בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

יש לך קטע כזה עם אוהדים ש"מעתיקים" אוהדים אחרים. תתקדם.

2. Telkiyski Member

אוהדים שמעתיקים אוהדים אחרים זה בדיוק מה שקורה פה.

הם לא יכלו לחשוב על דרך מחאה משל עצמם?

3. zivmay Member

טביב השקיע מכיסו 40 מיליון שקל בביתר? אפילו שפיכצקי לא יפרסם שטות כזו.

4. Telkiyski Member

אחר כך הוא יבוא ליציע העיתונות להתראיין, יחייך ויספר שהוא דווקא הרוויח כסף מכדורגל ולא ישאלו אותו שום שאלה.
    הכל בסדר.

טיפוס דוחה.

חוץ מלקוות שהוא יגיע יום אחד למיצ'ייה אני מקווה שלא נראה את הפרצוף שלו יותר.

5. סיונרה Member

בדרך כלל אנשים שטוענים למקוריות מקשרים את זה להמצאה של מכשיר חדש או תוכנה, לא לרעיון של ללכת מחוץ לחנות של מישהי ולקלל אותה. אם זאת החדשנות שאתם מתגאים בה אז זה עניין שלכם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחאה נגד טביב מבורכת ואסור לא להפסיק אותה לא משנה כמה הקבוצה תיפגע מקצועית. אם אומרים לי שהעונה הקרובה תסתיים עם ירידת ליגה והחלפת בעלות אני לוקח בשתי ידיים.

ודעה לא פופולארית משום מה אצל אוהדי בית"ר, לא פחות משאני רוצה לראות את טביב בחוץ ככה גם לגבי אוחנה. מאבות הכישלון והביזיון של העונה הנוכחית, לא רוצה לראות אותו נשאר בשום מתווה. את מה שהוא עשה כשחקן תמיד נזכור ונוקיר לו אבל אחרי העונה הנוכחית עדיף שילך הביתה ולא ישחק אותה שומר חומות ירושלים. מכר את נשמתו לשטן.

7. עידן444 Member

רואים כסף וטובות הנאה והראש מתבלבל.
    כמה מהאוהדים השרופים ביותר שלנו מכרו את נשמתם לשטן(אוסידון) ועד היום לא מראים את הפרצוף שלהם במגרש מהבושה.
    לא מזמן היו בחתונה של אוהד שהזמין את כל העולם ואישתו אחרת הייתי שוכח שהם קיימים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. עידן444 Member

אגב, אם מה שאוסידון עשה בנתניה זו נורמה במועדוני כדורגל בארץ- ונחשפתי לאחרונה לחלק מהדברים- מאוד ברור למה הכדורגל שלנו לא רק חולה- הוא מת!
    במדינה מתוקנת בן אדם כזה לא היה אמור לחגוג גביע העונה. הוא היה צריך לשבת בבית עם תיק פלילי. מזלו שמשום מה ריחמו עליו וכל מה שרצו זה רק שיעוף לקיבינימט.

ולמה אני רושם את זה כאן?
    כולם יודעים מאיפה צץ האוסידון הזה ומי המציא אותו... אז כנראה שזו הנורמה בעוד כמה מקומות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Drama2 הסמל מעל הכל

אני מופתע ממך, שספורט רקאנטי ישאלו מישהו שאלה קשה ?

אני מנסה לשחזר למי אמר אלי אילדיס "תתחיל לענות על שאלות אל תתפזר" , מה שבטוח זה לא בעל ממון.
    אני חושב זה היה אדלשטיין
    בת של אוהד :D

עידן444 אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

כל יפי הנפש האלה, 'אני קונה גם לרדת ליגה' - אז לא, אתה לא קונה לרדת ליגה. אם אחרי הגמר היית צריכה כמה ימים הפסקה מכדורגל, מה תגיד על ירידת ליגה? אתה לא יודע מה זה. לא זוכר בן כמה אתה אבל לא חווית דבר כזה בחיים שלך. וזה לא שמחכים לבית"ר רוכשים על המדף, ועוד לה יש יתרון על הפועל 'עיר הקודש'. אמרנו שטביב נוראי עוד מההתחלה.

