בני-יהודה, לאן הגענו ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י כתום*מטאלי, ‏6/12/06.

1. בית"רי מלידה Member

דוד עראק דמות הזוייה? לא היה אוהד כזה באף קבוצה!

סבא מאיר השם יקום דמו , נרצח בפיגוע בתל אביב , והוא היה האדם הכי נחמד מבין קהל האוהדים בארץ, אדם שקיבל כבוד בכל מגרש, ומכל שחקן בארץ.

תפסיק לדבר שטויות, במיוחד לא על אנשים מתים, כי בזה אתה לא שונה מאלו ששרים שירי גנאי על ניקולאי.

מבחינתי הויכוח איתך נגמר - כי אין טעם להתווכח עם אחד שלא מכיר את העובדות.

שבת שלום לך.

2. כתום מטאלי Member

אתה בורח..אני מכיר את העובדות מצוין, אתה זה שלא מתמודד עם מה שכתבתי.
    המשפט האחרון שכתבתי בעניין הקללות והשירים היה: "לא מכובד ולא קשור לספורט".
    אני לא תומך בזה, אבל שאף אחד לא יצפה מאוהדי בני-יהודה לעבור בשתיקה על שירים של אנשי נבלה, על ניקולאי קודריצקי ז"ל, שהיה סמל ונהרג בנסיבות טרגיות.

והיות וזה פורום כדורגל, ולא פורום "מי יותר גבר", אסיים רק בתפילה שבני-יהודה יתעוררו ומהר ויחזרו למקומם הטבעי בצמרת הכדורגל הישראלי, חשוב שיהיה מועדון כזה, חשוב לילדים ולבני נוער שגדלים בשכונות הדרומיות של ת"א שיהיה להם מקום אליו יוכלו לשאוף ומקום בו יוכלו להעביר את שעות הפנאי אחרי הלימודים , בחינוך ובכדורגל. ולא ברחובות.

והכי חשוב, שתהיה לנו שבת שלום.

3. lltk Member

הבעיה היחידה של בני יהודה היא - חוסר מקצוענות נטו של השחקנים, קבוצה שהפכה לקבוצה של בליינים - לא ייתכן שכל יום מופיע אסי בלדוט (קפטן הקבוצה אם אני לא טועה) באתר רכילות זה או אחר, מצולם באיזושהי מסיבה או אירוע יחצני ובעקבותיו ראובן עובד, קובי דג'אני, ברק בדש, אניימה, ליאור אסולין ומנהלת הקבוצה רונית אשכנזי.
    הרוב הגדול של שחקני הקבוצה בליינים וכנראה שיש להם סדרי עדיפויות שהכדורגל לא בראשם.
    מעבר לבילויים, יש בקבוצה בעיה של הימורים - שמעתי לא מאחד שליאור אסולין מהמר כבד ובחובות, ראובן עובד עסוק בלגלגל קופות על משחקים בPRO EVOLUTION (הזמינו אותי לא פעם לטורנירים האלו שבהם מככבים עובד, קובי מוסא ושאר תתי רמה למיניהם (100 שקל לגול)).
    מוזר לי שהמאמן וההנהלה לא נותנים את דעתם בנושא כי זה גלוי וידוע לכל עבר - בני יהודה היא קבוצה של בליינים ואין פלא שהיא נראית כך.

4. כתום מטאלי Member

אתה מאשים כאן בהאשמות חמורות, אם יש לך הוכחות להימורים, תביא אותן. אם לא- עדיף לא להגיד!
    לגבי בילויים, אתה מכיר כדורגלנים שלא מבלים? הם צעירים, יש להם כסף...למה לא בעצם?!

5. lltk Member

נכון, כדורגלנים הם בני אדם ורשאים לבלות כמו כל אחד אחר אבל במינון מסויים - אחרי הכל יש להם שליחות ציבורית והם צריכים לייצג משהו חיובי. כשאסי בלדוט מצולם ערב אחד בלאונרה, למחרת בברית של אייל גולן, ויום אחרי באיזשהו אירוע יחצני (ואני מדבר על יום אחר יום) - משהו לא מריח טוב...
    לגבי ההימורים - אסולין זו שמועה שמסתובבת הרבה זמן בשטח, אני לא אומר ולא מאשים. לגבי עובד (שהוא שחקן נהדר אגב) לא פעם הוזמנתי לטורנירים שלהם (וסירבתי), שם מגולגל כסף רב.

6. Go_Go Member

נהפוכו...

היא הקבוצה שאם תירד ליגה...אני מאמין שהם יחזרו הכי מהר שאפשר ובהפרש ענק על הליגה הלאומית (ובלי עזרה מהפועל רמת גן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx )

7. לא מצאתי כינוי Member

אסולין זה לא רק שמועה, בynet וידיעות נכתב לפני מספר חודשים שבפשיטה על קזינו מסויים(אני לא זוכר איפה), אחד מהאנשים ששהו במקום באותו זמן היה ליאור אסולין.