בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

הסיפור הוא שאת רוב המאמנים הגרועים כבר מיצינו, עברנו למאמנים קצת פחות גרועים, ועכשיו אחרי בן זקן אני באמת לא מצליח לחשוב על אלטרנטיבה נורמלית.

2. DRORIKO Member

התשובה פשוטה-אלי אוחנה. אני שומע בכלי התקשורת שהוא לוקח את בן זקן לשיחות נזיפה ומחלק לו עצות טקטיות. הוא גם אמר לו בנבזיות שמאז שהוא מונה בית"ר לא שיחקה משחק אחד טוב. אז אם אלי פרגוסון אוחנה יודע טוב יותר מבן זקן מה צריך לעשות אז בבקשה שירד לקו. יש לו גם תעודת פרו אז בכלל טוב.

3. סמואל אטו Member

במה אלי אוחנה שונה מכל בעלים/יו"ר/ מנהל מקצועי אחר?
    האם יענקל'ה שחר צריך לרדת לקווים במכבי חיפה?

4. alexshw Member

שלאוחנה יש תעודת מאמן :)

בשורה התחתונה טביב ממילא המאמן ולא הבנתי למה היה צריך להזיז את לבנדה חזרה לעמדת עוזר עבור בן זקן.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שקל להיכנס באלי אוחנה על דברים שיענקלה שחר עושה כבר 20 שנה. ״בנבזיות אומר שבית״ר לא שיחקה משחק אחד טוב״... לא נבזיות, זו האמת.

6. DRORIKO Member

אולי, אני פשוט לא חושב שאוחנה גבר. הוא היה גבר בתור שחקן, מאז שפרש ממשחק הוא הולך ומביך את עצמו משנה לשנה. לקחת מאמן לשיחת נזיפה, להדליף את השיחה לתקשורת כדי להשפיל אותו ברבים ולהוציא את עצמך הבסדר זה לא להיות גבר. אני אומר את הדבר הכי פשוט, אם אוחנה יודע יותר טוב מבן זקן מה צריך לעשות, באיזה מערך לפתוח, ואת מי צריך ולא לצריך להחליף, שירד כבר לקווים. אם הוא משתפן אז שיתן את הכבוד המינימלי למי שכן מוכן לעמוד בחזית. אוחנה כמובן יכול לפטר את בן זקן אם הוא לא מרוצה ממנו, אבל כל השיחות נזיפה האלה מוציאות אותו רע מאד.

7. סמואל אטו Member

אין שום דרך להוכיח שאוחנה הוא המדליף.
    זה יכול להיות כל אחד מהצוות המקצועי או הניהולי. כולם שם כבר בטח קיבלו דיווח מה הלך בשיחה ויכלו להוציא את זה החוצה.
    מעבר לכך, אוחנה לא המאמן ולא רוצה להיות המאמן, אבל בתור האיש שלכאורה מנהל את בית"ר הוא חייב להיות מעורב, לכוון ולתת ביקורת לצוות המקצועי כשצריך. לא צריך להיות מאמן כדי להבין שמשהו לא טוב קורה, רק זוג עיניים.
    את כל זה אני אומר ואני האחרון שאפשר להאשים אותו באהדת יתר לאלי אוחנה.

8. DRORIKO Member

סמי, אתה לא קורא עיתונים מאתמול. אם אוחנה לא היה מדליף הוא היה מקבל כתבה כזאת מצנציפר?
    ynet הבוס השקט - ספורט
    אגב שים לב שצנציפר היה הראשון שדיוווח על שיחת הנזיפה

9. סמואל אטו Member

זה לא אומר כלום בעיני.
    לפני שבוע עשו כתבה על התקופה של מרסלו בישראל. זה אומר שהוא מדליף מבני יהודה?
    הבן אדם לא יודע אפילו אנגלית.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קורא שיובל נעים הציע את עצמו לבית"ר.
    מישהו סיפר ליובל שהקדנציה שלו היא היחידה שנותנת פייט בפאתטיות לקדנציה של בני וונקה?

אבל צריך להגיב ולחזור על המנטרה הקבועה כדי לקבל עוד יחס ותגובות.
    לא ברור לך מה הולך כאן?

11. DRORIKO Member

לא יודע איפה זה פורסם, אני כן יודע שאצל צנציפר יש רשימות ברורות של חברים ואויבים. נו אני צריך לספר לך מי זה צנציפר?

