בית 6 - אוסטרו -הונגריה, איסלנד ופורטוגל!

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Butragueño, ‏31/5/16.

1. Butragueño מנהלים

בבאיירן כבר ילמדו אותו. לא הופעה מוצלחת שלו, בעיקר דאווינים עם הכדור, אבל יש בו יותר מזה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערה על הדיווה קיבל ממני לייק, אבל הרשה לי לחלוק עליך על איסלנד. היא תמיד משחקת ככה, זו לא נבחרת מבריקה אלא בעיקר חבורה שמוכנה למות אחת בשביל השנייה. היכולת הזאת היתה מספיקה פעמיים מול הולנד במוקדמות וגם מול פורטוגל זה העניק נקודה. הבעיה פה היא בעיקר פורטוגל. פעם אחרי פעם הנבחרת הזאת נראית כחבורה די אימפוטנטית ובעיקר מנטלית חלשה. אם הייתי אוהד פורטוגל אולי הייתי דורש שיעיפו פעם את רונאלדו. בטורניר הוא לא מתקרב לחמישים אחוז מיכולתו האמיתית. אולי עייפות, אולי משהו אחר, אבל הדיווה בעיקר רוצה הצלחה אישית. אז ריאל היא לא פורטוגל ופורטוגל היא לא ריאל. בצורה הזאת רונאלדו בחיים לא יתקרב לזכייה בטורניר גדול עם נבחרתו הלאומית.

נ.ב - הבית הזה הכי חלש מכולם.

rivaldo ו-RGB אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

חבר'ה אתם כולכם פה עפים על ההקרבה של איסלנד, אבל בואו נגיד את האמת. זה לא נגמר תיקו בגלל הגנה הירואית של האיסלנדים, אלא בעיקר בגלל שוער גדול/החמצות מזעזעות של הפורטוגלים. גם השמירה הכפולה על רונאלדו לא עבדה במאה אחוז והוא הצליח להשתחרר לכמה מצבים,רק שבניגוד לריאל הוא היה לא חד.

4. RGB Member

קבל לייק על הידע שלך על איסלנד, כי האמת שאין לי מושג ודי מאכזב אותי לגלות שזה הסיפור שלהם, אחרי ששמעתי עליהם ועל מסע המוקדמות שלהם פה ושם. בדמיון שלי הם היו משהו אחר לגמרי.

אבל הרשה לי לחלוק עליך לגבי רונאלדו, כאחד שרואה אותו שבוע שבוע במשך קרוב ל-7 שנים. זה השחקן. בריאל מדריד, בפורטוגל, ביום טוב, ביום רע. הוא פשוט לא כזה טוב. הפיזיות כבר לא שם והוא מתגלה כשחקן חסר טכניקה ובעיקר מוח. הוא איבד היום איזה 700 כדורים וחיבל ב-300 מהלכים.

5. Civil Anti Madridista

לפחות אחד הפורטוגזים של ריאל מדריד מביא את היכולת גם לנבחרת.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  6. cazzo Il Capocuoco

לפחות הפורטוגזים ניסו לשחק יפה דרך האגפים ולא חששו לבעוט מרחוק ולנסות את השוער האלדורסון, בינתיים זאת הנבחרת שבעטה הכי הרבה למסגרת עד עכשיו בטורניר. מצד שני אין לה חלוצים חוד טבעיים, לא כרישטיאנה רונאלדה ולא נאני, אין תחליף טקטי לפושטיגות ולאלמיידות. את אירלנד אני פחות מכיר, אבל כמה שחקנים באיסלנד אני כן מכיר, כובש השער ביארנאסון שיחק באיטליה לא מעט זמן ובשבילי הוא היה המצטיין במשחק, לא רק שערי היסטורי וגם הרבה עבודה טובה בהגנה.

דווקא מכל המשחקים הפושרים שהיו עד עכשיו זה היה מבין הטובים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/16
    Die Werkself אוהב/ת את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרור, זה קל מדי. צרפת ניצחה בגלל הברקה של פאייט, גרמניה ניצלה בגלל פעולה אדירה של בואטנג על קו השער, להמשיך? :rolleyes:
    מה שראינו היום מפורטוגל יותר מדי מאפיין את הנבחרת הזאת. היא יודעת לשחק נפלא בגלל היכולת הטכנית, אבל חסרה לה ברב הזמן את המנטליות. זה כבר שנים ככה. מה ש @cazzo כותב אולי נכון, אבל כדורגל זה בעיקר להבקיע שערים/להשיג תוצאות ופחות לשחק יפה...אני כהולנדי סבלתי מספיק מזה...

