בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא מבין למה בית"ר מחפשת חלוץ ולא בלם.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images1.ynet.co.il//PicServer2/01082004/419964/yel_wa.Xxx

ארבייטמן בדרך חזרה.
    מה דעתכם?

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יותר מסגירת מעגל נוסטלגית. לדעתי וראן לא נופל ממנו.

5. Raulito Madridista

מניח שאוהדים רבים של בית"ר יגידו שהקבוצה הכי מרגשת שהייתה להם בשנות ה-2000, אפילו יותר מהקבוצה שהחזירה את האליפות(בין היתר כי הורכבה מהמון שכירי חרב והליגה הייתה בנסיגה) - הייתה בית"ר ההיא של אוחנה עם ארבייטמן, יצחקי, מליקסון, ברוכיאן ואחרים. אסור לשכוח שיש את ואראן שהוא מיועד לדעתי להיות המחליף הראשון לשכטר. בית"ר עשתה פה ושם מאמץ ואנחנו באמצע אוגוסט. מאמין שארבייטמן לא יכול להיות כזה גרוע כמו בעונה שעברה, הוא יודע את מקומו, חייב להוכיח ובטח יקבל משכורת צנועה יותר מאשר בהפועל חיפה, כך שבית"ר שתהיה מאוד זהירה איתו לגבי העניין הרפואי - די מרוויחה.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה אחרים הרגישו אבל אותי יותר ריגשה הקבוצה שלקחה תארים מאשר הקבוצה של פניג'ל ואוחנה דאז, אמנם היה יפה לראות את השילוב של הצעירים המוכשרים עם הותיקים קורנפיין, נימני, בנין, טלקר, אמסלם ואחרים אבל היינו קבוצה נאיבית שלא מסוגלת לנצח משחק חוץ או לפתח איזשהו חיובי מומנטום במהלך העונה. באופן כללי הקבוצה התנהלה בשכונתיות ונקלעה ללא מעט משברים גדולים ואני לא חושב שהיינו זוכים בתואר אם גאידמק לא היה רוכש את הקבוצה מפניג'ל. גג היינו מסיימים במקום השלישי כמו בתקופת טביב.

אגב, איזה נסיגה הייתה אז בליגה?

בעניינים המקצועיים באיחור של חודשיים(יש יגידו שנה וחודשיים) דן מורי שוחרר ויתחילו לחפש בלם זר שנשאר עוד חודש לחלון ההעברות ושבוע וחצי לפתיחת הליגה. אני מקווה שרוז או מישהו עם פרופיל דומה יגיע ולא נלך על איזה אפריקאי זול שטביב ינסה להשביח.
    אני לא חושב שיש צורך בארבייטמן כי וארן ושכטר טובים ממנו אבל אם רוצים להעמיק את הסגל אפשר לחיות איתו, התקופה הקצרה שלו אצלנו לפני 13 שנה לא רלוונטית כי הוא כבר הספיק לעבור בחצי ליגה ישראלית ובלגית ואין טעם להתרגש מההצהרות שלו. יגיע לשנה ויעזוב.

עוד משהו כי הרבה מתבלבלים והתקשורת מטעה - השם של החלוץ הצרפתי שלנו הוא וארן - (Varenne) ולא ואראן (Varane) כמו הבלם של ריאל.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק בישראל,חלוץ שנתן עונה בינונית מינוס בהפועל חיפה,משתדרג לקבוצה גדולה יותר כמו בית"ר.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש פה דברים מעבר, בית"ר ירושלים חייבת בלם ומצד שני חייבת עוד חלוץ כדי לתת גיבוי לשכטר. בהתחשב בעובדה שמישהו שם חשב על חלוץ זר, שזה בזבוז אדיר ומיותר מבחינת בית"ר, הבאת שלומי ארבייטמן היא מושלמת. עוד חלוץ גיבוי לשכטר יחד עם וואראן, והכי חשוב שצפוי יהיה להגיע בלם זר. זה צעד מצויין מבחינת בית"ר, למרות ששלומי בירידה בקריירה, אבל זה חלוץ שעוד יכולים להתחבר לו כמה שערים, ואני בכל זאת רואה אותו כגיבוי לשכטר, וכחלוץ 2 הוא בסדר גמור.

9. DRORIKO Member

ארבייטמן זה לא כל כך שונה מאבוחצירא שהיה שם שנה שעברה

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתה יודע איך זה נגמר..חצי עונה ולרעננה.
    ארביטמן בדיוק כמו אבוחצירא,לא מהשחקנים שמקבלים את העובדה שהם שחקני ספסל. עדיף לקחת מישהו צעיר ותת לו את הבמה ושהוא יהיה חלוץ שלישי.

11. DRORIKO Member

זה בדיוק מה שאני אומר

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה העניין, רצו ללכת על האופציה הכי מוכחת(וזולה) שיש בשוק כדי ליצור עומק כביכול איכותי, רק מזכיר שבתחילת הקיץ רצו שיהיה עוד חלוץ זר שגם היה אמור לעלות לא מעט.

אבוחצירה כמו לידור כהן, מגבו, בנש ואחרים עזב בעיקר בגלל רב"ש שניהל את הסגל בצורה פושעת.

13. DRORIKO Member

העיקר לפני איזה חודש היו כל מיני גאונים בתקשורת שאמרו שבית"ר יכולה לרוץ עם ב"ש ראש בראש

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אבוחצירא, בדיוק כמו לידור כהן, עזב כי יש לו אופי חלש. הוא לא קיבל את זה שלמרות שדחק כמה גולים בתחילת העונה, הוא לא היה באנקר בהרכב. לידור כהן, אחד השחקנים ששיחקו הכי הרבה, עזב בטענה למיעוט דקות. ברוך שפטרנו מעונשם.
    אני לא בעד אופציית ארבייטמן בלב שלם, כי לדעתי עדיף לתת לבחור בן 21 את הדקות מאשר לחלוץ שעל סף מוות מקצועי, אבל מצד שני, ארבייטמן נראה כמו ״השמשה" טביבית קלאסית.

בלם מאוד רציני הולך להגיע בשבוע הבא ממה שידוע לי.

15. Telkiyski Member

מצב נושא:
הנושא נעול.