בני סכנין 08/09: עוד עונה בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Mamadu, ‏8/7/08.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסכנין יש סגל שחקנים טוב, אבל מה שדופק את הקבוצה זה האיש שעומר על הקווים, פרדי דוד חייב להתפטר, נמאס לנו מהמאמן החובבן הזה!

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סכנין תשחק עד הסוף אולי תגיע לדעתי למשחקי המבחן, היא והכח יהיו במקומות האחרונים השאלה היא מי מבין שתיהן תרד ו8מי תלך למבחנים.

מה שכן אהבתי לראות את השיפוץ שמתרחש במגרש בסכנין וחושבים קדימה בשביל להגדיל את המגרש שלהם ואולי עוד כמה שנים גם יצליחו להתאים אותו לאירופה והם יארחו שם אם הם ישחזרו עוד הישג, מה גם שככל שהמגרש יותר גדול והקהל מגיע אז יותר כסף ייכנס לקופת הקבוצה. (ברגע שסכנין תתחיל עונה מהההתחלה בבית היא גם תיראה אחרת) יציע נוסף של 3,000 מקומות יגדיל את התכולה אם אני לא טועה ל-8-9 אלף (אם מישהו יודע בדיוק שיגיד). עכשיו רק נשאר לבנות יציע מרכזי נוסף ואז יהיה להם את אחד המגרשים הגדולים יותר בארץ, את האמת עם הכמות קהל שלהם מגיע להם. כבר הוכח בעבר בכל המקומות בעולם שככל שהמגרש גדול ומגיע יותר קהלן לקבוצה שלאו דווקא היא הכי טובה, אלא יש לה גרעין טוב של אוהדים, אזי יכנס יותר כסף, חובות ימחקו והקבוצה תעלה למעלה.

בקשר לסכנין כקבוצה, העונה הזאת מזכירה לי את עונת הירידה הקודמת שלה, הקבוצה לא אאירחה בבית, לא היתה גם טובה מבחינת חומר השחקנים ופשוט נדדה לה אל עבר הליגה הלאומית, בדיוק כמו השנה, קבוצה מאוד חלשה, שעם כל הכבוד לעזיבה של בוזגלו ויבוריאן, זה לא הסיבה האמיתית שסכנין ככה. הסיבה האמיתית היא שאין בקבוצה ולו זר אחד שאתה יכול להגיד עליו שהוא נמצא מעל לסגל של הקבוצה שנמצא כרגע, יא יא פטי זה זר? אז יבואו הכחמים ויגידו שלליגה שלנו הוא מספיק, השאלה היא מה יש חוץ ממנו, איזה שחקן זר מסוכגל לקחת את בני סכנין ולמשוך אותה למעלה? פושקאש הזה? הדרזניס? דה סילבה הזה שהיה כבר בחצי מקבוצות הליגה? מי? משמע בחירת הזרים היתה לקויה, ואני אמרתי את זה כל עוד קבוצות ימשיכו להתבסס בארץ על זרים מאפריקה הם גם ישארו ברמת כדורגל שמזכירה את אפריקה, ולא כי אין הרבה כשרונות באפריקה, כי יש אבל הם פשוט נחטפםים למועדונים יותר גדולים וסביר להניח שהם גם יחטפו צעירים יותר, אני לא רואה את סכנין בונה לעצמה מחלקת נוער ומביאה לשם זרים איכותיים כי אין מה לעשות אין בסכנין הרבה כסף, מה גם שהקבוצה עדיין שייכת לעירייה כמדומני, וככזאת אני לא רואה איך היא יכולה להתרומם, במיוחד כשארקדי נותן להם כסףך כל שנה. תמיד מדברים בעולם הערבי (סליחה על הביטוי זה פשוט ככה תמיד אומרים) על איזה עשירים מקטאר, אז יופי העשירים מקטאר נתנו להם מגרש, מה עם איזה בעלים? הרי יש מאות מיליונרים במפרץ הפרסי והסביבה, כל אזור אבו דאבי, בחריין, קטאר, אמירויות, ואת האמת שאותו בעלים לא צריך לבוא ולשפוך הרבה כסף, אולי חמישית האחוז ממה שנשפך במנצ'סטר סיטי (5-10 מיליון דולר לעונה) רק זה אמור לשפר את סכנין פלאים ולהביא לה שחקנים ברמה. לדעתי הבחירה בפרדי היא לא רעה בכלל, פרדי דוד לדעתי מאמן טוב מאוד, הבעיה היא שאין לו עם מה לעבוד, לצערי אין לו עם מה לעבוד כי אחרת הייתם רואים את סכנין הרבה יותר טובה והרבה יותר חזקה.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שלבני סכנין יש סגל רע, אך אין לה הרבה שחקנים שהוכיחו את עצמם. אושרי גיטא, יניב לוזון, יחיאל צגאי, אוקוצ'ה הם כלים התקפיים שיכולים בתקופה מסויימת לקחת את הקבוצה קדימה. הבעיה היא שלא בטוח שיגיע החיבור ושאם יגיע, הוא לא יהיה מאוחר מדי.
    גם בהגנה הם די בסדר. יאיא פטי כבר הוכיח שהוא בלם טוב, גם טל חן סביר ויש לי אמונה בנתי עזריה. שוב, הכל שאלה של חיבור. אני חושב שבעמדת המאמן יש להם יתרון על פני היריבות שלהן לתחתית. פרדי דוד יודע להכין את הקבוצות שלו בצורה טובה.

