בית"ר ירושלים 10/11: רוני לוי עוזב לסטיוואה בוקרשט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Don Joan Roman, ‏9/7/10.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דאריו לא יעבור ליוון כל עוד לא יערבו לו כספית בגלל המצב הכלכלי שם,ורוב הסיכויים הוא ששבוע הבא הוא יצטרף לבית"ר רישמית.

עידן טל צריך לעוף לספסל ומהר,הוא כבר זקן והגיע הזמן שצעירים(ויש הרבה כאלה בעמדה שלו) יקבלו צ'אנס,אם זה שי חדד,שי ניסים,אבי ריקן,ברק משה או דן אייבינדר.

2. Don Joan Roman Member

אבי ימשיך לשחק מגן שמאלי, שי צריך להחלים מניתוח, ברק משה ואיבינדר עדיין צעירים לטעמו של אורי

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אבל אפילו שי חדד יספיק כי אורי לא ישחק עם 3 קשרים באמצע(כך אני מקווה),אני מקווה שהוא יעלה 4-4-2 קלאסי כי זה המערך שהכי מתאים היום לבית"ר.
    ----------------פרננדז-----------גזל/מישאלוב-------------------
    ----ערן לוי-----------------------------------------ברוכיאן---------
    --------------בן שושן---------------------איילי/עזריאל-------------

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אור כמו שכתבתי מוקדם עדיין לדבר על מערכים ושיטות אבל אם כבר העלת את הנושא אז נגיב לך, קודם כל ערן לוי לא יכול לשחק על הקו הוא איטי מדי בשביל זה, ערן לוי יכול לשחק וישחק רק כחלוץ שני או פליימייקר, ברוכיאן כנראה בימין ובן-שושן בשמאל(אורי אמר שהוא לא בונה עליו כחלוץ מטרה ולדעתו בצד הוא יפיק יותר תועלת) ובחוד זה יהיה איילי או אם ירצה השם חן עזריאל.
    ורביד גזל לא יכול לשחק ליד דאריו או אפילו עידן טל, גזל כמו השניים האלו יוצא הרבה קדימה ואתה צריך פועל שחור כמו מישאלוב או מויאל לצידם.

יהיה טוב.

5. Don Joan Roman Member

אני דווקא מאוד מקווה שהוא ישחק עם שלישית קשרים אמצעית, ברוכיאן לפניהם ו2 חלוצים, אבל כמו שאדם אמר ה עוד מוקדם כי הסגל עדיין לא סגור.

6. yakov_y YNWA

אבירם ברוכיאן צריך לשחק בצד ימין, ערן לוי יישחק מתחת לחלוץ וזאת עמדה שכולם ירוויחו ממנו, בצד שמאל הוא לא משחק כמו שהוא באמצע, בן שושן יישחק בשמאל, איילי או עזריאל יישחקו כחלוצי מטרה.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אבירם ברוכיאן לא יכול לשחק בצד ימין,אבירם חייב לשחק באמצע.הוא לא מהיר,הוא לא פיזי,הוא לא שחקן לאגף בקיצור.לעומת זאת,באמצע הוא יפרח עם הטכניקה הרבה שיש לו ועם חכמת המשחק וראיית המשחק שלו.

8. 950K Member

בשעה טובה ומוצלחת יש לבית"ר עוד סקאוט חוץ מאיתן מזרחי: זהו המאמן לשעבר דוד אמסלם. בית"ר מוכיחה שהיא הקבוצה הכי מקצוענית בעולם, והיא היחידה שיש לה שני סקאוטים. ככה, אחד יכול לחפש בחצי הכדור הצפוני, והשני בחצי הדרומי, או לעבוד שבוע / שבוע כמו טבחים בצבא, או שאחד יכסה את הליגה הישראלית, והשני את הליגות בחו"ל. עכשיו סוף סוף יביאו ניבחנים טובים! בהצלחה לדוד אמסלם, וגם לאיתן מזרחי.יאללה בית"ר!