גיא לוזון הוא מינוי טוב - אבל טוב ל-2016. הוא יגיע עם תשוקה וטירוף והוא 'מתאים ל-DNA של בית"ר'. אבל הוא אחרי אחד הכשלונות הכי גדולים שהיו כאן בעונות האחרונות, עונת הכלום ושום דבר במכבי חיפה למרות המאה מיליון שקל. הוא לא יודע לבנות קבוצה ולהעמיד קבוצה. הקריירה שלו בנסיגה. אנחנו עדיין לא יודעים מה היקף הנזק לקבוצה, לבית"ר יש תשע נשמות ולא הכל יהיה שחור כמו שבכותרות בעיתונים, לא יקרה מצב שכולם יעזבו. אבל לא בכל שנה אפשר לוותר על שחקני המפתח שלך ולהסתדר. נראה את וארן וסילבסטר בלי שכטר למשל כשהכל על כתפיהם. חן עזרא נניח התקמצנו לגביו כי הוא לא ילד ולא מגוון, אבל אסור לבית"ר לאבד את ורד.

11. עידן444 Member

לא ברור מה קורה בבית"ר.
    עושה רושם שטביב מתמרן בין חוסר הרצון להשקיע לבין רצון לשמור על הערך של המועדון ולשמור עליו שלא יתפרק מבחינה מקצועית .

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו זה עוד ספין,הוא לא מתכוון ללכת לשום מקום. כבר הינו בסרט הזה מספיק פעמים.

13. סמואל אטו Member

לא קורה שום דבר מיוחד.
    עוד קיץ טביבי טיפוסי.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זכור לי שאני חייב לך משהו, ואני אכתוב כאן מתי שמתחשק לי ומתאים לי. וכן קונה ירידת ליגה אם טביב עוזב ויבוא רוכש ראוי, מוכן לחתום עכשיו.

טביב מת להישאר לעוד עונת טביב-מנג'ר קלאסית עם החלפת חצי סגל שתסתיים במקרה הטוב במקום 3 בלי שום שאיפות מעבר לכך. הוא קלט ש90% מהקהל מאס בו וימחה נגדו כולל יציעים ריקים במשחקי הבית ומחאות מול הבית שלו אז הפעיל את כל כתבי החצר וקיים את המסיבת עיתונאים המגוחכת שלו כדי להפחיד את האוהדים שרובם כבר לא קונים את הבולשיט שלו. ולנו וואלה נמאס מעוד עונת טביב אז מעדיפים להיפגע בטווח הקצר מאשר להישאר עם הזבל הזה.

גיא לוזון מינוי מגוחך, עושה רושם שאוחנה חיפש מאמן גרוע יותר מבב"ז ומצא. אחרי מה שקרה במכבי חיפה הייתי בטוח ששום מועדון שלא נמצא בבעלות המשפחה יגע בו אבל בשביל זה יש חברים ותודה לאוחנה ודמאיו.

15. Raulito Madridista

אתה לא חייב לי שום דבר, תכתוב מתי שבא לך, לי אישית הכתיבה על כדורגל עוזרת גם אחרי כישלונות, זו הפריקה הכי טובה. אני אומר לך רק שאתה מקשקש כתוצאה מחוסר ניסיון. נראה אותך הולך לכל חור בליגה הלאומית, שנה בלי המשחקים הכי גדולים, מתחיל עונה עם סגל בינוני מאוד. נדמה לי שלקחתם בעבר אליפות בעונה שעליתם ליגה - זה לא קורה כל פעם, זה אופן נדיר.
    מעבר לכך, החרא שטביב האכיל אתכם עכשיו לא משנה את העובדה שלא היו יותר מדי קופצים על המציאה ששמה בית"ר ירושלים. הוא כן לקח אתכם במצב לא טוב כלכלית ושינה דברים לפחות מהרמה הזו, זה לא שטביב היה אופצייה אחת מתוך 5-6. תמוה איך לבית"ר והפועל אין רוכש נורמלי עם כל הכבוד לקהל שפוגע.
    מקצועית, אני חושב שאלישע לוי מאמן הרבה יותר רציני גם אם אני לוקח בחשבון את אפקט הנבחרת שכל מאמן שחוזר משם נאבד. היצע המאמנים בארץ דל, גם על דראפיץ' למשל יהיו ביקורות אם עונה נוספת של נתניה תהיה עם הגנה כזו. אבל הוא היה בחירה מעולה.

מצב נושא:
הנושא נעול.