בית 4 - אני רואה אדום בעיניים

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Die Werkself, ‏31/5/16.

1. k_700 Member

הדיווחים בכלל לא היו על זה שקיים יחסי מין עם קטינה.
    הבאז היה מזה שכביכול אירגן שם את המפגשים עם אותה קטינה ודרך הטורבה הזה(עבריין מין מורשע, מפיק סרטי פורנו שנכנס לכלא באפריל ונתן איזה תצהיר תחת מעתה של עד מוגן שיש לדה חאה ומוניאין קשר לחלק מהפרשות שהוא נאשם בהם).
    המשטרה הספרדית אתמול בערב הודתה שחקרה את כל הטענות ולא מצאה בדל של הוכחה כנגד אף שחקן של ספרד שהוזכר(אגב, קבלו משהו מצחיק, השם של חאבי מרטינז בפרשה הזאת נכנס רק מפני שב2012 התפרסמה תמונה של מוניאין עושה פרצוף של ילד שלמד שלשום לרדת לבחורה ליד שתי כוכבות פורנו וכשחאבי מרטינז חצי מחייך מאחורה, עד כדי כך התקשורת ירדה לרמה של בור שופכין..), כלומר היא אפילו מודה שאין לה יכולת לקרוא לדה חאה לחקירה כי אין לה כלום.
    כמו המון פרשות שנפתחות בבאז אחד גדול בטוויטר זה מריח כמו משהו שרק שבר את האנטרנט לכמה שעות בודדות(אחר כך חזרו להתעסק בהלוויה של עלי ובמשחק הפתיחה של היורו) ותו לא.

אם אני צריך להמר איך כל זה ישפיע על דה חאה? לדעתי זה רק ידרבן אותו, כי הוא פשוט שחקן היסטורי.
    אני זוכר שגם בקיץ היו המון ספקות איך הוא יעלה לשחק אחרי כל הסמתוכא עם הפקס וזה שבכל החודש הראשון ואן חאל לא נתן לא להתלבש "כי הראש שלו לא היה כאן".
    על המשחק הראשון הוא לא נתן מקום לספקות, השוער הטוב בליגה בפער עצום.
    כזה הוא יהיה עבור ספרד, שחקנים גדולים רק שואבים אנרגיה מכל מיני ספקנים, דה חאה כבר מחכה יותר מדי שנים לרגע הזה שסוף סוף יאמינו בו בנבחרת.
    אם אני צריך להמר, הוא יהיה ענק.

אני מקווה מאוד בשביל דל בוסקה שהוא לא יפול בפח ובמהלך של רגע אחרון ילך עם התקשורת ויעדיף את קאסיאס.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

היום בבית 4:
    12.06.2016, 16:00, טורקיה – קרואטיה (פארק דה פראנס, פאריס) – ספורט1

3. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/06/12/eurocopa/1465685009_556721_1465685257_miniatura_normal.Xxx

דויד סילבה הוא הכובש המוביל מבין סגל שחקני נבחרת ספרד עם 24 שערים(2 מהם ביורו האחרון כולל אחד בגמר נגד איטליה) וגם מהמנוסים ביותר - 98 משחקים. הקשר בראיון קצר לתקשורת:

"תמיד הרגשתי חשבתי מאוד בנבחרת. זכיתי איתה פעמיים באליפויות אירופה ושיחקתי בשלבים המתקדמים יחסית. זה היה רגע מדהים, היפה ביותר בקריירה שלי.
    "אנו מסוגלים להגן על התואר. התשוקה שלנו לנצח לא נגמרת ואנחנו יודעים כמה זה חשוב לקהל. בנבחרת אתה חייב לתפוס אחריות מההתחלה אחרת לא תשחק יותר".
    הקשר ממנצ'סטר סיטי סיפר על התחושות הקשות אחרי ברזיל 2014 והודה שאחרי המונדיאל גם ברמה האישית הרגיש 'לא טוב ולא חשוב' אבל 'למדתי מאז לא לוותר לעולם. אני מצפה מאוד לטורניר הזה אחרי עונה קשה מבחינתי במדי הקבוצה'. ואכן, סילבה כבש 4 שערים בלבד העונה -הרקורד הגרוע ביותר מאז עונת הבכורה שלו בליגה הספרדית הראשונה במדי סלטה ויגו(2005/6). סילבה נשאל על הזיכרון הטוב ביותר שלו במדי הנבחרת והפתיע כשלא דיבר על אחד הגמרים - "הזיכרון הטוב ביותר שלי בנבחרת הוא הבכורה שלי. לואיס ארגוניס לא רק הרכיב אותי בגיל 20 אלא נתן לי את כל הביטחון שבעולם. הייתי עולה לשחק על כר הדשא מאוד רגוע אחרי השיחות איתו".
    לגבי דה-חאה אמר סילבה כמובן שהנבחרת בוטחת בו והיא לא תושפע ממה שקרה וגם השחקן עצמו לא. לסיום הוא דיבר על שני חברים - 'סאנטי קאסורלה סבל ממזל רע בגלל הפציעות', וגם על נוליטו - 'הוא החידוש המרענן של הנבחרת, הייתה לו עונה מצוינת בקבוצה והוא יתרום המון לספרד'.

