בית 1 - אורוגוואי, מצרים, רוסיה, ערב הסעודית

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Franco, ‏10/6/18.

1. Milevskiy Member

אז זהו זכור לי משהו אבל מעורפל, מי זה היה?

2. alexshw Member

לא היה. הברזילאים שהם איזרחו לבנים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

אורוגואי פתחה את המונדיאל ברוורס והיה לה המון תחת בשני המשחקים האחרונים, אבל עכשיו היא העבירה הילוך בדיוק בזמן ונתנה הצגה, לא חשבתי על משחק חד-צדדי נגד הרוסים. מאזן מושלם בתים ללא אף שער חובה - כל הכבוד. אם ספרד תפגוש אותה אז בהחלט יש מקום לחשש מסוארס מצד אחד וגודין הכל-יכול בצד השני, בשנה שעברה אורוגוואי נכנעה למופע של חאמס. כמובן שגם לפורטוגל יהיה לא פשוט. זו נבחרת פיזית עם כוח מנטאלית ומניות בטוחות בהתקפה. אני חושב שסוארס גם נהנה משיתוף הפעולה עם קאבני שמושך גם הוא תשומת לב, הוא לא רגיל לשחק עם חלוץ חוד כבר הרבה זמן לדעתי, לא בבארסה לפחות.

מצרים סיימה מונדיאל די מביך, בחלומות הכי שחורים לא ציפו שזה יהיה ככה, מציע להם לסגור את הכדורגל שם לתקופה הקרובה[לא באמת], שאפו לערב הסעודית. המשחק הזה נתן יותר ממה שציפית ובגדול כל הבית הזה התייצב.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני זוכר שהיה איזה מגן קמורוני. ואני יודע שהמועדונים של מוסקבה לא דופקים חשבון לגזענות. זניט כן מתחשבת.

5. alexshw Member

היה את צ'ויסה בספרטק שרצה לשחק בנבחרת רוסיה, אבל לא יצא אל הפועל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

השחקן החם של כל המעריצים את כל מה ששונה מהכדורגל האורוגוואי הקלאסי, סוכן של שינוי עאלק, בפועל שחקן נחמד שיתקשה להצליח בקצב משחק גבוה יותר ובכלל ברמות גבוהות יותר. יכולות טכניות טובות אבל לא יוצאות דופן, עובד קשה ונלחם יחסית לשחקן התקפה אבל עדיין יסבול מול אגרסיביות משולבת בעוצמות והקצב של הרמות הגבוהות וראיית משחק טובה שנעלמת איכשהו באורח פלא בקצב גבוה יותר. אני לא מבקר אותו בגלל המשחק נגד מצרים, הוא לא צריך לשחק באגף באופן כללי ולא במערך ההוא באופן ספציפי, גם נתן לו את הקרדיט על התרגשות בבכורה במונדיאל. הוא פשוט לא כל כך טוב כמו שהרבה עושים ממנו באורוגוואי (זה הרבה אבל לא המון אגב).

מיועד גם ל- @EsheD

gilad16 ו-EsheD אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/06/29/15302614584933.Xxx

העוצמה של אורוגוואי: מועדון המאה! שימו לב לנתונים - שישה מתוך שבעת השחקנים שרשמו למעלה ממאה הופעות בנבחרת לדורותיה - הם חלק מהנבחרת הנוכחית ברוסיה והם באנקרים בהרכב. יוצא הדופן היחיד ברשימה הוא דייגו פורלאן. השוער מוסלרה הגיע במשחק הנעילה של שלב הבתים נגד רוסיה לציון דרך יפה עם משחקו המאה, וחוץ ממנו יש את לואיס סוארס(101), קאבני(103), סבולה(107), דייגו גודין(118) ומקסי פריירה(125) כשכולם צפויים לפתוח בהרכב נגד מונדיאל להוציא את האחרון שגם עשוי לפרוש מהנבחרת לאחר הטורניר. ספרד למשל מציגה חמישה שחקנים בנבחרת הנוכחית שחצו את רף מאה ההופעות - פיקה(101), בוסקטס(106), סילבה(124), אינייסטה(130) וראמוס(155).