בית 4 - אני רואה אדום בעיניים

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Die Werkself, ‏31/5/16.

1. Civil Anti Madridista

De Gea; Juanfran, Piqué, Ramos, Alba; Busquets; Silva, Fàbregas, Iniesta, Nolito; y Morata

Čech; Kadeřábek, Sivok, Hubník, Limberský; Darida, Plašil, Krejčí, Selassie, Rosický y Necid

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13432230_721571554649642_6167541295313200686_n.Xxx?oh=325475f738d4d26dd52483d6fd7bbf54&oe=580954B0

rivaldo ו-אלעד אוהבים את זה.
  3. All_Hale_Conradinho Member

עימות חזיתי בין שני השוערים הכי טובים בפרמייר ליג. נראה לי יגיע מכאן ה-0:0 הראשון בטורניר.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה ססק ולא טיאגו ?!

5. Civil Anti Madridista

או קוקה.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שאני אף פעם לא אצליח לעכל את העובדה שפטר שצ׳ך הוא השוער של ארסנל.

7. Raulito Madridista

אין ספק שפטר צ'ך רשם 2-3 הצלות גדולות והנבחרת נראית יותר נמרצת ונחושה מאשר במונדיאל הקודם, אבל בשורה התחתונה בעיית חוסר המחץ נותרה בעיניה ואני מתוסכל מה-0:0 הזה במחצית. בשלב מסוים אולי דל-בוסקה יצטרך לוותר על ססק ולשחק עם שחקן התקפה נוסף - אדוריץ' אולי בתקווה שלא יידרך למוראטה(איזו החמצה מתסכלת!) על הרגליים וכך מוראטה יוכל לשחק לנוע יותר לקווים. אולי לוקאס ואסקס שיכול להפתיע? חואנפראן פתח את המשחק בצורה מצוינת וגם ג'ורדי אלבה ונוליטו(הוא צריך יותר לסמוך על יכולת אישית, לחשוב שהוא משחק בסלטה) על קו שמאל הראו ניצוצות, אבל זה לא מספיק. אין שחקן בנבחרת שאפשר לומר עליו שהוא יותר מבינוני היום והנבחרת נהנית מלהתמסר למוות ושחקנים לא בוחרים בפעולה ברת סיכון אלא רק הולכים על בטוח. הנבחרת שלנו לא מספיק מגוונת. עוד אופציה לחילוף: קוקה.

http://estaticos.marca.com/assets/multimedia/imagenes/2016/06/13/14658242389516.Xxx

הנה איקר על הספסל. לא קרה מאז התקופה לפני מונדיאל 2002

8. Civil Anti Madridista

מחצית בשליטה אבסולוטית, אינייסטה נהדר, צ'כיה בקושי עברה את החצי, ובכל זאת ראינו מעט מאוד מצבים של הספרדים.

9. South Boy Member

כמה דויד וייה חסר לנבחרת הספרדית, הנעת הכדור שלהם כמעט מושלמת עד הרגל המסיימת שפשוט כמעט ולא קיימת, חוץ מבעיטה חלשה משהו של מוראטה הוא פשוט כבד ואיטי כמעט ולא עושה תנועה לעומק ועל הסיומת שלו בהשוואה לוייה אין מה לדבר בכלל, ספרד הייתה חייבת לרדת ביתרון ורק בגלל המחסור ברגל מסיימת היא עדיין לא כבשה. הייתה אומר שהפתרון מול קו הגנה נמוך וצפוף כמו של צ'כיה מצריך רק בעיטות מרחוק אבל זה אנטיתזה מוחלטת לפילוסופיית המשחק של ספרד אז אני לא מאמין שנראה שינוי בעניין הזה.
    עם איך שהמשחק מתפתח לא נראה שספרד צריכה קישור מעובה, הייתי מוציא את ססק שפשוט מחריד ומכניס את לוקאס ואסקס כדי לתגבר את החלק הקדמי או לכל הפחות להכניס קשר קצת יותר דינאמי ומדויק כמו טיאגו או אפילו קוקה, רק תוציאו את פברגאס כבר.

