בית C - ונצואלה בבית, ברזיל וקולומביה מודחות, פרו בחצי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏9/6/15.

1. Raulito Madridista

איזה צרות של עשירים היו לברזיל לפני מונדיאל 2006:
    רונאלדו, רונאלדיניו, קאקא, אדריאנו, רוביניו. בסוף שיחקו ארבעה ורובסון פתח על הספסל.
    במונדיאל 2010 לשם השוואה לואיס פביאנו היה החלוץ הפותח של ברזיל.
    בכל-מקרה, עם כל האנטי-כדורגל בהתקפה של ברזיל לאחרונה, פרד והאלק עדיין גורמים לסיוטים אחרי ההופעות במונדיאל האחרון.
    רוביניו אגב מתקרב ל-100 הופעות במדי ברזיל, בדומה למסי בארגנטינה.

באמת תופעה שקשה להסביר מה שקורה בחלק הקדמי.

בארגנטינה אני חושב שהתופעה די הפוכה למרות שיקפצו עליי. עם כל הכבוד לרוחו ואוטמאנדי. היצע החלוץ רק הולך וגדל(שוב נלך למונדיאל 2010 - היגואין, טבז, אגווארו, מסי - כל אחד מלך שערים או סגן של בליגה שלו) בעוד בהגנה זה לא אותו דבר. אין אף שחקן הגנה שמתקרב למה שהיה חאבייר זאנטי, רוברטו אז'אלה וגם וולטר סמואל. גם אין קשרים כמו סימאונה או אפילו ורון.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסצ׳ראנו בכל חולייה שתציב אותו הוא אחד משחקני ההגנה הטובים בעולם.

ארגנטינה מקרה עוד יותר מוזר מברזיל כי הכישרון שם, לפחות ברוב העמדות, והיא פשוט משחקת כדורגל רע מהמעט שראיתי.

3. Raulito Madridista

מסצ'ראנו כבר בן 31, הוא יותר שייך לדור העבר מאשר ההווה או העתיד של הנבחרת. אני חושב שעם כל הכבוד ליכולת שלו, להשוות אותו לאז'אלה זה לעשות לאז'אלה עוול. אגב, מסצ'ראנו - היה קשר אחורי נפלא בליברפול, בבארסה די איבד את עצמו כבלם להוציא את העונה האחרונה בה הוא הצטיין והפתיע רבים. הוא תמיד היה שחקן שנלחם אך המהירות או היעדר המהירות הייתה בעוכריו ואני לא מדבר רק על הגול של כריסטיאנו על הפרצוף שלו בקאמפ-נואו לפני שלוש עונות. היו לו טעויות מביכות. ובמונדיאל הוא חזר לשחק בקישור האחורי אחרי הרבה זמן שלא עשה זאת בצורה רציפה עם כל הכבוד לנבחרת וגם היה עילוי ודוגמא למופת. רוצה לומר: מסצ'ראנו לא היה בלם מספיק טוב להוציא את העונה האחרונה.

לגבי ארגנטינה עצמה נותר רק להסכים. זה כבר לא המקרה העצוב 'אל תבכי ארגנטינה', כדורגל סקסי שסובל מחוסר מזל. במונדיאל היא הייתה בסדר ולא יותר מכך. משחק קבוצתי אין שם והברקות אישיות בעיקר של מסי.

ומילה אחרונה על ברזיל, חלק מהנושא הקודם: לא יודע, כשאני רואה את ברזיל עם שחקני התקפה כל-כך גרועים זה פשוט מרגיש שברזיל היא לא ברזיל. לפחות אלבס ומרסלו ניסו לגרד השוואה כלשהי לקאפו ורוברטו קרלוס הסילונים האדירים.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דור, אתה מדבר על נבחרת ארגנטינה, אז במשחק ההשוואות הזה מסצ'ראנו רלוונטי כקשר אחורי ולא כבלם. כקשר אחורי הוא כמה רמות מעל מה שסימאונה או אסטרדה היו בנבחרת ולצורך העניין כל קשר אחר שאני זכיתי לראות באלביסלסטה.

golding ו-אלעד אוהבים את זה.
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ניימאר מורחק ל-4 משחקים.

צ'או קופה!