12. Raulito Madridista

אוחנה מתחבא כי הוא מדבר רק בפנים ולא מתראיין לתקשורת ולא מספק תשובות. אם הוא הכוח המוביל בבית"ר אז יש לו אחריות. אם הוא בא על תקן בובה בתקן המקצועי אז זה לא מובן לי, שיהיה נשיא כבוד כמו בוטראגיניו בריאל מדריד. אוחנה חסין מאש ואף-אחד לא מדבר עליו חוץ מאיזו כתבה ב-'ידיעות'. אני לא אוהב את הזלזול שלך(אור) באנשי תקשורת שמביעים דיעה, ויש לך מקורות בחדר ההלבשה שאתה ישר מבטל את מה שאחרים אומרים ומשוכנע שאתה יודע הכל? אולי התקשורת מעוותת חלק מהדברים אבל בדרך-כלל יש לה קצה חוט, וזה לא רק מקור אחד שכותב דברים באותה הרוח. איך אני רואה את הדברים? לא נוח לך לקרוא דברים לא טובים על הקבוצה, וזהו.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

על מה לעזאזל אתה מדבר? תעבוד חזק על הבנת הנקרא שלך. אני לא מזלזל בשום דבר שנכתב בתקשורת, וכמעט כל מה שאני כותב כאן גם נכתב בתקשורת, אני כן מזלזל בדעות שהן מקובעות ולא מסתמכות על מה שקורה באמת.

אוחנה הוא הבוס של בן זקן. התפקיד של בן זקן הוא להציג קבוצה מתפקדת ואיכותית שמביאה נקודות. כשהוא עושה לא את זה ולא את זה (בית"ר עם 50% הצלחה תחתיו, זה לא מספיק אפילו למקום שלישי בסיום העונה), אז ברור שהוא יכנס איתו לשיחת שימוע וברור שהוא ינזוף בו על כך שהוא לא עושה את העבודה. לבוא ולבקר את אוחנה על כך שהוא עושה את עבודתו זה לא רציני, לבוא ולבקר אותו על דברים אחרים כמו - למה בן זקן מונה מלכתחילה? למה להשאיר אותו בכוח? למה לא להחתים בלם זר ולדאוג להשאלה של אדגר בהקדם האפשרי? למה עדיין לא החתימו את איתי שכטר לעוד עונה? - זה לגיטימי ואף רצוי.

14. DRORIKO Member

אני לא מתווכח איתך על כישוריו של בן זקן, אתה רואה יותר משחקים אז אתה מכיר את העבודה שלו טוב יותר. רק יכול להגיד שבמשחק היחיד שראיתי נגד ב"ש בן זקן ניהל את המשחק בצורה תמוהה ולא היה לזה קשר לתוצאה בסוף. ועם כל מה שאמרתי אני לא אוהב את ההתנהלות של אוחנה בסוגיה. היא נראית לי צבועה. אתה לא מרוצה מבן זקן? לגיטימי, תפטר אותו. יודע מה על תפטר אותו, אבל לפחות תרמוז לו שהקבוצה צריכה להשתפר. אבל לקחת אותו לחדר ולעשות לו תדריך טקטי "למה פתחת עם ההוא ולמה לא החלפת את ההוא" זאת כבר חוצפה. תראה אם דרור קשטן נניח היה עושה את זה עוד הייתי מקבל, המאמן הכי מצליח שהיה פה וזה היה כבוד בשביל בן זקן שהוא יהיה הקואצ'ר שלו, אבל מי זה בכלל אלי אוחנה? הבן אדם כל קבוצה שהוא אימן הוא הוריד אותה ליגה, הוא ילמד את בן זקן איך לאמן קבוצת כדורגל?
    בפעם האחרונה, אם אוחנה יודע היטב איזה מערך צריך לפתוח ומה צריך לעשות עם ז'ורז'יניו ועם יוסי בניון שירד לקוים ויעשה את בעצמו. אם זה יצליח אני מוכן לאכול 10 כובעים.

15. DRORIKO Member

גם סוגיית העוזרים זה שכונה של אוחנה. מצד אחד הוא מנחית על בן זקן עוזרים שהוא לא רוצה ומצד שני הוא כופה עליו להתייעץ איתם. זה לא שכונה תגיד לי? באינטר למשל יש לספאלטי עוזר שהולך איתו כבר 20 שנה. זה היה נראה לך הגיוני שהסינים היו מנחיתים עליו עוזר שהוא לא רוצה וכופים עליו להתייעץ איתו? אם זה היה קורה היית הראשון שיוצא נגד זה. זה ההבדל בין מועדון מקצועני לשכונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.