בית"ר ירושלים 11/12: אחרי עונה קשה, נשארים בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Don Joan Roman, ‏8/7/11.

1. Ricky van Wolfswinkel Member

למה שחררתם את סטיבן כהן?

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מבין ומתבלבל בין מונחים משפטים שונים.
    הקפאת הליכים היא סנקציה מסוימת שנוקטים כאשר חברה מסוימת (במקרה שלנו יתכן וזאת תהיה בית"ר י"ם) נכנסת להליכי פירוק.
    ואם להיות מדויקים -
    סעיף 267 לפקודת החברות [נוסח חדש], תשמ"ג-1983, קובע כדלקמן:
    "משניתן צו פירוק, או משנתמנה מפרק זמני, אין להמשיך או לפתוח בשום הליך נגד החברה, אלא ברשות בית המשפט ובכפוף לתנאים שיקבע".

לעניין סעיף 267 לפקודת החברות נקבע בפש"ר 1672/01 בש"א 7217/02 (ת"א) כונס הנכסים הרשמי נ' עו"ד יונה מרקוביץ ואח', דינים מחוזי, לג (4) 166:
    "כלל בל-יעבור הוא, כי מרגע שנכנסת החברה להליכי פירוק, מעוכבים כל ההליכים כנגדה בערכאות אזרחיות באופן מיידי, ובלא כל צורך בהחלטה מיוחדת של בית המשפט של פירוק. המבקש לחרוג, עליו הנטל לבקש זאת מבית המשפט של פירוק ולהוכיח טענתו".

במילים אחרות, ברגע שקבוצה נכנס לפירוק, ההליכים נגדה מעוכבים באופן אוטומטי. במקביל לעיכוב ההליכים (ולא במקום), המפרקים מטעם בית המשפט מנהלים את החברה כשהמטרה שלהם היא להחזיר את החובות לנושים. בדרך כלל החזרת החובות נעשית על ידי מכירת נכסים, במקרה שלנו שחקני כדורגל (הרוש, מויאל וכל אחד אחר שיכול להכניס למערכת כסף).

3. Bensh Member

סיים חוזה

4. Ice Cream חסה

אז זה לפני השלב שבו מורידים 9 נקודות וכל חוזה או התחייבות של הקבוצה מותר?

ולגבי סטיבן כהן- בכל סיטואציה אחרת הייתי אומר ברוך שפטרנו, אבל במצבנו כל שחקן שיצטרף לאימונים יהיה טוב. הוא לא מוצא שום קבוצה ואין עליו התעניינות, אז למה לא מציעים לו להתאמן ולחתום בקבוצה ברגע שיהיה נס?

מאיר אלקבץ, אחד מתינוקות נעים (אלה שיובל נעים התעקש להשאיר בסגל מחשש "שהם יפרשו מכדורגל")- נבחן כרגע בהפועל באר שבע, אחרי שבינואר הוא כבר נבחן שם וכבר סוכמו תנאי העברתו (השאלה+אופציית רכישה ב-50 אלף שקל) אבל העסקה טורפדה ברגע האחרון (נעים, קורנפיין, יו נואו...). יש לציין שבחורף 2010 אלקבץ חתם על חוזה ל-5 עונות מתוך ראייה לטווח ארוך...

מירו, הפעם מדובר על השאלה או מכירה?

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שזכור לי מהפועל פתח תקווה, הורדת 9 הנקודות מתרחשת רק אחרי שהקבוצה נכנסת לפירוק. ההתאחדות בעצם מענישה את הקבוצות שנכנסות לפירוק וזה בגלל שבעבר (הפועל חיפה, הפועל רמת גן, גם אתם אם אני לא טועה) הקבוצות שנכנסו לפירוק כביכול "ניצלו" את ההליך כדי להיפטר מחובות ולא נפגעו מקצועית.
    הסדר המשפטי הוא החלטת בית משפט שיש למנות מפרק - מינוי מפרק זמני - הקפאת כל ההליכים כנגד הקבוצה - הורדת 9 נקודות.

מאיר אלקבץ שיחק אצלכם? קיבל צאנס רציני? הראה ניצוצות של כדורגל? באיזה עמדה הוא משחק? הוא כרגע חלק משורה ארוכה של שחקנים שנבחנים אצלנו בקבוצה, אבל מי יודע...

6. Ice Cream חסה

מאיר אלקבץ אפילו לא ישב פעם אחת על הספסל, כך שאין לי שמץ מה יש לו ברגליים, אבל אם במשך 41 משחקים 3 מאמנים החליטו לא לתת לו את הצ'אנס לקבל צ'אנס זה כנראה אומר משהו...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/7/12
  7. Ice Cream חסה

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...=123581&lang=HE

סופסוף חדשות טובות:
    :aa1: הושג המימון מתורם למחנה אימונים בקובלנץ, גרמניה ב-22.7.
    :aa1: אלי כהן רומז על זה שהוא יישאר בבית"ר גם אם לא יהיה רוכש ולא כל השחקנים יישארו הוא ימשיך בקבוצה ויהי מה. :aaa8:
    :aa1: הוא אולי פחות אופטימי שיבוא רוכש, אבל אני לא מאמין שנצטרך ללכת לפירוק וכן נוכל לכסות במכירת שחקנים ותורמים וספונסרים מה שצריך. ואני מאוד שמח שלאלי כהן יש כבר תכנית לעונה הבאה, ובמקרה שלו אני גם סומך שהיא מוצלחת.

