בני יהודה 11/12: חוגגים מקום שלישי והעפלה לאירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏8/7/11.

1. Ice Cream חסה

אלף הוא לא קיבל שנה שלמה ולא קיבל את מלוא הביטחון והתמיכה מההנהלה והצוות המקצועי
    בית כבר דיברנו בדיון המקביל שלנו שהוא כן היה טוב סך הכל...

סבלנות עם זרים זה משהו לא פחות חשוב מסבלנות עם שחקני נוער שכולם אוהבים לדבר.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

3. gilad16 Member

לא צריך לצאת בסיסמאות כלליות כמו "סבלנות לזרים" או לכיוון השני על פי מקרה זה או אחר, כל מקרה לגופו.

גיא לוזון היה סבלני עם גאלבאן א. כי הוא הראה המון כישרון באימונים והיה ברור שרק צריך להכניס אותו לכושר ב. כי הוא ידע שלא יביאו לו זר במקום. לא כל זר שנראה רע בהתחלה צריך לזכות בחודשי חסד, כל מקרה לגופו.

בני יהודה שמרו על סגל דומה לעונה שעברה, אין סיבה שאבוקסיס לא יוליך אותם לעונה מוצלחת.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי יותר מדי רעש וצלצולים, בני יהודה מבצעת יופי של מהלך ומצרפת את גל כהן, בלם וקפטן הפועל פ"ת. לא ברור לי איך הכחולים ויתרו עליו, אבל את בני יהודה זה לא צריך לעניין והם עשו את המהלך המתבקש מבחינתם.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

התנאי של הבקרה להעברת הפועל פ"ת בבקרה היה שגל כהן יימכר כי הוא החזיק במשכורת כבדה בדיוק כמו אקסברד וקדוסי.

הפועל פ"ת נתנו לבקרה הבטחה שגל כהן יעבור לבני יהודה תמורת 200 אלף ש"ח ועכשיו כשהשיגו את הכסף בני יהודה בצדק כבר לא היו מוכנים לוותר עליו

מכל השחקנים שעזבו את הפועל פ"ת הקיץ העזיבה של גל הכי כואבת לאוהדים
    קפטן הקבוצה, סמל ודוגמא ומופת לספורטאי.
    שיהיה לו בהצלחה גדולה.

6. Ice Cream חסה

בני יהודה חייבת עוד מגן שמאלי. אלא אם ברגיג הזה הוא מגן שמאלי, אדרי לא יכול לסחוב לבד בגיל 34 בתפקיד שהוא לא הכי שלו, וגם עזוז עדיף בהרבה בצד ימין על פני ראלי.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עם כל הכבוד לרכישה של גל כהן בני יהודה צריכה קודם כל חלוץ, אולי אפילו שניים. מאז העזיבה של משה ביטון ואלירן עטר לא הגיע למעשה תחליף ראוי. לבנות קבוצה עם חלוץ אחד בסגל בדמות בלילי, זאת או טפשות או נאיביות. לא מובן לי איך אבוקסיס לא לוחץ כבר על החתמת חלוץ נורמלי לקבוצה.

8. Ice Cream חסה

עגייב, שלומי לוי, ננאד מרינקוביץ' ודינו אנדלובו כולם יכולים לשחק חלוצים.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מי ישמע מי אלה עגייב ושלומי לוי.
    עליהם תבנה עונה? עליהם הקבוצה תעשה את ההתקדמות שהם כל כך רוצים? עם חלוצים כאלה אתה לא תסיים במקום הרביעי בליגה, שום סיכוי.
    לגבי מרינקוביץ' ואנדלובו, כרגע אבוקסיס שומר עליהם ככאלה שיכולים לעשות שינוי מהספסל, אני מקווה שמהר מאוד הוא יבין שבלילי לבדו בהתקפה זאת שגיאה גדולה מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/11
  10. Ice Cream חסה

מה קרה? פתאום לשתף צעירים זה אסון? חשבתי רק לי מותר לחשוב ככה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx...
    שלומי לוי מספיק משופשף, ואמיר עגייב הוא מלך השערים של קבוצת הנוער אשתקד וכבר שיחק גם בבוגרת. צריך לשנות את המערך ולפתוח עם אנדלובו או שלומי לוי ליד בלילי ולא בקישור, אתמול אגב- מרינקוביץ' היה פצוע.

בני יהודה ניסתה כל מיני חלוצים לצד בלילי- משה ביטון ואיליה יברויאן, רק ששניהם היו מתחת לכל ביקורת, ואני לא רואה איזה חלוץ אחר בני יהודה יכול להציב לצד בלילי והוא לא יהיה שחקן גמור כמו שני האחרונים.

11. סטפן שאלוי Member

12. Number 8 Member

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/11
  13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים זה באמת נראה כאילו הכוונות שלהם רציניות. זה הראיון השני שלהם מאז רכשו את בני יהודה, הם בקושי מייצרים כותרות ויוצרים רושם של אנשים אמינים שבאו להרים את בני יהודה בהדרגתיות לפסגה. הייתי נותן לזה סיכוי פחות טוב אם היו באים ומתרברבים כמו טווסים או מפזרים הצהרות, אבל הם נראים כמו אנשים עם ראש על הכתפיים.

אם הם באמת יבנו מגרש לבני יהודה ואף יגדילו ויבנו אותו באיזור שכונת התקווה, בני יהודה תחזור בענק למרכז הבמה של הכדורגל הישראלי - וזה לא שהיא רחוקה ממנו כרגע.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עם כל הכבוד לזה שהם נשארו צנועים, עד שאני לא רואה אותם באמת שמים סכומי כסף שיקפיצו את בני יהודה קדימה, אז הם לא מרשימים אותי בכלל. זה שהם מצפים מאבוקסיס שיהיה בצמרת עם הסגל הזה, זה טוב ויפה, אבל לא ממש ראיתי שהגיע חיזוק לקבוצה העונה. מקווה באמת שבינואר נראה שהם קצת יזרימו מזומנים לאבוקסיס שירכוש שחקנים שבאמת ישדרגו את הקבוצה. כרגע יש שם סגל די בינוני.

15. סטפן שאלוי Member

כן, בדיוק כמו אדלר&לוין: "באנו להרבה זמן" ( עד שנגמר העץ-ריח באוטו ).

אתם לא זוכרים, אבל אני כן: שון מקייטן מדבר כבר 3 שנים שהוא יקנה את בני-יהודה, עוד בתקופה שחזי מגן היה שם, וברח מהעיסקה. גם את מכבי ת"א, ו.....סטיאווה בוקרשט הוא רצה לקנות.

לבנות מגרש חדש? הצחקתם אותי: הם כנראה מעוניינים במגרש הישן, שהוא עתודת הקרקע האחרונה בשכונת התיקווה, ושם אפשר להרים כמה מגדלים.

כסף להרים איצטדיון חדש? פחחח: אולי הם יתרמו 10 אחוז.