בני יהודה ת"א 09/10 - מסיימים עונה במקום הרביעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏10/7/09.

1. ROYAL Member

אם בני יהודה תשאיר את תמיר כחלון ותצטרף 2 זרים טובים היא תוכל לקחת אליפות אבל בתנאי שהקהל יעמוד מאחוריה בהמוניו לאורך כל העונה.
    אני מייחל לבני יהודה או להפועל ב"ש לקחת אליפות וככה זה יגרום לקבוצות קטנות להשקיע בעצמם. לא שב"ש ובני יהודה הם קטנות אבל לעומת מכבי,בית"ר,הפועל וחיפה הן קטנות.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם זורקים את המילה אליפות בתור משהו קל מידי,בני יהודה העונה לא תיקח אליפות,יש לה סגל נחמד וטוב אבל עדיין לא ברמה של אליפות או אפילו מקום 2.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת גם לא מילה שתעזור לבני יהודה, יותר מדי ציפיות רק יגדילו את ההרס ש/אם הקבוצה תתרסק.
    מתי בפעם האחרונה קבוצה שהיא לא אחת מ-4 הגדולות+נתניה רצה לאליפות באופן רציני??

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון.
    בשביל מה לקפוץ מעל הפופיק?בטח ובטח בעונה שעוד אתם באירופה והתחלתם מוקדם,אירופה מקשה על כל קבוצת צמרת לתפקד טוב בליגה אז בטח ובטח קבוצה שאירופה יחסית חדשה לה,דווקא בעונה כזאת ובעונה שעד עכשיו אין לכם חיזוק משמעותי זה פשוט מצחיק להכריז על ריצה לאליפות.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה בני יהודה לא יכולה לקחת אליפות. הרי רק בעונה האחרונה האלופה לא הייתה הקבוצה הטובה ביותר, כשרק 3 מחזורים לסיום העונה היא הצליחה לנצח טוענת לכתר אחרת. וזה עוד בליגה של 12 קבוצות. בליגה של 16 קבוצות, בני יהודה לא תצטרך יותר מיציבות ואז היא תהיה חזר במירוץ. תצליח, לא תצליח, זה כבר סיפור אחר. בני יהודה שמרה על כל השחקנים המשמעותיים מהעונה שעברה והיא לא קבוצה אפשר לבטל ביתר קלות עוד לפני שהעונה התחילה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/09
  6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

וזו הטעות שלה, השלד הנוכחי לא מספיק טוב בשביל לאיים על התואר.
    קובי מויאל שהושאל לבני יהודה מבית"ר, חזר לבירה וכולנו יודעים איזה בורג משמעותי הוא היה בהרכב הכתומים בעונה החולפת.
    המועדון לא עשה עד כה רכש ועם כל הכבוד לסגל הנוכחי, שהוא מוכשר אין ספק, זה עדיין לא מספיק.

7. אלסנדרו דל פיירו Member

הרבה ערפל סובב סביב תמיר כחלון.לא ידוע עדין מה יקרה בבוררות..
    אני יודע שמכבי רוצה תמורתו הרבה כסף.
    אז בני יהודה מתכוננים לכל צרה שתגיע,לעומרי אפק כבר הוגשה הצעה כספית.. הוא יוחתם כנראה.
    יש 3-2 זרים שמועמדים לאייש את המשבצת שהותיר קובי מויאל. (בשנה האחרונה בין הילדודס האהובים בקהל) אחד ארגנטינאי הקולומביאני ויש אחד קרואטי..עדין לא בטוח מי יוחתם. 2 מהם משאירים רושם חיובי. והארגנטינאי זה רק דיבורים לבינתיים,הוא לא התאמן בכלל בארץ.
    ויש עוד קרואטי שמטה בטורינה המליץ להחתים משחק בליגה ה-3 בקרואטיה.
    שחקן נראה טוב על המגרש בנוי טוב (מזכיר את רוסו מאוד) בא לקבל כדור משחק בנגיעות לא מחזיק כדור הרבה זמן.

לגביי שאר השלד שנשאר.בני יהודה נראו טוב במשחקים באירופה.
    וזה מצויין שהם שואפים למקומות יותר למעלה.גיא לוזון מתאים לבני יהודה כמו כפפה ליד מאמן שמטריף ומדרבן את השחקנים באמצע המשחק.בגדול משוגע במובן החיובי.
    אני יכול להגיד שלפני שנה כשהו חתם הרבה הרימו גבה ולא רצו אותו (היה עדיפות לרוני לוי ולראובן עטר) והיום כולם מתים עליו בא לקהל מדבר עם האוהדים באימונים.עושה רושם שיש חיבור מצויין מההנהלה דרך המאמן דרך השחקנים עד לאוהדים.

כולי תקווה שהשתן לא עלה לאלירן עטר לראש,ושיתן אותה תפוקה כמו בעונה קודמת.
    למרבה המזל מידי יום לוזון עושה עם הצעירים שיחות ומודיר אותם לקרקע.
    (צעירי,ראלי,מורי,כחלון,עזוז ועטר) והשם הצעיר החדש (אולי להיט) זה חסן אבו זיד..