8. Don Joan Roman Member

על אלי כהן עוד ישפכו הרבה מילים, אמרתי לך אחריי הפרסום שהוא דברך לעזוב ואמרתי לך עוד לפניי שהוא סיכם על החוזה, אלי כהן את בית"ר ירושלים לא יעזוב במהירות, לא בגלל שהוא זקוק לנו, לא בגלל שהוא נואש לכסף ולכדורגל, אלא בגלל שהוא יודע מה זאת בית"ר ירושלים יותר טוב מהרבה אנשים ובניהם אתה, הוא יודע מה המועדון הזה שווה, את מה הוא מייצג ואת מה הוא מסמל, הוא יעזוב רק אם יגידו לו ודגש על יגידו לו שהוא צריך לעזוב לא שנייה אחת לפניי זה.

בנוגע לתקציב: יש אנשים שעובדים על זה ימים כלילות ואני מאמין שהעבודה הקשה של כולנו תניב תוצאות חיוביות לגביי השנה הקרובה וגם לגביי העתיד.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/12
  9. Ice Cream חסה

אתה מאמין שנגייס 10 מיליון שקל מבחוץ?

10. Don Joan Roman Member

אני מאמין שנמכור את קובי ונצליח לגייס עוד 7 מיליון מבחוץ ולפתוח עונה כמו שצריך מבחינה פיננסית, נקווה שהאמונה שלי תהיה מוצדקת ונכונה וגם אם לא ונתחיל במינוס 9 אז שיהיה ונסתדר גם עם זה, מה שבטוח עד עכשיו מגיע שאפו ענק לכל מי שנשאר באי הודאות הזאת ונותן מעצמו בכל אימון למרות שהוא אינו בעל חוזה בטוח וגם ערן לוי שעשה שרירים בהתחלה באמת יושב כמו ילד טוב בשקט ולא מפוצץ כלום ולא סוגר בשום מקום למרות שיש לו 2 הצעות טובות כלכלית משמעותית מכל חוזה בבית"ר וגם לו מגיעות מירב המחמאות, סטיבן כהן עדיין לא חתם בשום מקום ואולי גם הוא יישאר אם נצליח להתאזן כלכלית.

11. Don Joan Roman Member

ולגביי מאיר אלקבץ אם ב"ש תרצה אותו בית"ר תבקש למכור בסכום שבין 40 ל100 אלף שקל.

12. Ice Cream חסה

בקיצור, אתה לא הכי אופטימי. אני אפילו פחות- וחושב שנצטרך למכור גם את קובי, גם את אריאל (מכבי לא באמת בונים על ברק לוי וגיא חיימוב נכון?) וגם ללחוץ על דן למצוא קבוצה שתשלם לנו דמי השבחה...

אין לי טענות לאף אחד בבית"ר כרגע ואני יותר ממודה לכל אחד (שאין לו חובות כלפי הקבוצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx) שמקריב מעצמו עכשיו ומתאמן בלי חוזה או עובד בתנאים לא אופטימליים. תמיד אפשר יותר טוב, אבל כנראה שאני לא זה שהיה עושה את זה יותר טוב...

ולגבי אלקבץ- נפלא. בעולם שבו קבוצה במצוקה כלכלית מוכרת את שחקן המפתח שלה ב-100 אלף שקל למועדון עשיר, גם חצי מהסכום הזה זה הישג. רק מראה שאם אתה לא נותן את משרת האימון לאידיוט אפשר לאסוף שקל לשקל ולחסוך סכום יפה.

אם כבר, יש לך מושג מה קורה עם שי ניסים? הוא גם מסיים חוזה של שנתיים (שבהן הוא לא ישב על הספסל אפילו בגביע הטוטו...), והסיפור איתו הוא מאוד מוזר וטרגי...

13. Bensh Member

"כבר לפני מספר שבועות נפגש קורנפיין עם ראשי צ'רלטון וביקש מהם שלא לקבוע משחקים לימי שבת, לאחר מכן שלח היו"ר מכתב לאבי לוזון בו פירט כי זוהי בקשה של אוהדים רבים וכי זה יעזור לגייס משקיעים"

http://www.beitar-jerusalem.net/article_4514

לאט וביעילות המועדון הזה מתקרב לאבדון שלו. עצוב מה שנהיה מאיתנו, פשוט עצוב

14. Don Joan Roman Member

כן הולך לאבדון כי לא רוצים לשחק בשבת.
    אני הראשון שבעד שכל המשחקים יהיו בשבת בצהריים בשעה 4 וחצי, אבל אם בשביל שהמועדון הזה יחזור לעצמו צריך לשחק בימי חול אז מצידי שנשחק בארבע לפנות בוקר של יום שלישי.

15. Bensh Member

אתה יודע שזה יותר עמוק מזה
    שישמרו את הדת לבית כנסת, מה הם נכנסים לנו לכדורגל?

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/12