איסלנד נבחרת מאד בינונית, אבל בשנים האחרונות היא מצליחה עם המון הקרבה (וכמובן גם מזל) לעשות תוצאות טובות מאד. בעיניי היא תעלה ולמרות שאני לא מהמר נגד פורטוגל, לא בבית החלש הזה, רונאלדו לא יתקרב עם חבריו (האם הם באמת כאלה...?) לזכייה ביורו.

8. DRORIKO Member

כן, רק שכמו שאתה אומר פורטוגל,בניגוד לצרפת וגרמניה, נראתה טוב היום והיתה שווה הרבה יותר ממה שרשום על לוח התוצאות. לדעתי אתם מגזימים פה עם התשבוחות לאיסלנדים. היחיד שראוי לתשבוחות אצלם זה השוער. לא לוקח מהם את ההישג הגדול של ההעפלה ליורו, אבל מפה ועד להתחיל להרצות לי על "המודל האיסלנדי"?

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@RGB
    על זה שאין לרונאלדו מוח אני לא חולק עליך, אבל במדי ריאל הוא כן מבקיע כמעט מכל פינה במגרש. כמו שאני אומר, לדעתי הבעיה היא בעיקר מנטלית. בריאל הוא הכוכב, בנבחרתו הלאומית אני לא משוכנע שכולם ממש בעדו. זה לא מקרה ששוב האיש נראה מסתבך עם נבחרתו. זה לא המצב כמו עם שבדיה שזה זלאטן ועוד 10 'חוטבי עצים'.

10. DRORIKO Member

ואגב @de Middenweg בוא נגיד את האמת, עם כל הכבוד להעפלה הסנסציונית של איסלנד, אם ההולנדים לא היו תופסים כזה קמפיין חושך זה כנראה לא היה קורה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    אז נכון שפורטוגל חוץ מלהבקיע שיחקה טוב, אבל זו בדיוק הקטע עם הנבחרת הזאת. היא יותר מדי פעמים לא מנצחת משחקים כאלה. שוב, הבעיה אצלם זה לדעתי בעיקר מנטלית.

לגבי איסלנד, אני מוכן להמר. היא עולה לשלב הבא מהמקום הראשון או שני. :lol:

ועם הולנד זה בדיוק כמו שכבר אמרתי. אם לא נחשב....
    אני בהחלט מודה שמאד לא קל לראות את הטורניר ללא הנבחרת שלי, אבל בקמפיין שברנו את כל השיאים השליליים. בקטע הזה פשוט לא מגיע לנו. לא עלינו בגלל משחק אחד מטומטם אלא בגלל רצף נוראי של משחקים מול הנבחרות שסיימו מעלינו. איסלנד ניצחה אותנו פעמיים, בדיוק באותה השיטה כמו שהיא לקחה היום נקודה מפורטוגל. לכן אני אומר שהיא עולה לשלב הבא מאחת מהמקומות הראשונים בבית הזה.

12. DRORIKO Member

איפה זה סותר אתה מה שכתבתי? תאמין לי שאני לא כותב על תקן סניגור של פורטוגל, עם כזאת לוזריות אני מאד אשמח אם הם יעיפו בשמינית. אני רק כותב שלא צריך להפריז לגבי איסלנד, בטח לא אחרי הערב. רק אזכיר שגם אנחנו עשינו תיקו עם הפורטוגלים. פעמיים. זה לא אומר יותר מדי.

13. ManUnd Member

איסלנד עם 2 בעיטות אחת לשער ,מצליחה להוציא תיקו עם פורטוגל.איסלנד פשוט נהדרים,נבחרת מקסימה עם שלל מזל.צר לי על התיקו של פורטוגל.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

14. Telkiyski Member

איזה בית מרגש!
    החגיגות האמוציונאליות של ההונגרים עם הקהל ביציע (רובם ניאו נאצים ובכל זאת), אחרי זה איסלנד.
    מבחינתי זה היה היום של הטורניר.

golding אוהב/ת את זה.
  15. golding מנהלים

איך אפשר לא להפריז בכל מה שקשור לאיסלנד? מה שהנבחרת הזאת עשתה עד עכשיו הוא לא פחות ממדהים.