בני יהודה 08/09: מסיימים במקום החמישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י idos87, ‏3/10/08.

1. idos87 Member

עוד ניצחון ועוד 3 נקודות ואנחנו כבר במקום החמישי. תומר חמד כובש את שערו הראשון בקבוצה ונותן לבני יהודה ניצחון נגד מכבי פ"ת. אם נמשיך ביכולת הזו מי יודע אולי נגיע לאירופה.

2. idos87 Member

השבת בני יהודה מפסידה להפועל ת"א בתוצאה 2-1. את השער לזהובים הבקיע אסי בלדוט מפנדל שכנראה לא היה. בשבת הבאה בני יהודה תשחק נגד מכבי נתניה בבית נקווה לניצחון ולצמצום הפער מהפסגה.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כתבה ב-NRG על תומר חמד במדי בני יהודה (לכניסה לחצו כאן )
    ציטוט מהטרום תוכן: "בתחילת העונה היה תומר חמד בטוח שהדיבורים על הצערה במכבי חיפה יעניקו לו אפשרות לפרוץ.
    מהר מאוד הוא עבר לבני יהודה לאחר שהבין שהרבה סיכוי לשחק אין לו. מאז הוא פורח בשכונה"

על איזו פריחה הם מדברים? השחקן הבקיע שער אחד בלבד במספר הופעות לא קטן במדי הקבוצה מתחילת העונה.
    אולי ישנה כימיה טובה בינו לבין שאר שחקני הקבוצה והצוות המקצועי, אבל מכאן ועד לפריחה המרחק גדול.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

:aa1: בלם בני יהודה, איבן גרידו, חתם אתמול על חוזה לעונה נוספת במועדון, לאחר שבקבוצה החליטו לממש את האופציה לגביו.
    גרידו תפס את מקומו בהרכב על חשבונו של מילאן מרטינוביץ', שצפוי לעזוב את הקבוצה בתום העונה הנוכחית.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גיא לוזון חתם לעונה נוספת בבני יהודה
    המאמן האריך את חוזהו במועדון בעקבות ההישגים המקצועיים והיכולת הנפלאה שגילו שחקניו.
    ההתחלה הייתה צולעת אמנם עם 4 הפסדים ב-5 משחקי הפתיחה, אבל הסבלנות השתלמה, ובסיבוב השני נראו הכתומים כלהיט של הליגה.

http://img259.imageshack.us/img259/4153/97971713.Xxx
    גיא לוזון. ימשיך להדריך את הכתומים גם בעונה הבאה.

המאמן בתגובה: "אני שמח מאוד להמשיך במועדון הזה, נהניתי מכל רגע עד כה, גם בתקופה הפחות טובה.
    לגבי המטרות לעונה הבאה, אצהיר רק לאחר שנבנה את הסגל".
    ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
    החלטה טובה מצד המועדון ומצידו של המאמן, נראה שלאחר כישלון בהפועל ת"א בעונה החולפת והקדנציה הנוספת והכושלת שלו במכבי פ"ת,
    הוא מצא בית חם סוף סוף וההשתלבות שלו עם השחקנים פשוט נהדרת, מקווה בשבילו ובשביל המועדון שיצליח להצעיד את הקבוצה הזו צעד אחד קדימה, לעבר המפעלים האירופאיים, כי אין ספק שמגיע לה.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני יהודה עם 2 החלטות טובות. איבן גרידו ודין מורי הם צמד בלמים מספיק טוב בשביל ליגת העל, שיכול לרוץ כמה שנים ביחד. גם המינוי של גיא לוזון מתבקש אחרי עונה טובה, אבל כאן בעצם מתחיל המבחן האמיתי, תסמונת העונה השנייה. אף אחד לא מצפה ממנו לקחת אליפות, אבל הוא יהיה חייב לפחות להשאיר את בני יהודה במאבקי הצמרת על כרטיס לאירופה כדי להראות שבעונה שעברה זו לא הייתה הבלחה חד פעמית.
    אני מאוד שמח שהמועדון, שמנוהל בצורה טובה, לוקח החלטות כאלה. בני יהודה זו קבוצה שאני תמיד ארצה לראות כמה שיותר למעלה.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אחרי שסיכם על חוזה לשנתיים נוספות, כפיר אדרי חתם היום והאריך רשמית את חוזהו בבני יהודה.
    המגן בן ה-32, שהגיע ממכבי הרצליה, צפוי כעת לסיים את הקריירה במועדון הכתום.
    השחקן בתגובה: "אני שמח להישאר בבני יהודה, יש מועדונים שכשאתה מגיע אליהם אתה מבין שהם כמו משפחה.
    בני יהודה זה מועדון כזה, ואני מקווה שבשנה הבאה נגיע לשיאים חדשים והכי חשוב שנשחק גם באירופה".

