח אבל את צמד המשחקים מול ויסלה הוא לא יחמיץ כנראה .

5. Messinho Member

אוליבר קאן
    שלא תחשוב שאבראו זה שחקן שלוקח כדור מהחצי עובר שני שחקנים ושם את הכדור ברשת
    אבראו הוא חלוץ רחבה עם משחק ראש ברמה הגבוהה ביותר + בעיטה אדירה בשתי הרגליים
    אין לו טכניקה, דריבל ומהירות יוצאי דופן...

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

על בית"ר ירושלים אין יותר מדי מה להגיע. אם היא תמשיך להיות קטלנית בליגה ולא תוריד את הרגל מהגז, או תסבול מתסמונת אירופה, היא צפויה לקחת את האליפות גם השנה.
    השאלה המרכזית היא האם הקבוצה תצליח באירופה ובינתיים, למרות זהותה של היריבה, קשה מאוד להעריך. הרבה יהיה מונח על השתלבותם של שחקני הרכש, במיוחד זו של סבסטיאן אבארו. הלוואי שיצליחו כמה שיותר בגביע האלופות.

7. Raulito Madridista

בתקופה מסויימת דובר על גל גדול של עזיבה מצד שחקני בית"ר, ובסופו של דבר ברוכיאן, זיו, בואטנג ובן-שושן נשארו. גל אלברמן עזב, נכון, אבל את עזיבתו בית"ר לא יכלה למנוע. אני חושב שאוחיון הוא רכש מצויין, השחקן הכי טוב בליגת העל בעמדה הזו והשחקן שהכי מתקרב לאלברמן. בית"ר לא תקבל מאוחיון תרומה הגנתית ברמה של אלברמן(למעשה הקישור של בית"ר מורכבת משלושה שחקני 50\50 וכל אחד מהווה סכנה), אבל מבחינה התקפית לדעתי הוא טוב יותר. את שני השחקנים הנוספים שבית"ר הביאה לא ראיתי כמובן, אבל בניגוד לרומולו למשל(שחקנים בבית"ר אמרו שהוא היה 'עב"ם'), הם משתלבים נהדר מבחינה חברתית. חשוב מאוד עבור בית"ר שאבראו יהיה מוכן בזמן למשחקי ליגת האלופות ושלא תיהיה תקלה כמו עם רומולו.
    אני לא חושב שבית"ר תגיע לצ'מפיונס-ליג, כי גם אם היא תדלג מעל קראקוב היא צפויה להגרלה קשה יותר, אבל מה שכן, אם הקבוצה תגיע לשלב הבתים באופ"א אז ההגדרה 'כישלון' לא תגיע.
    מלבד העובדה שהסגל של בית"ר הכי איכותי, הקבוצה רצה כבר שנה שלישית ברציפות עם אותו השלד, בניגוד למכבי, הפועל או חיפה שעושות הרבה שינויים. בית"ר גם השנה מועמדת ברורה לזכות בכל התארים ולדעתי אין סיכוי שהיא תאבד את האליפות.

8. Don Joan Roman Member

את האגרסיביות שהלכה עם גל אלברמן אמור לספק דאריו פרננדס, אוחיון לפי מה שאני מבין לא הולך לשחק בהרכב הפותח בתחילת העונה, עד שיוכיח שהוא ראוי לשם, איך שאני מבין את הלך הרוח במועדון ההרכב שאותו בית"ר אמורה להריץ לקראת קראקוב הוא (בתנאי שאלבארז יעבור את הניתוח אחריי קראקוב, אם יעבור לפניי יש כל מיני אופציות):
    קאלה: אלבארז, בנאדו, גרשון/בן יוסף, זיו, טל, בואטנג, פרננדס, זנדברג, ברוכיאן, אבראו.
    כשהרוש, קוז'וקין, אמסלם, גרשון/בן יוסף, אוחיון, בן שושן וטוטו יושבים על הספסל.

כמובן שאם ברק יצורף עד ליציאה (מה שלא נראה כרגע) למחנה אימונים זה ישנה את ההרכב ואז זנדברג ייצא לטובתו, פרננדס יעבור שמאלה ואז יהיה 4:4:2.

חן עזריאל וסזאר ויסה איתם היו בעיות לאחרונה הושאלו סופית להפועל פ"ת.
    שניי השחקנים צפויים לחתום על חוזים לארבע שנים בבית"ר ואז בית"ר תחתום על טופסי ההשאלה, ההעברות התאפשרו לאחר שטוטו תמוז החליט להישאר בבית"ר וסזאר ויסה הסכים לשחק בהפועל פ"ת.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/08
  9. Messinho Member

אם ברק יחזור זה אומר שאבירם ירד לספסל (עם כמה שזה כואב) בגלל ששום לא מאמין בו ולא נותן לו לשחק באמצע...
    בכל מה שקשור לשילוב צעירים ונתינת ביטחון שום הוא מאמן גרוע, דבר שגורם לשנאה לא קטנה

למה קוזוקין שהוא בלם משחק כל פעם בעמדת המגן הימני?
    למה ברוכיאן שהוא קשר עושה משחק משחק קשר ימני?