10. Raulito Madridista

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01670/David_Villa_1670862i.Xxx

דויד ויאה
    הוא גדול חלוצי הנבחרת בכל הזמנים, ברור שהוא חסר. אם ביורו 2008 הנבחרת באמת שיחקה כדורגל התקפי עם שחקן אחד נוסף - במונדיאל קיבלנו כבר גירסה עדינה וממושמעת יותר ו-ויאה תמיד היה אחראי על ההברקה בחלק הקידמי: הונדרוס, פורטוגל, פרגוואי ועוד. מוראטה משחק תמיד על אינסטיקנט ולפעמים לא מפעיל את השכל. עכשיו למשל הוא היה צריך להוריד פס אחורה לאחד השחקנים ולא לנסות לכבוש בסיבוב ונראה שהוא די מאבד את הסבלנות. התנועה שלו דווקא בסדר. גם דויד סילבה וגם פברגאס - שניהם הכי מיותרים על הנייר אבל אני חושש שאם דל-בוסקה יועיל בטובו לבצע חילוף(כבר דקה 60 - הגיע הזמן) אז דווקא נוליטו או מוראטה יוחלפו. אם אני צריך להמר אז השחקן הראשון שיעלה מהספסל יהיה פדרו.

אינייסטה מצוין אבל הבעיה היחידה היא הבעיטות המביכות שלו לשער. סבתא שלי בועטת יותר טוב. אבל כנראה שהוא מסוגל לתת גול רק במעמדים מיוחדים אז נסלח לו.

זה צריך להיגמר בניצחון 1:0 קשה שבסיום נשחרר הרבה-הרבה-הארבה אוויר. נראה
    עצוב להגיד את זה אבל הנה צ'כיה מתחילה ליזום ואולי ספרד תוכל לנצל שטחים כדי לצאת קדימה. אבל אין לנו מהירות חוץ מהמגנים.

* עריכה: אז טעיתי בזהות השחקן שנכנס אבל ידעתי שזה יהיה מוראטה. שמח בשביל אדוריץ' בכל-מקרה

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/16
  11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסר חלוץ אמיתי, וגם הקישור די אנמי.
    פברגאס תוקע הכל

גם נוליטו לא לרמה הזו.

ולמה לעזעזל ספרד מרימה קרנות החוצה ולא פנימה?!

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/16
  12. South Boy Member

אני באמת לא מבין את החילוף של אדוריץ, לוקאס ואסקס בנוי למשחק מול הגנות כאלה צפופות. למה גם להכניס חלוץ על חלוץ? הצ׳כים פשוט לא קיימים, איזה סיבה יש לו לא להגביר את הלחץ על צ׳כיה ולהכניס חלוץ על קשר?

13. Raulito Madridista

הנבחרת הייתה צריכה לפתוח את המשחק עם אותו הלחץ ואותם הרעיונות מול השער של צ'כיה ואז זה אולי היה נראה יותר טוב. המחצית השנייה הייתה טובה אבל מאוד מתסכלת, טיאגו וג'ורדי אלבה איחרו שנייה אחת בבעיטה לשער וגם סילבה שהיה צריך לבעוט מייד העדיף להחליף רגל ובעט מסובב רק ליד הקורה. כל שחקן היה לא מספיק חד במצב וחצי שלו וזו התוצאה. הבעיה היא שעוד 0:0 כזה ביום בו 'הכדור לא רוצה להיכנס' והנבחרת יכולה למצוא את עצמה בחוץ. לא לומדים מטעויות, בקיצור. לקראת הסיום בוסקטס היה צריך לצאת כי הוא לא תורם כלום להתקפה ואין מה להפסיד וזה כלל לא משנה שנוליטו די נעלם ואיבד כדורים במחצית השנייה כי איתו ועם פדרו האופציות מהקווים היו טובות יותר. כמוכן אין שום סיבה מוצדקת להכניס את טיאגו ולא את קוקה. היה מהנה לראות את אינייסטה. רוב השנה אני סובל ממנו, אבל במשחקים של הנבחרת אפשר ליהנות מכדורגלן על שלא נותר לו עוד הרבה דלק. אין לנו מהירות וגם לא מחץ בהתקפה. טכניקה וחוכמה יש בשפע אבל זה לא הכל.

יש!!!!......אמרתי אינייסטה. לא זוכר את עצמי שמח בגול של פיקה אבל זו שנה מפתיעה. טעות.

14. k_700 Member

כל דבר טוב במשחק הזה הגיע מאינייסטה, הכי טוב בספרד.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינייסטה הוא אחד משחקני הנבחרות הטובים בהיסטוריה.

פליימייקר על שתמיד מעלה את הרמה שלו במשחק חשוב.

Sprewell ו-VAR אוהבים את זה.