בית 7 - בלגיה, אנגליה, תוניסיה, פנמה

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/6/18.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

INGERLAND!!! למרות כל הבלופים וההחמצות (הידועים מראש יש לציין) אי אפשר לא לשמוח מניצחון של אנגליה במונדיאל :)
    ברור שלעבור את הבתים יהיה הישג, אבל לפחות אם זה יקרה יש עוד כמה שבועות לשמוח עד שהם יעופו.

לדעתי ראשפורד לא פתח רק מענייני כשירות, זה די ברור שהוא באנקר בנבחרת הזאת.

golding אוהב/ת את זה.
  2. Footballover Member

איסלנד 2 רמות מעל טוניסיה? לא יודע, בינתיים טוניסיה מקדימה אותה ברמה אחת בדירוג של פיפא. גם אם זה לא אומר יותר מדי, זה נותן מדד, ואני לא רואה הבדל גם באיכות הכדורגל.

מחצית שניה מזעזעת, אבל עדיף לנצח מחצית ולשחק רע, מאשר להראות טוב ולסיים בתיקו. נראה מה האנגלים שווים מול בלגיה.

לופטוס צ'יק אגדה.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

למה? כי ה"חלוץ הטוב בעולם" לפי התקשורת הפסיכית בממלכה חכם על חלשים ונעלם כל פעם כשטוטנהאם פוגשת יריבה מהטופ 6 או יריבה חזקה באירופה. אני כמובן לא אוהד טוטנהאם אז לאורך העונה פחות אכפת לי מזה, אבל כשהוא הופך לתקווה הלבנה הגדולה, וכשהעיתונות הגזענית מפרגנת לו בלי פרופורציה בגלל שהוא לבן ויורדת לחייהם של השחורים כמו סטרלינג, אז בא לי לשמוח לאידו. זה עוד יקרה בטורניר הזה.

yonmu אוהב/ת את זה.
  4. golding מנהלים

פיקפורד; וולקר, סטונס, מאגווייר; טריפייר, הנדרסון, עלי, רוז; סטרלינג, קיין, ראשפורד/לופטוס-צ׳יק.

זה די פשוט גארת׳, אל תאכזב.

5. golding מנהלים

בא לך לשמוח לאידו של מישהו שכלל לא קשור לכל מה שכתבת לגבי הסיקור שהוא מקבל (ואני מסכים עם רוח הדברים שלך)?
    בכל מקרה, קיין הוא סקורר גדול שאפשר לסמוך עליו כמעט בכל משחק. הוא לא הבעיה של אנגליה, הוא אפילו אחד מנקודות האור הגדולות והבודדות של הנבחרת. כנ״ל לגבי סטרלינג - אפשר לרצות ששניהם יצליחו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/18
    אלעד, Mellow29 ו-Footballover אוהבים את זה.
  6. טל. Member

אנגליה=בלגיה.
    כוכבי פרמייר ליג. בנבחרות תמיד חושך. קיבלו בית קל. יעלו. בשמינית מול קולומביה/פולין יעופו על טיל.

7. alexshw Member

הוא לא הדרג הכי בכיר של חלוצים. יש שם חייזרים. אבל הוא כן בדרג שאחר כך כפי שגם שירר היה.
    הוא שם את הכדור ברשת ואני לא מבין מאיפה הבאת את זה שרק מול קטנות. תבדוק שוב את הנתונים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

8. טל. Member

נ-ב: יכול להיות ששפטתי לחומרה את גרמניה.
    וואלה ראיתי את אנגליה ארגנטינה ברזיל צרפת. אף אחת מהן לא הרשימה ואף אחת (לדעתי) לא היתה עוברת את מקסיקו.
    משחק הבא מול שבדיה נהיה חכמים יותר.