הייתי מסתפק בהרחקה של האדום, מבחינתי (בתור מישהו שברזיל היא אחת האחרונות שלו בעדיפות בטורניר) מבאס לראות את המשחקים של ברזיל בלי ניימאר על שטות.

http://i60.tinypic.com/as84n.Xxx

6. Hapoel_Tel_Aviv Member

מפתיע. לדעתי ההרחקה של הצהוב והאדום ביחד (2 משחקים) זה עונש הגון, בסה"כ זאת פעם ראשונה של נאיימר ולא משהו חוזר כמו סוארז למשל ככה ש2 משחקים ועוד כמה על תנאי היה מספיק, לדעתי זה מסיים לברזיל את הסיכוי לזכות בקופה ומי יודע אולי הם יודחו כבר בבתים עם התלות המטורפת שלהם בו.

ההרחקה תקפה רק בקופה או שגם למוק' המונדיאל?

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני קראתי על ההרחקה בכלי תקשורת אורוגוואי, שם כתוב שעדיין לא ידוע אם ההרחקה תהייה תקפה למוקדמות. לדעתי ההיגיון אומר שכן, אבל בטח יפתיעו אותי.

בהחלטה להוסיף שני משחקים להרחקה היה משקל לעובדה (?) שהוא חיכה לשופטים בתעלה וביקר אותם בצורה לא מנומסת... נמאס לי כבר שהופכים את הכדורגל למה שהופכים אותו, יש עצבים במגרש שלא פוגעים באף אחד והעונשים צריכים להיות הרבה פחות חמורים למקרים כאלו לדעתי.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קצת פחות קריטי לקולומביה אבל באקה מורחק לשני משחקים ובצדק. חבל עליו, לא היה צריך לדחוף אצ ניימאר כי האחרון היה רואה אדום בכל מקרה. רק אם נגיע לחצי הגמר, באקה יוכל לחזור.

9. RiverPlate#35 Member

בתור ארגנטינאי ושונא ברזיל ( מן הסתם) חייב,מודה,מצהיר שזו אחת ההחלטות הביזיוניות לגבי ניימאר... זה פשוט בושה וחרפה אדום ושלום על ישראל.. כולל באקה שגם צריך להיות מורחק ממשחק אחד.

אבל זה דרא"מ שום דבר לא יפיע אותי...

10. Raulito Madridista

ברזיל תערער על ההרחקה ובצדק, אני מאמין שהעונש יומתק. ובלי קשר הגיע הזמן שהנבחרת הזו תהיה שווה משהו גם בלעדיו, ויסלח לי קוטיניו או שחקן אחר שיתפוס את המשבצת שלו. לגבי העונש עצמו: ברור שזה מוגזם דווקא כי מדובר בניימאר(שחקן אחר עם שם פחות גדול היה מקבל הרחקה צנועה יותר), המטרה היא 'למען ייראו ויראו'. השאלה אם ניימאר מבין בכלל שהוא טעה וכדאי לו להפסיק להתנהג כמו פרחח. בברצלונה הוא בחיים לא היה עושה את זה. ניימאר גם לא השחקן היחיד שסופג עבירות קשות וכאלה.
    - אם אני עורך התקשורת במדריד אני 'חוגג' על ההרחקה הזו של ניימאר. אני זוכר את 'פסטיבל כריסטיאנו רונאלדו', בתקשורת הקטלונית בין היתר, אחרי שרונאלדו הורחק נגד קורדובה העונה באקט מכוער אבל יחי ההבדל הקטן. רונאלדו אגב הורחק לשלושה משחקים עוד בשנה שעברה(2013-14) אחרי שנפל בפח לפרובוקציה של שחקן אתלטיק בילבאו.

לגבי באקה אז אני מניח שהוא ציפה להיות קצת יותר משמעותי בטורניר הזה עד עכשיו. באקה בדרך לרומא אגב אולי גם זה משפיע על היכולת שלו והוא לא מספיק מרוכז.

11. DRORIKO Member

WTF אשכרה מקיימים בברזיל ליגה בזמן הקופה?? הם אשכרה נרקומנים של כדורגל אה?

12. Civil Anti Madridista

העונש של ניימאר מוגזם וחסר פרופורציות. זה לא מה שיחנך אותו.

13. alexshw Member

תלוי אם מאמינים לדו"ח שופט ואם כן זה עונש אפילו נוטה לפחות נוקשה

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

סוארס מושעה על משהו שהוא עשה לפני שנה. עכשיו רק למצוא משהו נגד מסי... מה הכי מעצבן את הפרעוש?

15. Roma מנהלים

עדיין לא הבינו איך לעצבן חייזרים.

Franco אוהב/ת את זה.