קרוב ל-60% מהאוהדים בסקר ה-AS סברו שאיקר קסיאס יפתח בהרכב מחר. דל-בוסקה תירגל את ההרכב הבא לפני יומיים:
    קסיאס| חואנפראן, ראמוס, פיקה, ג'ורדי אלבה| בוסקטס, אינייסטה, פברגאס| דויד סילבה, נוליטו ומוראטה
    ההתלבטות הגדולה של המאמן היא בנוגע לפרטנר של בוסקטס ואינייסטה. המאמן שקל לשלב גם את קוקה או טיאגו אבל בחר בססק שידוע בתנועה החכמה שלו לרחבה וגם היה חלק ממחנה האימונים של הנבחרת כבר מהיום הראשון בניגוד לקוקה שהגיע באיחור בגלל גמר ליגת האלופות. גם טיאגו הגיע באיחור קל. אלבארו מוראטה התאושש לחלוטין מפגיעה בגיד בברכו ודל-בוסקה אוהב את הניידות והמהירות שלו.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשחק עם קסיאס במקום דה חאה תיהיה ההטרלה הכי גרועה בטורניר.

חוץ מזה, מתן הקרדיט המוגזם לשחקנים כמו ססק, סילבה ושות׳ אחרי העונה האחרונה מרגיז; גם מוראטה עם כל הכבוד לא ראוי להרכב בעונה שבה אדוריץ הנפלא מפגיז למעלה מ-30 שערים (!); ואיך בדיוק צמד הקשרים של אתלטיקו, סאול וגאבי, מחוץ לסגל? הם ראויים להרכב אפילו. עשו עונה אדירה מבחינתם. גם קוקה לדעתי בלונג ראן פרטנר הרבה יותר מתאים לאינייסטה שכמו ססק נוטה להיעלם בחלק גדול מהמשחק. קוקה יכול להוסיף יותר קשיחות, אגרסיביות ואנרגיה; דבר אחרון, כאן זה כבר גבולי יותר, אבל הייתי משחק עם בלרין בהרכב. הנבחרת הספרדית צריכה אקס פקטור. מישהו צעיר ורענן שיכניס אנרגיות חדשות בשיעמומון הנוכחי. לבלרין יש את המהירות וכוח הפריצה מאחור לעזור בנבחרת האיטית הזו.

זה כאילו כל המאמנים השמרנים בעולם הגיעו ליורו הנוכחי.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/16
  5. alexshw Member

או שפשוט כדורגל נבחרות הפך למפלט של מאמנים לפני פנסיה.
    העניין הגדול והכסף נמצא בכדורגל מועדונים. מי שעל הגלגל מאמן מועדון.
    לפחות באירופה.

6. golding מנהלים

זה הכל יחסי, לא? מאמני הנבחרות הגדולות עדיין מרוויחים הרבה כסף, וביחס למספר השעות שהם עובדים מדובר בסכומים מטורפים, באותו סדר גודל של מאמנים במועדונים גדולים.

חוץ מזה, כשמאמן בעל רפרטואר רציני בוחר לאמן נבחרת הוא ככל הנראה יקבל משכורת ענק (קאפלו, לדוגמא).

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ולכן הם מגיעים לשלב הזה בקריירה אחרי שהם כבר עשו הכל ברמת הקבוצות ומחפשים רק להרוויח כסף ולהעביר את הזמן. קאפלו זו דוגמא מצוינת.

8. Raulito Madridista

אדוריץ' פחות מתאים לסגנון של נבחרת ספרד, היא לא משחקת על בעט ורוץ או על הרמות אינספור מהאגף. אני מאוד מעריך אותו וחושב שגם שיבוץ של מוראטה בהרכב הוא לא שלם, אין לנו איזה דויד ויאה כמו פעם וחבל. מקבל את הטיעונים על השמרנות והקיבעון של דל-בוסקה מה שכבר עלה לנו בטורניר אחד ורצוי מאוד לפתוח את הטורניר ברגל ימין. אין איזו יריבת על אבל גם תורכיה, גם צ'כיה וגם קרואטיה הן נבחרות שלא קל לנצח. במרכז השדה של הנבחרת חסרה לי אגרסיביות, עם בוסקטס בלבד יקח לנבחרת זמן רב להחזיר את הכדור אליה אחרי שהוא הולך לאיבוד. בלרין הוא מקום שלישי בהיררכיה במקרה הטוב או יותר נכון לא מוזמן לסגל אם דני קרבחאל האדיר כן היה כשיר. לא רואה סיבה לזרוק אותו להרכב ישר למים העמוקים וזה לא משנה כמה הוא שיחק בארסנל. חואנפראן יתמודד עם החמצת הפנדל ויפתח בהרכב. לספרד יש את המגנים הכי טובים התקפית באליפות הזו, לפחות זה.

