בית 1 - צרפתים, צוענים ומה שביניהם

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/5/16.

1. Butragueño מנהלים

מסכים איתך, אני פשוט בן אדם של יותר משחק קצבי ומהיר, מאשר אינטרס כלשהו שקבוצה תנצח. זה לא שהולנד משחקת. :)

אגב, מאמבולו ציפיתי קצת יותר מלשלוח כדור ולרוץ ולתת גוף, זה לא עושה רושם על הבלמים הצרפתים.

2. Hapoel_Tel_Aviv Member

השיבוצים האלו נקבעו ביחד עם זה שצרפת תהיה בבית 1, הדבר הכי חשוב להם (כמו בכל טורניר) זה להקל על הנבחרת המארחת ולא מעבר, כל ההגרלות נקבעו אחרי זה.
    אתה צודק שזה הזוי אבל אין מה לעשות, הם רוצים למנוע עד כמה שניתן מפגשים חוזרים
    אם כבר עושים שיטה הזויה של 24 ועם כל הדבר הזה של השלישיות אז שמקום 1 מבחינת מאזן יפגוש את 16 וכ'ו אבל זה לא מסתדר עם הימי מנוחה ומפגשים חוזרים

3. Civil Anti Madridista

סדיקו אחראי לשער הבכורה של אלבניה במסגרת היורו, השוער הרומני שוב יצא לקטוף כלניות.

4. ManUtd Fan Member

מכירים את זה שיש לכם העדפה לקבוצה מסוימת ואז אתם מגלים כמה מתסכלים הם? אז אלבניה. 3-0 הם יכלו לעשות פה כבר, ואני אפילו לא מדבר על החמצת הטורניר (שלמזלו נשרק נבדל).
    מחצית שנייה צריכה להיות מטורפת.

5. golding מנהלים

טוב ביצעתי בדיקה קצרה:
    Settle an argument, how do you pronounce Payet?

פאייט, לא פאייה. לא יודע אם אני אי פעם אצליח לעשות את המעבר הזה עכשיו.

עריכה: וואו, זה היה מהלך אדיר.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

לצרפת יש בעיה עם החלוצים. גריזמן גם הערב לא מרשים. על ז'ירו אין מה לדבר, וז'יניאק מראה למה הוא לא הגיע לרמות הגבוהות

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/16
  7. Hapoel_Tel_Aviv Member

לא מבין למה במקום לנסות לתקוף ואולי להשיג את המקום הראשון שוויץ רוצה ללכת אחורה כשאלבניה ביתרון 1-0.

8. Raulito Madridista

דווקא המשחק הזה שהיו בו הרבה אירועים יחסית מסתיים בתיקו מאופס. הנבחרות היו די נמרצות ושוויץ תקפה יפה אבל בעשר הדקות האחרונות זהו שני המאמנים כאילו קיבלו החלטה יחד ללכת על התיקו. אפשר היה לכבות את הטלוויזיה ולא לבזבז את הזמן. מובן אולי מצד שוויץ ופחות מצד דשאן שהנבחרת שלו עוד צריכה להוריד חלודה. אני חושב שגריזמן איכזב, היה חייב להיות יותר דומיננטי וקומאן גם לא ניצל את הקרדיט שקיבל. פוגבה כן ניסה לקחת את המשחק על עצמו בעיקר במחצית הראשונה. הפעם צרפת ממש לא שמרה לנו משהו לפינאלה והכדורגל שלה בגדול לא מספיק טוב, לא מספיק דומיננטי.
    פאייט הוא מהשחקנים שממש לא רציתי שייפתח על הספסל, אני משוכנע שהוא ממש רצה לשחק ולא הרגיש את הצורך במנוחה הזו. היו לו שתי בעיטות נהדרות לשער, ממש חוסר מזל עם המשקוף הזה מהאוויר ואני לא זוכר מקרה בו שחקן חתום על שניים משערי הטורניר, וזה כמעט קרה.
    הפריצה של סיסוקו הייתה מטורפת, שחקן מצוין, לטעמי חוץ מצרפת וספרד הוא כן היה מוצא את מקומו בהרכב של נבחרת אחרת. יש לצרפת סגל עשיר באופציות. זה לא יקרה הרבה בטורניר הזה אבל בדקות הבודדות שהיה לצרפת שטח ראינו כמה היא יכולה להיות קטלנית.

