בית"ר ירושלים 09/10- אורי מלמיליאן מאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/7/09.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אבי לוזון יעשה בעיות נשרוף את ההתאחדות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    אין ללוזון סיבה לעשות דווקא, בית"ר היא הקבוצה המעניינת ביותר בליגה שמביאה לכל משחק חוץ כולל באורווה של לוזון הרבה אוהדים ומכניסה הרבה כסף למועדונים בלי קהל כמו מכבי פ"ת.
    מאמין שהמצב יסתדר ומקווה שאנשים כאלו ואחרים לא ישימו רגליים בדרך.
    אנחנו גם לא צריכים ממש חיזוק, ויסה ומויאל חוזרים ויחליפו את פרננדס וזנדברג, גומז מהפועל יכול להיות אופצייה נחמדה אבל קודם שהמצב יסתדר.

2. Beitar Member

ובכל זאת.. בוא נגיד שהיו כמה מהלכים שלוזון עשה בקדנציה שלו שלא ממש היו בעד בית"ר. אני מקווה לתפנית.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המהלכים היו כאשר בית"ר עשתה צחוק מהליגה שלו(לא פחות טובה מהבלגית...) והוא ניסה להוריד מהכח של בית"ר על-מנת שלא יהיה מקרה 'מכבי חיפה 2' שכל עונה דילגה לאליפות.
    הוא יודע שאם הוא יעזור לבית"ר הוא ייצא גדול, בית"ר מוסיפה לעניין של הליגה ובתת-מודע שלו לוזון יודע את זה.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Beitar Member

כשהעתיד לא יכול להיות יותר מעורפל מזה, יוצאים לדרך עם אימון פתיחה ביום ראשון. כל השחקנים יזומנו לאימון, כולל הזרים, כשטרטיאק יהיה זה שיעביר את האימון. במקביל, הולכים וגוברים הסיכויים לפירוק, וגם קורנפיין התבטא לאחרונה בנושא - כשאמר שהוא מחכה לאישור של גאידמק לפנות לבית המשפט. מינוס 9 נקודות, מכירת כמה שחקנים בכירים (אם במצב בו גאידמק מעביר את כל הכספים הדרושים היה אפשר לדבר על השארת מרבית הסגל, עכשיו זה כבר לא רלוונטי) ועונה בינונית כנראה בדרך.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין אופטימי, אבל הייתי גם לפני 8 שנים אופטימי והתפרקנו אחרי הכל.
    ההתאחדות מתה שבית"ר לא תהיה בעונה הבאה קבוצה חזקה ולכן לא מתגמשת לעזור אבל גם אם נתפרק יבוא מישהו ויקנה את הקבוצה ונשוב להיות החזקים ביותר.
    במקרה של פירוק ברוכיאן יעבור לליגה הספרדית, יצחקי לגנק, פרננדז ואלברז יימכרו גם, בנאדו למכבי ת"א וגרשון ישבור את הראש.
    בן שושן, ורד, תמוז, ויסה ובן יוסף הם עדיין תעלומה.
    אני הולך ביום ראשון לראות את האימון האחרון ככל הנראה של רוב השחקנים של התקופה האחרונה, אבל כמו שכתבתי קודם אני אופטימי.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתה חושב שההתאחדות רוצה שיהיה פירוק?
    אני חושב שכל בעלי התפקיד יודעים שחשוב מאוד שבית"ר תהיה קבוצה חזקה וזה די ברור שלא יהיה לה תקציב מטורף כמו שהיה בעבר,אז אני לא רואה סיבה למה שההתאחדות תרצה שבית"ר תפורק,הם לא אוהדים כמוני וכמוך שיש להם אינטרים בגלל הקבוצות(וגם אם כן,מכבי פתח תקווה לא רצה לאליפות).

8. Mr.Eko Member

מסכים עם ריינמן...

אני לא חושב שההתאחדות תרצה לראות את הליגה נחלשת,אפילו יותר ממה שהיא עכשיו.

9. Beitar Member

המצב יותר מדי מורכב בשביל לצאת מזה בימים הקרובים. אני בספק גם כמה לוזון פתאום בהחלטה מפתיעה יוכל לשנות את המצב.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה בלאגן גדול בבית-וגן באימון הבכורה כאשר הקהל שהגיע בהמוניו (ONE אומר 1,000) פרץ לדשא והפסיק את האימון.
    קצת תמונות:

http://i.one.co.il/Images/Packages/8475/557_372/IMG_1550.Xxx

http://i.one.co.il/Images/Packages/8475/557_372/IMG_1611.Xxx

http://i.one.co.il/Images/Packages/8475/557_372/IMG_1552.Xxx

http://i.one.co.il/Images/Packages/8475/557_372/IMG_1612.Xxx

http://i.one.co.il/Images/Packages/8475/557_372/IMG_1597.Xxx

http://i.one.co.il/Images/Packages/8475/557_372/IMG_1558.Xxx

11. Beitar Member

כמו בכל שנה.

לגבי גאידמק, המקור שמפרסם הכי הרבה ידיעות/שמועות לגביו - הלוא הוא ONE, טוען היום שגאידמק שוב מאושפז ולכן התשובה שלו מתעכבת. לא יודע עד כמה הידיעה הפעם נכונה, בעיקר בגלל העובדה שלא פעם וואן שימש כמקור מתווך בין גאידמק לציבור ואוהדי בית"ר בעיקר - להעברת מסרים, כדי לשמור על האינטרסים של המיליארדר.