יצא לי כבר להיות בדוחא בשנה שעברה וזה מגרש יפה. היציע הנוסף שנבנה שם יציב אותו כאחד המגרשים היפים ביותר בארץ. בני סכנין זו קבוצה שיכולה להביא כמות יפה של קהל ואני חושב שזה בעיקר תלוי בתשתית שתהיה שם.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://cache.daylife.com/imageserve/00VpaMYbYg58U/610x.Xxx

לואי, לא התגעגעת?

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הגאון מגאנה ישוב לאמן בליגת העל?

כמה שעות לאחר ההפסד הכואב באשדוד שוחח יו"ר בני סכנין,
    חסן אבו סלאח, עם מאמן הקבוצה, פרדי דוד, והודיע לו על הפסקת עבודתו באופן רשמי.

אייל לחמן, שאמור לסיים היום את תפקידו במכבי הרצליה, הוא המועמד המועדף על הנהלת סכנין להחליף את דוד.
    זאת לאחר שהמועמדים האחרים ששמותיהם הוזכרו על ידי גורמים שונים בסכנין לא מעוניינים להגיע.
    למאמן מכבי ת"א היוצא, רן בן שמעון, אף נעשתה פנייה כבר לפני חמישה ימים, אך הוא סירב.

תומכי לחמן בסכנין סבורים שהליהוק מצוין מכיוון שהמאמן מכיר את המועדון היטב, ובנוסף הוא יהיה מוכן לחזור.
    אך למאמן יש גם לא מעט מתנגדים שטוענים שמאז הקדנציה האחרונה שלו בקבוצה הוא לא רשם הצלחות.
    - - - - -
    מי אתם חושבים שהכי מתאים לאמן את סכנין?
    אייל לחמן/אורי מלמיליאן/ניצן שירזי או מאמן אחר ... תגיבו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לחמן, לשחק בכל דרך שהוא רוצה אך העיקר שנישאר בליגה.

כמה טוב שהאפס הזה שנקרא פרדי עף.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפעם האחרונה שאריאל שיימן גרם לכך שלא רק בקבוצתו יתחלף המאמן, הוא עשה חסד גדול עם שתי הקבוצות. אני לא יודע כמה זה יועיל עכשיו, כשהאפשרות היא אייל לחמן. אני לא פוסל אותו, חס וחלילה, אבל אני לא זוכר מתי הוא הצליח להותיר רושם טוב כמאמן, מלבד הזכייה של בני סכנין בגביע המדינה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות הוא עדיף על מומי זעפרן.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון הבנתי שאלון חזן מועמד, ואם כן אני בטוח שהוא צריך להיות שם.
    אבל בכל זאת אני חושב שלמרות שלחמן עשה הצלחה גדולה בסכנין, עדיין ניצן שירזי פשוט מאמן יותר טוב ואני חושב שהוא יוכל להוציא מסכנין דברים טובים כי אין להם סגל ממש רע, למרות שאני לא בטוח שהוא לא הכי חלש בליגה(אני חייב לציין שאין קבוצה עם סגל ממש חלש, לא זוכר מתי הייתה ליגת על כזאת).

10. Lupo Member

זהו מוחמד? התחלת להבין את המצב?
    וזו ממש לא שמחה לאיד, מאחל לסכנין כל טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/11/08
  11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאחד שהולך ללא מעט משחקים של סכנין במיוחד שהם באיזור יפו,פ"ת,ר"ג וכל שאר אזורי המרכז אני יתחיל להשתתף יותר בדיון...

לא הייתי באשדוד ולא ראיתי את המשחק ככה שאין לי על מה לכתוב על שבת...

אבל הקבוצה נראית רע, ממש רע, אין חלוץ וזה שקוף, במשחקים שבקלות יכלו לנצח הם נכנסים למתח ובסוף מפסידים אותם...

הבעיה זה לא המאמן הבעיה זה שעירבו בחירות,פוליטיקה בכדורגל וכששניהם מתערבבים הכל קורס (תראו מה עם גאידמק) שחקנים עזבו ונראה שהכסף הלך למקום לא ידוע ואני לא רוצה לזרוק שמות סתם...

סגל השחקנים מספיק טוב בשביל לסיים במקום ה 10 שעכשיו אני חותם על זה...

חשוב מאוד שסכנין תשרוד השנה, כי אם השנה תשרוד קשה לי לראות אותה יורדת בשנים הבאות עם כל עליית קבוצות דרג ב'...

מצפה לכתוב כאן יותר....

12. Chievo Member

לחשוב שאחי נצרת תהיה בליגת העל ובני סכנין לא גורם לי להרגיש רע, רע מאוד. אייל לחמן הוא מאמן כדורגל רע מאוד, הכדורגל שקבוצתו מציגה הוא גרוע יותר ולא אטרקטיבי בכלל.

13. הרצליה Member

קחו את לחמן, ושיחד איתו יקח גם את רון גליק ושאר האפסים שהוא הביא להרצליה.
    היה שלום גאון גנאי שלי.

14. Number 8 Member

15. הרצליה Member

:aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021:
    שלום ולא להתראות, מאמן אפס שעושה רק נזקים.
    לא יודע מי יוכל לתקן את הנזק שהוא עשה בהרצליה, אם לא נעלה ליגה זה רק בגללו.

עידן הכאסח חוזר.