חוץ מזה
    שום לא אוהב 4-4-2 (גם אני לא).. ככה שלא נראה לי שמה שאתה מנבה באמת יקרה
    אם יצחקי יחזור זה אומר שברוכיאן על הספסל אלא אם שום יחליט לשים את ברוכיאן בצד שמאל ואת זנדברג בספסל (מה שלא נראה לי)

10. BeitaReaLiverpool Member

עונה חדשה בפתח. התגעגעתי.
    השנה אנחנו חייבים לעלות לסיבוב השלישי, מינימום. קיבלנו הגרלה יחסית נוחה (אין הגרלה נוחה מכיוון שלא היינו מדורגים, אבל מבין המדורגות וויסלה קראקוב עבירה בהחלט).
    לגבי הרכישות שלנו. בהנחה שמיכאל זנדברג ואבירם ברוכיאן יהיו קבועים בהרכב, וכן עידן טל ודרק בואטנג, זה משאיר מקום אחד שעליו יתחרו משה אוחיון ודריו פרננדז.
    את משה אוחיון כולנו מכירים, נראה שהוא השתלב טוב בבית"ר. הוא מגיע להחליף שחקן (שאישית מאוד אהוב עליי...http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx) מצויין, את גל אלברמן, למרות שהם לא לגמרי באותה עמדה.
    לגבי דריו פרננדז, אני לא ממש ראיתי אותו משחק הרבה (יוטיוב לא נחשבhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx), אבל לפי הדיווחים הוא שחקן שנותן את הכל למען הקבוצה, וזה דבר שבבית"ר מאוד מעריכים.
    לגבי אבראו, אני חושב שזאת רכישה מצויינת. הוא יותר טכני מרומולו, קצת יותר מבוגר, אבל בעיקרון אני חושב שאם יפעילו בקבוצה את האגפים, אבראו ייתן שנה טובה.

לגבי ברק יצחקי, אני די חלוק בדעותיי האם אני רוצה שהוא יבוא או לא.
    הזמן יגיד...

11. Don Joan Roman Member

1. אם ברק יבוא זה לא אומר שאבירם יורד לספסל, הוא לא חייב לבוא על חשבונו כי ברק יכול לשחק כחלוץ שני.
    2. כמה ששום מחזיק מזנדברג, מאבירם הוא מחזיק יותר.
    3. בקשר למה שאמרת, זה אילוצים, במרכז ההגנה יש לך שלושה בלמי נבחרת ועוד שחקן וותיק ואיכותי כמו אמסלם, באגף ימין יש לך את כריס וקוז'וקין, ברוכיאן הוא קשר ימני מאז שאוחנה שם אותו בתפקיד הזה, מאז כל מאמן משתמש בו במקום הזה, חבל אבל אבירם לומד לאט לאט לתפקד במקום הזה והוא מציג יכולת טובה.
    4. בגדול, במיוחד אם נמשיך באירופה, כל שחקן בסגל ישחק את הדקות שלו כך שאין שום הרכב אבסולוטי ובטוח, יש לנו סגל רחב ואיכותי וטוב מאוד שזה כך, עם ברק התחרות והאיכות יגדלו בהרבה.
    5. אני אישית מקווה שהשנה נראה גם כמה משחקי ליגה שיפתח בהם עידן ורד וכמה משחקי גביע הטוטו שבהם נזכה לראות את הרוש בשער, את מתן(בראשי) בתור בלם ואת איידבינדר בתור קשר, כי גם הם שלושה כשרונות גדולים.

12. Messinho Member

יצחקי קרוב לבית"ר, פער של 200 אלף יורו מול גנק:

ברק יצחקי קרוב לחזרה לבית"ר ירושלים * אמש החליטו בבית"ר להחזיר את השחקן לישראל וישקיעו כ-1.3 מיליון יורו על כרטיסו. גנק דורשת 1.5 מיליון יורו וההערכה היא כי הצדדים יתפשרו ויסגרו את העיסקה באמצע * השחקן כבר סיכם את פרטיו בקבוצה כשמה שנותר זה רק לרכוש את כרטיסו מהבלגים * יצחקי הסכים לומר היום לבית"ר.נט: "אני אוהב את בית"ר מאוד, תמיד אהיה אוהד שלה והאוהדים הם חלק בלתי נפרד ממני" * אבראו ינחת הערב בישראל ומחר יערוך אימון בכורה במדי בית"ר

http://beitar-jerusalem.net/article_2793?P...a64c6e14796ea12

13. Dimitar Berbatov Member

קוזוקין הוא לא בלם, הוא יכול לשחק בערך בכל תפקיד בחלק ההגנתי. בלם, מגן ימני, מגן שמאלי, קשר אחורי. אני מאוד התרשמתי ממנו כשיחק מגן ימני בכמה משחקים בעונה שעברה. לדעתי הוא המחליף הטוב ביותר לאלברז כשהארגנטיני יעבור את הניתוח. אני מקווה ששום לא מתכנן להעביר את זיו ימינה ולשים את אמסלם מגן שמאלי.

אין מה לעשות, שום לא יוותר על דריו פרננדז שבא על המשבצת של הפליימייקר, ויתן את המושכות לאבירם כעושה משחק. אני דווקא הייתי די מבסוט מהיכולת של אבירם והתפקוד שלו בשנה שעברה. במערך של 4-5-1 ששומי אוהב לשחק, אבירם אמנם משחק בימין אבל הוא חותך המון לאמצע ומשם מנהל את המשחק. לנוכח הנסיבות לדעתי לשחק עם ברוכיאן קשר ימני זה הפתרון הטוב ביותר.

שום מאז ומתמיד שיחק במערך של 4-5-1, אני לא מאמין שהוא ישחק 4-4-2, אולי כמה משחקים (מה שקרה מספר פעמים בשנה שעברה), אבל לא עונה שלמה. אם ברק בא אין לי ספק שאבירם יורד לספסל וזאת אחת הסיבות שאני מקווה שברק ישאר בגנק ושנשאר במתכונת הנוכחית.

14. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg773089.Xxx

המגן כריסטיאן אלבארז ערך היום את הבדיקות ומחר יתקבלו התוצאות. בית"ר תקבל מחר חוות דעת נוספת מאנשי רפואה מקצועיים. הקבוצה עדיין לא החליטה האם לדחות את הניתוח של הצ'יליאני לאחר צמד המשחקים נגד קארקוב, אבל בבית"ר מציינים שיעדיפו לא לסכן את השחקן מבחינה בריאותית. מקורות מפרסמים שבית"ר חושבת על להקפיא את השחקן במידה ויתברר סופית שהפציעה קשה. הקבוצה כבר חושבת על מחליף - יורדן טודורוב(27) מגנה של צסק"א סופיה ונבחרת בולגריה. לשחקן סגנון הדומה לזה של אלבארז וגם הוא מצטיין בפן ההתקפי ואף יכול לשחק כקשר. הבעיות הכלכליות בהן שרוי המועדון הבולגרי יכולות לקדם את המגעים בין הצדדים.

------------------------------------------------
    אני חושב שבאמת שעדיף לבית"ר שהשחקן יעבור את הניתוח, במידה והוא יישחק במצב כזה זו פגיעה לטווח ארוך. 'הקפאת' זרים זה דבר שפל, בוודאי בזמן שהם פצועים, אבל זה דבר מובן(ואני לא תוקף את בית"ר בלבד, כי גם הפועל עשתה זאת לדוס-סאנטוס למשל). אני לא בטוח שבבית"ר ימהרו להקפיא את אלבארז גם אם הוא יחמיץ חצי שנה, כי הוא התחבר לאנשים במועדון ולקהל בצורה פנטסטית.
    אם ברק יצחקי יבוא הקבוצה משתדרגת ללא ספק ולטעמי זה יוריד מכמות הדקות דווקא של זנדברג. ברוכיאן אמור לקבל את הקרדיט בהתחלה ואם ייאכזב אז שום יישלוף את זנדברג, שלמרות העונה החלשה שלו לדעתי הוא השחקן הכי טוב בבית"ר. טוטו תמוז חייב לעזוב במידה ויצחקי מגיע, הוא תוקע את עצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/08
  15. Messinho Member

עם כל האהבה לאלבארז ועם כל זה שהוא לדעת רבים המגן הכי טוב שהיה בארץ.. בית"ר לא יכולה להחזיק שחקן שכל שני וחמישי נפצע פציעות ארוכות טווח..
    גם שנה שעברה הוא לא שיחק מלא משחקים בגלל פציעות וגם בשנים הקודמות שלו היו לו פציעות של עונה שלמה

בכל מקרה.. לא נשמע אמין הקטע עם היורדן טודורוב הזה
    נשפכים בליגה הרוסית כספים הרבה יותר גדולים ממה שיש בבית"ר ואם הוא מגן כזה טוב בטוח יהיו קבוצות שירצו אותו