אגב, דל-בוסקה הביא איזה מונדיאל ויורו אם אני לא טועה. אז נכון שהיה לו סגל עצום, אבל זה ויכוח אחר. לא כל מאמן עם כלים גדולים באמת עמד בציפיות. הוא וקאפלו באותו משפט? לא ולא.

9. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אפשר גם לציין כאן את היצפלד; למרות שהוא עושה עבודה לא רעה בשוויץ אבל אני בסך הכל שמח שהוא לא מאמן נבחרת גרמניה כי יוגי לא בא אלינו על תקן פנסיונר אלא כאחד שהוקדשה כל הקריירה שלו ליצירת עידן בפילוסופיית הכדורגל שלו בנבחרת. נכון שפחות מאמנים מוכשרים מסכימים להקדיש את כל הקריירה שלהם עבור כדורגל נבחרות, אבל אם בכל זאת משתדלים להביא מישהו ראוי אז יש הרבה שיסכימו להצעות מנבחרות בכירות. זה בכל זאת כבוד רב ומעמד רציני.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיל לא מעניין אותי. אלה קלישאות בלבד. יש דוגמאות לכאן ולכאן.

ואן חאל ידע לשנות את כל המערך של הנבחרת ההולנדית ביורו האחרון כאשר השחקן סביבו הכול היה בנוי (סטורטמן) נפצע; הנבחרת הספרדית של לואיס אראגונס הייתה הרבה יותר מרשימה ונעימה לצפייה מזו של דל בוסקה; קונטה* בשיא קריירת האימון שלו הלך לנבחרת בכלל.

* - יודע, כל הדמות והסיפור סביבו שנוי במחלוקת.

===

ראוליטו, מודע לגבי העונה האחרונה של קרבחאל. איך זה רלבנטי? זה לא. בלרין דווקא לא הרשים אותי יתר על המידה בארסנל, להבדיל מהדעה הכללית. עם זאת, אני כן חושב שבמערך ועם הפרסונל הנוכחי, הוא יכול לתרום יותר מחואנפראן. רק שלא ישתנה ה-DNA בטעות.

יותר חשוב, אולי הגיע הזמן לשנות את הסגנון (לא בהכרח באופן קיצוני), במקום לנסות להתאים שחקנים לסגנון שאמור להיראות כמו טיקי-טאקה ובעיקר נראה כמו קקי-קקה. לא בכל יום גודלים בכדורגל העולמי אינדיבדואלים שהם שותפים מושלמים כמו צ׳אבי-אינייסטה.

11. k_700 Member

אני דווקא מת על חוואנפראן.
    מגן כל כך חכם, הגנתי, חזק. כזה שאתה יכול לסמוך שיביא את היכולת הכללית שלו בכל ערב.
    לא הייתי משנה שם משהו בשביל ביירין(שהוא פוטנציאל מצוין ואחד מהמגנים הימניים הטובים באנגליה בשנתיים האחרונות).
    הפרסונל של אתלטיקו מדריד דווקא חשוב מאוד לנבחרת הספרדית בטח כשיש חשד כבד לנבחרת שצריכה להלחם במאמן שלה.

**כמובן שכל מה שאני רושם פה לא יהיה רלוונטי אם דל בוסקה יכנע ללחץ ויפתח עם קאסיאס, שוער שבמצבו הנוכחי מוריד את הרמה של כל הגנה שתוצב מלפניו.

12. Civil Anti Madridista

אני הייתי רוצה לראות את ההרכב הבא:
    דה חאה, אלבה, פיקה, ראמוס, חואנפראן, בוסקטס, קוקה, אינייסטה, סילבה, נוליטו, מוראטה

13. All_Hale_Conradinho Member

קרואטיה: סובאסיץ', סרנה, וידה, צ'ורלוקה, סטריניץ', באדיי, פרישיץ', מודריץ', ראקיטיץ', ברוזוביץ', מנדז'וקיץ'
    טורקיה: באבאקאן, גונול, טופאל, באלטה, ארקין, טורפאן, אינאן, צ'הנולו, אוזיקאופ, טוראן, טוסון

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לנבחרת קרואטיה הנוכחית את הפוטנציאל להגיע לגבהים של הנבחרת האגדית מ 96-98.

15. All_Hale_Conradinho Member

יש המון שמועות על כל מיני בעיות חברתיות שיש בנבחרת הזאת מאחורי הקלעים. אני בהחלט רואה מצב שקרואטיה תיכשל בטורניר הזה, אבל כמובן שזה יהיה מסיבות לא מקצועיות, כי כמו שאמרת הסגל שלהם מדהים.