12. קובי ברייאנט Member

מקווה שגידמאק יתרום כסף.אני לא רוצה לראות את קבוצתי מתפרקת ומוכרת את יצחקי וברוכיאן שמת עלייהם!

13. Raulito Madridista

אין ספק שהאוהדים עשו היום משהו מטורף והשחקנים קיבלו עידוד מזהיר.
    השאלה היא האם הקהל יגיע בהמוניו גם ברגעים הקשים שצפויים לבית"ר. לא כמו שמדווחים בתקשורת, אבל אין ספק שהעונה הבאה לא תעבור חלק, וצפויים לקבוצה עוד הרבה רגעים של חוסר שקט. הקהל צריך לתמוך בבית"ר גם כשלא יהיה אור בקצה המנהרה, ואז נוכל לבחון אותו על אמת.

אני מאוד הופתעתי מההצלחה האדירה בקיצוץ השכר של השחקנים, לא האמנתי שכל-כך הרבה יתנו יד. לבית"ר עדיין יש בסיס חזק מאוד וגם איכותי, כך שאם המצב יישאר ככה, הקבוצה בהחלט תיאבק על מקום באירופה ואולי גם על אליפות אם העניינים יילכו טוב. השאלה הגדולה כמובן היא האם ברק יצחקי ואבירם ברוכיאן יצאו לחו"ל. אני חושב שהראשון הרבה יותר משמעותי וגם הסיכויים שהוא יעזוב גדולים יותר. מה שכן, הייתי בטוח שעד פרק הזמן הזה, יהיו הרבה יותר דיווחים על קבוצות שרוצות את השניים, בינתיים מאוד יבש בגיזרה שלהם וזה טוב לבית"ר.

אלבארז יהיה אבידה מסויימת, אבל המצב בלתי-אפשרי. לגבי השניים האחרים - לא כל-כך. דאריו פרננדס השתפר מאוד בחלק השני של העונה, ויש לו שליטה נהדרת בכדור. אבל הוא לא יודע לשחרר אותו בזמן ובמקום שבית"ר תצא מהר קדימה, הוא מעביר שלושה שחקנים ואז עושים עליו עבירה והמשחק נתקע. וגם מבחינה ססטיסטית הוא לא הבריק בכלל. טבטרקו קאלה אומנם היה יציב מאוד אשתקד, אבל אריאל הרוש שוער מעולה לפי מה שראיתי ממנו, בעיקר במשחק בבלומפילד נגד הפועל.

בית"ר צריכה רק להיפטר מטוטו תמוז לדעתי ואז יהיה בסדר.

עידן ורד לדעתי יהיה אחד מהמנהיגים של הקבוצה בעונה הבאה, הוא יישדרג עוד יותר את יכולתו ויהפוך לשחקן יותר מוביל בבית"ר ובליגת העל עצמה.

מעניין מי יהיה המאמן. אני חושב שזה יהיה יצחק שום, וזו תיהיה עונת מבחן עבורו, בטח במידה ויצחקי וברוכיאן יעזבו לאירופה.

כשהדברים יהיו יותר ברורים אז נדבר.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע כל שחקן מהבכירים שיישאר זה בונוס כי הבסיס של הצעירים שיישארו בכל מקרה הוא טוב.
    הרוש, קוז'וקין, בראשי, מויאל, ורד, ברק משה, אייבינדר, אביתר ברוכיאן, אלמשעלי, ריקן, ניסים, עזריאל ואני בטוח שאם הם יקבלו את הצ'אנס הם יוכיחו את עצמם.
    יצחקי ככל הנראה חוזר לגנק לעונה אחת כי יש לקבוצה חוב עליו של 600K יורו, ברוכיאן בדרך ללה-ליגה ובקבוצה רוצים שהוא יושאל לעונה אחת כדי שאם ירשים יימכר בסכום גדול.
    אני מעדיף את עטר כמובן על שום(לא שוכח לו את קראקוב) אבל אם לא תהיה ברירה נסבול את שום עונה אחת.

15. Don Joan Roman Member

הקהל של בית"ר תמיד בא בהמוניו כשהקבוצה זקוקה לו, בצמרת, בתחתית, הפעמים היחידות שהקהל "איכזב" במספרו זה כשהיינו קבוצת אמצע טבלה בלי מאבקי הישרדות ובלי מאבקי אליפות, כל פעם שהיינו במאבקים קריטים הצבא הצהוב שחור עמד לצד אהובתו ועזר לה לנצח המון קרבות קשים, או שממוצע קהל של 14 אלף איש בששת משחקי הבית האחרונים של הקבוצה בעונת 2001/2002 בלי שום מבצעים של חבר מביא חבר שמביא איתו את כל המשפחה זה לא נקרא לתמוך? אצל האדומים רק הם בסדר וכל השאר דרעק אז אני אישית לא מתווכח על טיבים של קהל אבל להגיד שהקהל של בית"ר לא תומך בזמנים קשים זה בולשיט, ולא נאמר מילה על היום, בזמן שאלישע לוי מתחנן לקהל הירוק שיבוא לתמוך בשחקנים ודניאל יאמר מאוכזב תדירות מהקהל שלו, הקהל הבית"רי ממשיך להוכיח את יכולותיו ומגיע בהמוניו גם לאימון פתיחת עונה שמתאמנים בו שחקנים שאפילו לא יהיו חלק מהמועדון בעוד חודש וחצי ולמה? כי המועדון היה זקוק להפגנת כוח שכזו מצד אלו שאוהבים אותו יותר מכל.