אגב: כמה מנויים כבר נמכרו? הקרן השתלמות שלי משתחררת רק אחרי ה 1 לספטמבר, שזה שבוע ומשהו אחרי פתיחת הליגה, ואני מפחד שלא יישארו מנויים. מישהו אולי יכול להלוות לי 1,000 ש"ח?

9. alexshw Member

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/10
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם אם תשתחרר בסוף ינואר ישארו לך מנויים,הקהל של בית"ר בשפל העונה(פחות מ1,000 נמכרו).

11. 950K Member

כמה זה פחות מ 1000 ? 900? או אולי 50?

12. Don Joan Roman Member

חיים היה כיף בלעדייך.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מתבייש להגיד את המספר האמיתי...בכל מקרה אם זה פחות מ1,000 ישארו לך מנויים,רק אם גאידמק יחזור בפתאומיות ואיתו לרואה,אלברמן,בואטנג ורומולו אולי לא ישארו לך מנויים.כי ככה זה הקהל של בית"ר,קהל הצלחות.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם תשתחרר בשנת 2013/14 ולא תראה משחק אחד עד אז, ישאר לך מנוי. הקהל של בית"ר הוא פשוט בושה, אפילו מכבי עם כל הכשלונות עם לוני ורוני מאנה והבזיונות המספר הכי נמוך של מנויים שאני זוכר זה בעונת סנטה קולומה 3,500, אם בית"ר תגיע ל-500 מנויים אפשר להגיד כל הכבוד ל"קהל של הקבוצה של המדינה" (אגב מצחיק לשמוע את זה כי עכשיו הקבוצה של המדינה היתה צריכה את הקהל של המדינה, מה קרה לו? כנראה ש-100 מהם הם באמת אוהדי בית"ר, אלו שעשו מנוי)

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/10
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקהל של בית"ר אף פעם לא היה קהל של מנויים, השיא שלנו אם אני לא טועה זה 5 אלף וזה היה בעונה שהגיעו אבראו ודאריו ויצחקי שחזר מבלגיה, וזה לא מונע מבית"ר להיות תמיד במקומות הראשונים של טבלאות הצופים, מה זה שווה שקונים 10 אלף מנויים ואז הקבוצה לא מצליחה ומחזור 16 אתה כבר רואה 4 אלף צופים, אני מבטיח לך שאנחנו נהיה בממוצע של 8 אלף צופים ומעלה כמעט כרגיל.

וקצת חדשות:

* תקציב בית"ר בעונה הבאה יעמוד על 30 מיליון ש"ח, קורנפיין הציג היום את התקציב לבקרה התקציבית ובעצם בית"ר ממשיכה בצימצום התקציבי מאז שקורנפיין נכנס לעמדת היו"ר.

* (כמעט) סופי: אלבארס ופרננדס יחזרו לבית"ר ויהיו חלק מהקבוצה בעונה הנוכחית, סיכוי קטן שפרננדס יחתום בפאוק אבל בבית"ר מעריכים שהשניים כבר 90% בקבוצה במיוחד אלבארס, צמד הדרום-אמריקאים הסכים לקיצוץ נרחב משכרם שיאפשר להם לחזור לצהוב-שחור.

* רביד גזל כנראה לא יחתום ועתידו בקבוצה תלוי בהישארות דאריו פרננדס.

* מכירת תמוז תאפשר לבית"ר להחתים את מישאלוב, ערן לוי ואיילי שגם ליאור ראובן עשוי לחתום לעונה הבאה, אם תמוז לא יעזוב בסופו של דבר הסיכוים שהארבעה יחתמו קטנים למדי.

* מור דהאן ששוחרר ממכבי חיפה יתחיל להתאמן בקבוצה ואם ירשים יחתום אבל הסיכוי קטן בגלל ריבוי הבלמים בקבוצה.