שוב,לבני יהודה חסרים 2-3 שחקנים (לוזון אומר שעדין לא נגמרו ההחתמות וזה לא השלד שיתחיל את העונה הוא יתחים עוד 2-3, 2 זרים וישראלי בכיר)

ובאמת שהליגה לא כ"כ חזקה אני לא רואה חיזוק משמעותי בשום קבוצה.
    יסלחו לי חברי לפורום אבל אליפות זה לא מילה גסה..
    בני יהודה צריכה לדעת שאם הם יהיו יציבים מתחילת העונה יהיה אפשר לעשות את זה..
    (על אחת כמה וכמה שיש גם משחקים באירופה) יציבות זה שם המשחק.
    השנה הוכחנו שלא צריך הרבה כסף בשביל לרוץ למעלה..
    יש כשרונות בבני יהודה צעירים שרצו עם תיתולים ביציעים שגדלו וחונכו על מסורת אחת לאורך השנים
    שכסף לא קונה נשמה או כישרון.

נקווה שתיהיה לנו שנה פורייה בשערים
    שהשתן לא יעלה לעטר לראש , ושרק ימשיכו לפרגן.

אני מוכרח לציין שלפני הצהרות של הבעלים שלנו הייתי קודם רוצה לראות עוד עונה כזו + גביע.
    שבעוד שנה שנתיים ניהיה יותר בשלים. כי זה לא הזמן להצהרות.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. Number 8 Member

איפה עומד כרגע העניין עם תמיר כחלון?

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני יהודה הביסה היום 0-4 את דינאבורג הלטבית משערים של גלאבן, מורי, עטר וצעירי(3 האחרונים שחקני בית).
    למעשה בני יהודה בדרך הבטוחה לשלב הבא, יריבות אפשריות:

רומא (איטליה), פ.ס.וו איינדהובן (הולנד), המבורג (גרמניה), פנרבחצ'ה (טורקיה), ליל (צרפת), בראגה (פורטוגל), קלאב ברוז' (בלגיה), אוסטריה וינה (אוסטריה), מטאליסט חארקייב (אוקראינה), אתלטיק בילבאו (ספרד), פולהאם (אנגליה), צסק"א סופיה (בולגריה), אודנסה (דנמרק), לך פוזנאן (פולין), סלובאן ליברץ (צ'כיה), אברדין (סקוטלנד), קירילה סובטוב (רוסיה), ואסלוי (רומניה), פאוק סלוניקי (יוון), יאנג בויז (שוויץ), ואלרנגה (נורבגיה), פרדריקסטאד (נורבגיה), וויודינה (סרביה), אפופ (קפריסין), גטבורג (שוודיה), קושיצה (סלובקיה), היידוק ספליט (קרואטיה), אינטרבלוק לובליאנה (סלובניה), הונבד בודאפשט (הונגריה).

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

רוב הקבוצות מאוד קשות והסיכוי שבני יהודה תעבור אותן הוא קלוש, מקווה שהיא תוגראל מול קבוצה נורווגית או סלובקית.

11. אלסנדרו דל פיירו Member

אין לי מושג.. יש ערפל גדול סביב תמיר.
    היה אמור ליהיות כבר את הדיון אבל תמיר דחה אותו..

לפי דעתי הוא בסוף לא ישאר ועומרי אפק יחתום.
    הלוואי ואני טועה.
    ולפני שכולם יקפצו וישאלו אם אני דפוק אז ככה..
    אני מעדיף את תמיר על פני אפק מכמה סיבות,העיקרית שבהם זה שתמיר עדין לא מימש חצי מהפוטנציאל שלו (ויש לו מה למכור) הוא מהווה תוספת כח ומהירות בהתקפה..
    והוא בשביל בני יהודה מניה בטוחה.בניגוד לאפק שבא להעביר שנה גג שנתיים..

עדיף ת'ילד.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

את תמיר כחלון הייתי מעדיף על פני שחקני קישור רבים בליגה שלנו. הוא טכני ומהיר ויכול לנהל משחק. אני נורא אוהב בו את העובדה שהוא משתמש בשתי הרגליים בצורה שווה. חוץ מיחיאל צגאי, לא נראה לי שיש עוד כדורגלן בישראל שעושה את זה.

13. Number 8 Member

תמיר כחלון פונטנציאל גדול, הייתי שמח לראות אותו שוב במכבי ת"א, אבל הבעיה שהוא לא הכי רוצה משום מה... אמנם בעבר מכבי לא נתנה לצעירים לשחק אבל מהעונה היא משנה את הגישה הזו ואפילו אמרה זו בפומבי כך שאני לא רואה סיבה למה לא לחזור למכבי.
    בכל מקרה אני מקווה שהעניין הזה יסתיים כמה שיותר מהר בשביל שכל הצדדים יוכלו להמשיך הלאה, כמו שאמרתי הייתי רוצה לראות אותו בקבוצה שלי, אבל אם בסופו של דבר זה לא יקרה, אני מקווה שהוא ימשיך בבני יהודה שיודעת לפתח צעירים.

14. שגיא Guest

משום מה? עידן, אתה בעצמך בדברייך הצדקת אותו. בבני יהודה הוא מרגיש בבית למרות שהגיע מבחוץ, במכבי תל אביב הוא הרגיש בחוץ למרות שזה היה הבית.

בהחלט מדובר בשחקן מצויין שבני יהודה צריכה אותו.

15. Number 8 Member

אמרתי משום מה כי עוד בעונה שעברה מכבי יצאו בהצהרה פומבית שבעונה הקרובה ישותפו הרבה צעירים ושחקני בית עם פחות כוכבים ושמות ואפילו אבי נמני דיבר איתו על כך. הצדקתי אותו על ההחלטה שלו להישאר בבני יהודה בעבר, אבל כיום המצב שונה לגמריי.