בית 1 - אורוגוואי, מצרים, רוסיה, ערב הסעודית

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Franco, ‏10/6/18.

1. DRORIKO Member

יופי חכמולוג כי בנטנקור ופלאיני הם בדיוק באותו גיל, זה לא שמפרידות ביניהם 10 שנים.

2. alexshw Member

אל תגזים, פלאיני אשכרה לא יודע לשחק כדורגל ברמה הבסיסית.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין הבדל גדול ביניהם, פשוט פלאיני מקבל קרדיט מוגזם. בנטנקור לא הוכיח דבר שמצדיק חמישית מההייפ שהיה סביבו בבוקה, שחקן סתמי.

4. סיונרה Member

בעוד פלאיני עוד מעט מסיים להרוג לי את העיניים, יש לי עוד כמה שנים יפות לסבול את השאר.

5. Raulito Madridista

חימנז אמר לאחר המשחק - "אני עד עכשיו לא מבין איך קפצתי כל-כך גבוה לכדור והצלחתי לנגוח ככה", בזמן שהמאמן המפסיד הקטור קופר אמר - "סאלאח לא שיחק כי הוא עדיין תחת סכנה".

בשידור אמרו שהנבחרת האורוגוואית לא משחקת מספיק על הקרוסים מהצדדים שאמורים להיות הכוח שלה - וזה לא נכון, הם הרימו והרימו והרימו בלי סוף ולא הייתה להם שום תוכנית ב' להוציא שני ניסיונות עם 'קיר'. ציפיתי מאורוגוואי ליותר אבל העיקר הניצחון שיוריד מהם לחץ לקראת ההמשך. חבר טען שיש להם שחקן וורלד-קלאס בכל עמדה והרכב של תותחים. יש חוד מעולה, וגם בסיס הגנתי טוב אבל הקישור לדעתי היה רע. סוארס הציג משחק נפל וגם כשל מול השער, פעמיים הוא התמהמה במקום לבעוט במהירות, ומה שיותר גרוע אלה תנועות הידיים של התבוסתנות. בהילוך חוזר שני, ההצלה של השוער לבעיטה של קאבני פחות גדולה, זו לא תהיה הצלת הטורניר, זה כדור ששוער טוב צריך לקחת זה לא הלך לחיבורים, אבל עצם זה שההדיפה הייתה עם היד ההפוכה כמו בפיפה 2002 - זה מה שמייפה את זה.
    מצרים הייתה קטסטרופה, אני מבין את הבאסה והקושי ללא סאלאח וזה השפיע מנטאלית אבל יש להם מה למכור חוץ מסאלאח וטירוף?

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא ממה שהבנתי גם בבוקה לא תפסו ממנו כל כך והאוהדים די שנאו אותו, את השם שלו הוא בנה בנבחרת הצעירה של אורוגוואי שזכתה בקופה אמריקה לנבחרות צעירות כמה חודשים לפני שיובה רכשה אותו.
    מצד שני אם יובה קנו אותו וניצחו במרדף אחריו גם קבוצה כמו ריאל מדריד, וגם הוא הצליח לקבל דקות בקבוצה כמו יובנטוס(הישג מרשים למרות הקישור הבעייתי שלהם העונה), יכול להיות שיש בו משהו.

היום הוא היה באמת לא טוב.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון צודק לאורוגוואי. נכון, זה אכזרי למצרים ככה להפסיד, אבל השכנים שלנו נבחרת מאד בינונית. לצערי אורוגוואי גם שיחקה בהילוך נמוך. אולי סוארס, וקבאני עייפים אחרי עונה ארוכה בקבוצות שלהם, אבל ככה הם לא יתקרבו לחצי הגמר כמו לפני שמונה שנים.

בסה"כ בית ששום דבר סגור. רוסיה עשתה לעצמה שרות טוב עם ניצחון בהפרש יפה, אבל בוא לא נעשה מהם משהו מיוחד. סעודיה היתה מחרידה. למרות ההפסד והתקפה מאד אימפוטנטית מצרים עמדו טוב בהגנה. אם סלאח יחזור לשחק ויתן את יכולתו מליברפול אז יש סיכוי לפרעונים. הקטע הוא שאני בנתיים מתחיל לחשוב שהבחור בכלל לא כשיר. הגימיק עובד אחלה כי בכל חמש דקות יש עליו קלוז אפ, אבל הדיווחים כבר היו שהוא מועמד לשחק לא? בכלל, כמו עם שחקנים אחרים, העונה האירופאית מאד ארוכה. רב החבר'ה שעוד משחקים על אמת במאי לרב לא ממש מצטיינים במונדיאלים. לא אופתע אם פסטיבל סלאח יגמור בהמון אכזבה.

גלץ אוהב/ת את זה.
  8. סמואל אטו Member

היום הוא נראה כמו פרננדו גאגו.
    עוד אחד שנלחמו עליו כמה קבוצות גדולות.

Gianzola ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

וואו לא הגזמתם בכלל, מדובר כולה בילד בן 20 שיובה שילמה עליו בסך הכל 10 מיליון. עשיתם ממנו כבר פלופ סטייל דמבלה. נתן אחלה עונת רוקי ביובה, הפתיע לא מעט אנשים(כולל אלגרי שרצה להשאיל אותו בקיץ הקודם) רחוק מלהיות קשר שלם אבל יש לו עוד הרבה שנים להתפתח, אפשר לאפסן את המאצ'טות

10. סיונרה Member

יכול מאוד להיות. העובדה שאני לא אוהב לראות אותו משחק מעידה עליי יותר מאשר עליו.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ציטוט המונדיאל. מדובר בילד בן 20, איך יכול להיות פלופ כמו שחקן בן גילו שעשה פי כמה בכדורגל האירופאי ורק בישראל מוגדר כבלוף לאחר שנה בלבד בקבוצה שממש לא קל להצליח בה.

Gianzola, Scouser Tommy ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  12. Civil Anti Madridista

מסוג המשחקים של סוארס שבא לך להרוג אותו. מוד החמצות שאי אפשר להסביר.

13. DRORIKO Member

הבנת הנקרא. לא השוותי בין שניהם. בסך הכל אמרתי שביחס למחיר שנקנה וביחס לגילו הוא בסדר גמור. לא "הייפ מוגזם בריבר פלייט" ובטח שלא "כל הגדולות רצו אותו"(אם הגדולות באמת היו רוצות אותו נראה לכם ש-10 מיליון זה מה שהיה מרתיע אותן?) דמבלה כמדומני לא בדיוק עלה לבארסה 10 מיליון, או שאני טועה

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הצחיקה אותי הציפיה של הפרשן שאורוגוואי תשחק משחק שוטף.

Civil אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

כל ההייפ שנוצר בתקשורת סביב אורוגוואי הוא מפגר. אנשי התקשורת לא באמת ראו משחקים של אורוגוואי במוקדמות(גם אני לא) ולא באמת מכירים את השחקנים להוציא סוארס/קבאני/גודין. אני שומע כל מיני קשקושים כמו "קישור עם שחקנים מהליגה האיטלקית!" "אחד מהם משחק ביובנטוס!". זה טמטום מוחלט.