בית"ר ירושלים 2017/18: מסיימים עונה נוספת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. תומר1989 Member

לא יודע על סכום. אבל אם ביתר מכניסה 20 מיליון בעונה, נגיד מוכרת שחקנים בעוד 6 או 7 מיליון והתקציב שלה 35 מיליון. זה אומר שהתימני שם לא מעט כסף כל שנה. ואחרי זה באים ערסים בני 13 שמקללים אותו, אפשר להבין אותו שהוא רוצה לברוח.

מי שהכי נכשל זה אלי אוחנה, לא הביא ספונסרים ולא קידם את הקבוצה כלכלית במאומה.
    סתם שואב 200 אלף יורו בעונה על נאדה

2. סמואל אטו Member

אוחנה לא הובא ע"י טביב בשביל לעשות את הדברים שאתה ציינת.

אני גם בספק לגבי אמינות המספרים שהבאת פה.

3. תומר1989 Member

אז בשביל מה הוא בא? בשביל ללחוש למאמן את מי צריך להחליף?

4. סמואל אטו Member

אחרי ה"הרחקה" שהוא קיבל מההתאחדות טביב היה צריך מישהו שהוא סומך עליו שיקח את זכויות הניהול על הנייר.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא קונה ירידת ליגה וחושב שגם מי שאומר את זה לא מודע כנראה להשלכות שיש לירידת ליגה. לא זכור לי, מאז 92/93, מועדון שלקח לו זמן קצר לעשות את הצעד מירידת ליגה לחברת צמרת קבועה. נתניה עשויה לעשות זאת, ובאותה מידה לחוות עונה מאכזבת בעונה הבאה. אני גם חושב שליגה לאומית פחות מושכת רוכשים מאשר הסיטואציה הנוכחית בבית"ר.

@Raulito בית"ר תחת טביב ביצעה התקדמות גדולה מבחינה כלכלית ומקצועית. סיימנו עונה עם נגיעה מדאבל וכשהוא הגיע היינו נגיעה מירידת ליגה. לסיים 4 שנים רצוף במקומות שמובילים למפעלים האירופאיים זה לא עניין של מה בכך עבור מועדון שהתקציב שלו הוא בסביבות ה-30 מיליון. טביב קיבל את הקבוצה עם גרעון ונכון להיום, לפחות ממה שידוע לנו, הסיטואציה הכלכלית במועדון היא די טובה. אבל בכל זאת, אתה אוהד הפועל, ואתה מכולם צריך להבין מה אנחנו רוצים מטביב.

@תומר1989 אני, אדם, אוהדי בית"ר ובנוסף לכך אוהדי הפועל ת"א וכפ"ס, נשמח להזמין אותך לבר מצווה שלנו. 3 קבוצות, 2 מהן אימפריות בקנה מידה ישראלי, שבכולן טביב המאיס את עצמו על כולם, ובסוף איך זה יוצא? "ילדים בני 13 מקללים אותו למרות ההשקעה הרבה שלו, לא פלא שהוא רוצה לברוח". אנשים עם דעה כזו הורסים את הכדורגל כאן.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

הייצוג של טביב בתקשורת יותר מדי חיובי, אני מסכים איתך, ואתה גם מדבר בצורה שקולה יותר מאחרים, לא שולף מהמותן. אני חושב שאתה עדיין לא מסוגל להבין את מה שטביב עשה בהפועל ובפן השלילי, אין לי ספק שהוא רוקן את הקבוצה. הוא לא בדיוק היה המשיח. השחקנים מכפר-סבא היו על הכוונת בלי קשר והעובדה שירדה ליגה הורידה את המחיר שלהם. טביב הריח הזדמנות - קבוצה גדולה שלא רחוקה ממאבק אליפות - הוסיף את השני גרוש שלו, ואז הוא לא היה כזה מנג'ר גאון כמו היום - נפלנו בהרבה החלטות גם כשהיה כסף(הבינגו היחיד: ההתעקשות על תמוז, שלא היה המועדף על גוטמן) - ועשה אחר-כך המון נזק.
    כבר אמרתי כאן לא פעם שעם טביב כשהוא בזון - המקום השלישי אמור להיות מובטח כל עוד מכבי חיפה מזייפת, אבל לא תהיה עוד עונה של התקרבות לכתר כמו זו שהסתיימה.

שומע אתמול את אופירה וברקוביץ' ברדיו ומדברים על קבוצה בצלמו ובדמותו של לוזון, קצת משעשע הייתי אומר. לא יהיה לו כסף להביא את מי שהוא רוצה. אגב, אם ורד נשאר בכל-זאת למרות הכל הוא חצי אלוהים בבית"ר, אפילו יותר ממה שקורה עכשיו. אפשר היה להתגבר על העזיבה של שכטר ולוותר על חן עזרא וגם על קלאודימיר אפילו שהמצבים הנייחים טישטשו בהחלט ירידה ביכולת - אבל לעשות הכל בצורה אחרת טובה יותר ולא להמאיס עצמו. את ז'אורז'יניו היית רוצה לראות גם בעונה הבאה?

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן רייכרט?!?! WTF
    עכשיו אני בטוח שטביב עושה דווקא.

8. alexshw Member

עצם מינוי לוזון זה דווקא

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מדויק,לוזון זה מינוי של אוחנה.
    רייכרט זה כבר לחרבן על הקבוצה בפומבי.

10. גלץ Member

כמה דביל צריך להיות בשביל להביא את בן רייכרט

11. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

בן רייכרט לא ישחק בבית״ר ירושלים.

לירן אוהב/ת את זה.
  12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך משהו לחדש לנו?

Raulito אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

תן לו לחשוב שהוא קובע משהו..אפילו אוחנה לא קובע ולדעתי רק עכשיו נפל לאוחנה האסימון של "למה אני צריך את זה". הכתבה ב-וואלה רק מחדדת דברים שכבר ידענו. ברכות על קבלן הירידות ליגה בן רייכרט - בהחלט שחקן בצלמו ובדמותו של לוזון - ושימשיך במסורת. מילא אינברום ואחרים היו באים על חשבון שחקני שוליים, כל קבוצה שהיא לא באר-שבע/חיפה/מכבי מחפשת מציאות אבל טביב הפך את זה לשיטת יחיד, וכשידוע שורד עוזב וזה עניין של זמן, מועדון והמועדון הזה עוד משחק באירופה - בדיחה.

עריכה: סחטיין, אבל לגבי העתיד זה לא טוב. הקהל מנהל מועדון, מוכר לי..

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/18
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי עכו,דודו דהן מנסה לבחוש בבית"ר.

15. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

לא מנהלים כלום. זו החתמה בזויה של פסולת אנושית שבאה להתריס, אוי ואבוי לנו אם זה היה עובר בשקט.

מצב נושא:
הנושא נעול.