9. Christian Dailly Member

צרפת סיימה מקום ראשון ואם הכל ילך כצפוי,היא תפגוש את איטליה/גרמניה בחצי.

לא בטוח שעדיף היה לפגוש את ספרד בחצי השני.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סקומינה חתיכת פחדן. לשוויץ הגיע פנדל בדקה האחרונה של המשחק. השופט פשוט לא שרק בגלל שצרפת הנבחרת הביתית. פחדן עלוב. בכלל, הצרפתים ממשיכים לזייף. חוץ מפוגבה בחצי הראשון וקצת פאייט בחצי השני הנבחרת הזאת לא מבריקה.

Civil אוהב/ת את זה.
  11. Greek Member

לפני כל לילה הוא מביע משאלה ומתפלל לשחק שוב מול טל בן חיים ואיתן טיבי, נגדם הוא נראה כמו זלאטן המשופר.

12. ManUtd Fan Member

בסופו של דבר האלבנים עם ניצחון מוצדק לדעתי. הרומנים לא הצליחו לעבור את ההגנה המעובה שלהם, חוץ מפעם אחת כשהכדור ננעץ במשקוף.
    האלבנים במשחק הקרבה ולחימה אדיר, וגם היו מסוכנים בהתקפות שלהם. נהניתי לראות אותם. ועדיין, זה סביר להניח לא יספיק לשלב הבא למרות 3 הנקודות. הפרש השערים שלהם הוא 2-. הרבה מזל הם צריכים בשביל שיעפילו לשמינית.

13. Greek Member

היה לגמרי מקום להכניס את מרסיאל לעמדת החלוץ, ז'נייאק בערך 40 דקות לסוף המשחק נעלם לגמרי, חוץ מזה שזה ניסוי שצריך לקרות עם התקפה מהירה וטכנית - גריזמן - מרסיאל - פאייט, במקום חלוץ 9 גדול שתוקע את המשחק. גריזמן ממילא לא יכול לשחק חלוץ לבד, ולטעמי שילוב שלו ושל מרסיאל יניב הרבה פירות, חבל שדשאן מקובע בעניין הזה.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא.

0:23

לי יש בעיה עם מישי בטשוואייה. נשמעת שם 'ר' באמצע. "בטשראייה" כזה.

אגב, "דשאמפס" זה החלוץ של יובנטוס בפיפא 97. אמיתי.

golding אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

ז'זניאק זו גירסה מוכשרת פחות ודומה לג'ירו.

דשאן היה צריך לפחות כפלאן בי לחשוב לשים בחוד את מארסיאל.
    אין לי מושג למה פתאום אחרי מחצית חלשה מאוד הוא מאבד את כל הקרדיט בנבחרת הצרפתית(בעיקר כשמההופעה הראשונה שלו אי שם באוקטובר רק מרעיפים עליו שבחים אחרי כל משחק ומשחק).

צרפת באה בשביל להשיג תיקו ולשחק מבוקר כי תיקו שירת אותה.
    קצת חבל שהם לא באו לבדוק על הדרך דברים שיכולים להיות מעניינים להמשך.
    קבאיי ומוסא סיסוקו זה לא מעניין, לא לבדוק בלם אחר ולהמשיך עם אדיל ראמי זה גם לא מענין במיוחד.
    מה שיקרה זה שצרפת תמצא את עצמה בלי הרבה רעיונות חדשים כשדברים יתקעו בהמשך.
    לא מהשחקנים שנוסו היום תבוא הישועה.