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עוד שני משחקים נותרו עד לתום העונה, ובני יהודה, שצפויה להשתתף באירופה בעונה הבאה, כבר החלה בהכנות לעונת 2009/10.
    אחרי שהאריכו את חוזהו של כפיר אדרי בשנתיים נוספות, ומימשו את האופציה על הבלם איבן גרידו, מימשו בקבוצה, כצפוי, גם את האופציה על פדרו גלבאן, שימשיך עונה נוספת בשכונת התקווה.
    ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
    החלטה מצוינת של הנהלת בני יהודה, נותנים לאלירן עטר את כל הקרדיט והמחמאות (ובצדק) אך לגלבאן יש חלק לא פחות גדול בהצלחה של הקבוצה העונה.

9. Don Joan Roman Member

גלבאן שחקן גדול, עוד כשהוא הגיע אנשים שאלו מי זה ומשה דמאיו אמר שהוא חתיכת שחקן ושהוא לא פחות טוב מסדריק בארדון, אמרו שהוא משוגע ובתחילת העונה גם גיא לוזון ירד על פדרו גלבאן ואמר שהוא שמן ואיטי ולא בדיוק נתן לו את כל התמיכה אבל ברגע שהכישרון של גלבאן התפרץ בני יהודה נסקה למעלה והוא האחראי לפריחה של אלירן עטר.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

וצריך לזכור ששלמה שרף הדגול עוד אמר בתחילת העונה שאין לו כדורגל והוא צריך לחזור במטוס הביתה כמו שהוא אמר על אבראו, קולאוטי ורומולו.
    שחקן מצוין שהייתי רוצה לראות אותו בבית"ר בעונה הבאה.

11. Number 8 Member

אני זוכר את שער השיויון שלו נגד מכבי ת"א במחזור הראשון בדקה התשעים, ומיד אחרי זה הורדת החולצה כאשר כל השומנים בורחים החוצה. יום למחרת בני יהודה אמרה שהיא נותנת לו זמן מוגדר על מנת לרדת במשקל אחרת הוא לא יישאר. אני לא יודע כמה משקל הוא הוריד מעצמו אבל אי אפשר להתעלם מהשיפור העצום שחל בו, מקצוען אמיתי והוא בורג לא פחות חשוב מאלירן עטר בהצלחת בני יהודה העונה.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המספרים מדברים בעד עצמם: 10 שערים 6 בישולים.
    מתי שחקן קישור זר בישראל הביא מספרים כאלה מחוץ ל-4 הגדולות?

13. Number 8 Member

אלן מסודי שהבקיע 9 שערים ובישל 9 במדי מכבי נתניה בעונת 05/06.
    אני משוכנע שיש עוד כאלה, אבל בגדול אתה צודק.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בצל העובדה שבני יהודה צריכה לרשום באופ"א את כל השחקנים עד ה-22 ביוני,
    היא צריכה להגיש את כל החוזים לאישור הרשות לבקרת תקציבים עד ה-15 לחודש.
    השחקנים שיירשמו עד ה-15 לחודש אלה השחקנים שישחקו בסיבוב הראשון במוקדמות הליגה האירופית,
    כאשר המשחק הראשון ייערך ב-2 ביולי, ובמידה והקבוצה תעבור שלב היא תוכל לרשום שחקנים נוספים לאירופה.

• רמי לוי, מאמן מכבי הרצליה בעונה האחרונה, יאמן את קבוצת הנוער של המועדון שירדה לליגה הארצית.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שמח על המגמה שבזמן האחרון הרבה מאמנים יחסית מכובדים מאמנים קבוצות נוער.