9. cheddar Member

זה הולך להשתנות עם הפסקת החורף עכשיו שחקני פריימיר ליג לא יגיעו גמורים לטורנירים להבא
    Premier League to implement winter break from 2019/20 season | The Independent

טל. אוהב/ת את זה.
  10. SoD Member

מתוך 8 הנבחרות הגדולות רק שלוש נצחו ו2 מהן בצורה מאוד לא משכנעת. מחזור פתיחה מעניין.

גלץ אוהב/ת את זה.
  11. סמואל אטו Member

לדעתי המחצית הראשונה של אנגליה היה הכדורגל הכי טוב שנבחרת כלשהיא שיחקה במונדיאל עד עכשיו.
    יש להם על מה לבנות.

WellNeverDie ו-גלץ אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

ב 66 לא הייתה פגרה וגם לא ב 90.
    נראה לך באמת שזה קשור שהשבועיים האלה עושים את ההבדל?

דווקא הייתי תוקף את הבעיה מהצד השני - תבדוק כמה משחקים יש בגילאי נוער באנגליה וגם אחר איך צעירים רבים בקבוצות פרמייר ליג למעשה חסרי מסגרת תחרותית דווקא בשנים החשובים בריירה ומפה תוצאה ישירה של ריבוי יוצאי ליגות נמוכות בפרמייר ליג כי שם משחקים מגיל צעיר.
    דלה עלי הנציג הבכיר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

13. cheddar Member

זה לא הכי חשוב לאנגליה יש אספקטים יותר חשובים, אבל לא מדברים רק על אנגליה בשינוי הזה , זה יעזור לכל הכוכבים הבינלאומיים בליגה שסובלים מזה

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

14. Mellow29 Kopite

בגדול הצורה שבה המשחק הזה הלך די חידדה אצלי תחושה שאני מחזיק לגבי הנבחרת בשנתיים שסאות'גייט בתפקיד.

המחצית השנייה הראתה שאנגליה נבחרת לא מאומנת במיוחד, מתקשה מאוד לעשות שינויים תוך כדי משחק, וזה כנראה מעיד על יכולת אימון לא גבוהה של סאות'גייט.

אבל... אני לא יודע איזו נבחרת כן מראה שהיא מבינה מה היא רוצה לעשות, למעט אולי ספרד (וגם שם לדעתי זה יותר שחקנים דומיננטיים מאשר מאמן). ובמחצית הראשונה אנגליה באמת שיחקה טוב, ועם קצת פחות רשלנות הייתה גומרת את המשחק הזה מהר.

אני לא יודע לשים על זה את האצבע במדויק, אבל משהו בנבחרת הזו של אנגליה משדר פשטות ושקט. אין שם מאמן עם שם גדול שלוקח משכורת עצומה, אין שם כוכבים ענקיים שמצפים מהם לסחוב את הנבחרת על סמך עונות טובות מלפני שנתיים. השחקן שהכי קרוב לזה הוא קיין, וגם הוא בסה''כ שחקן שעדיין לא עבר את הפיק בקריירה שלו. סטרלינג, אלי, רשפורד, סטונס, הם שחקנים טובים מאוד אבל הרזומה שלהם לא מספיק גדול כדי לתלות עליהם הייפ כמו בטורנירים גדולים. וכשאין יותר מדי ציפיות ומפסיקים להסתכל על הנייר, אפשר סתם לבוא לשחק כדורגל.

מי שכותב שהיא תעוף בשמינית צריך לחשוב עם עצמו האם הוא באמת מבסס את זה על הרמה של הקבוצות או על איזשהי אמונה תפלה סטייל "ד.נ.א של נבחרת".

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מה?

הייתה אולי רבע שעה טובה במחצית הראשונה, וגם היא רחוקה מלהשתוות לרבע שעה הטובה של ברזיל אתמול. השאר? מכאיב לעיניים.

באופן מוזר, היחיד (חוץ מהדקות הבודדות של לופטוס צ׳יק) שאפשר לומר שהיה סביר זה הנדרסון.