בני סכנין 2009/2010 - מנצחים את דרבי המגזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י amirb91, ‏9/7/09.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון 1-0 על הפועל ר"ג משער של חאלד חלאילה בדקה התשיעית. צוין שהיה משחק מצוין של מאיר כהן שהציל את הקבוצה כמה פעמים

2. zeev Member

עם עוד 3 זרים בני סכנין תהיה בסדר ותעשה את העבודה להלחם על הפליאוף האמצעי
    השיגה כמעט תיקו בבלומפיד וניצח היום הפועל רמת גן בהרכב חסר אז המצב לא כזה גרוע

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עובד סיכם בסכנין
    חיזוק של סכנין?הזדמנות אחרונה של עובד?סתם בזבוז כסף?הזמן יגיד את שלו.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא סומך על שחקנים כמוהו, כולי תקווה שיוכיח לנו אחרת.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא סומך עליו בצדק,נראה אולי אבל אחרי שהוא חתם בסכנין אחרי שקיץ שלם לא היו עליו בדיוק קופצים,אולי הוא יבין שזה באמת הצ'אנס האחרון שלו.

6. Number 8 Member

ככל שהעונות עוברות, ראובן עובד הופך פחות למציאה. אחרי תקופה טובה בבני יהודה, מכבי והפועל רצו אותו אבל בסופו של דבר הוא הגיע להפועל, לא הצליח שם, שוחרר לנתניה וגם שם לא ראה יותר מדי דקות והצלחה. הפעם הוא מגיע לסכנין... מי שנה הבאה תיקח אותו, עירוני ראשון לציון?

לא כדאי לאנשים בסכנין לסמוך עליו. אם הוא יצליח זו תהיה הפתעה.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא עובד יכול להשתלב בצורה די טובה...בהתחלה כמחליף ואולי יראה שמגיע לו להיות בהרכב ואולי יפתיע...

חבל לי על לוזון שעוזב לאחי נצרת, שחקן מאוד נחמד שעזר בשנה שעברה, עד לפני הפציעה בכלל היה אחד מהשחקנים הבולטים...חבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

מחר ב 19:10 פותחים עונה בבמלומפילד המנחוס(והקרוב)...שתהיה עונה טובה שקטה ומוצלחת !

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

סכנינאים מה אתם יכולים לספר לי על עותמאן? איך הוא מבחינה מקצועית? ואיך האופי שלו? השקענו בו חצי מיליון דולר, כנראה שאלישע ממש תופס ממנו...

אגב שמעתי שיש לכם מגן ימני מעולה מהנוער שדיברו עליו עוד לפני שעותמאן נמכר כיורש של עותמאן שרק מחכה להזדמנות שלו, מה יש לכם לספר עליו?

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבעונה שעברה הוא נתן עונה ענקית ואני לא רואה מגן ימיני טוב יותר בכדורגל שלנו. הוא חזק מאוד וזה לא גורע מהמהירות האדירה שלו. הוא לא מפקיר מאחורה ותמיד מצטרף קדימה. אני רק לא יודע איך הוא מגביה, כי לא שמתי לב לזה אף פעם.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/09
  10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההגבהות זה הפלוס הכי גדול שלו.
    הדבר שהכי חסר במגן הישראלי הטיפוסי, יש לע'ותמאן בשני הרגליים.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אלי ביטון חתם בבני סכנין
    הקשר-חלוץ בן ה-27 מגיע לתחנה הרביעית בקריירה אחרי שחתם לעונה אחת בשורות הקבוצה מהמגזר.
    ערן קוליק לחזק את החלק הקדמי של הקבוצה ובמסגרת חיפושיו אחרי שחקני חיזוק הוחתם ביטון. בתוך כך אמיר אבו עראר שוחרר מהקבוצה.

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1549131

כבר היום (חמישי) החלו שני הנבחנים, החלוץ הברזילאי ז'וזה פרננדו ששיחק בפלמינגו (נבחן במדי מכבי חיפה בעונה שעברה ולבסוף לא הוחתם) והצרפתי ג'ונתן קאהן ששיחק בליגה הצרפתית, הבלגית והטורקית להתאמן בקבוצה.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg890468.Xxx
    ----
    החתמה טובה של סכנין, יש שיגידו שאלי ביטון כבר סוס מת, אך בהתחשב בגילו ובעובדה (אני מניח) שהוא לא שכח לשחק כדורגל, יש לו הרבה מה להציע.
    אני לא מכיר את קאהן ולא יודע מהם יכולתיו, אך לגבי פרננדו ז'וזה, אם סכנין תחליט להחתימו היא רק תרוויח מכך, אני בטוח, השחקן יודע כדורגל.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי את ההחתמה של ביטון...לקבוצה יש הרבה מאוד פוטנציאל...רק שיהיה כבר חלוץ שאפשר לסמוך עליו ובאמת שאנחנו לא נופלים מרב הקבוצות בליגה (לא כולל חיפה,3 תל אביביות,בית"ר)

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר במשחק מולכם היינו כל-כך גרועים ועדיין לא הצלחתם לנצל את זה ובקושי הגעתם למצבים(המצב של קאסום היה אחרי נבדל ברור).
    מול כל קבוצה אחרת זה היה נראה שונה לגמרי, העזיבה של עותמן החלישה עוד יותר את הצד ההגנתי וסכנין תהיה בחלק התחתון של הטבלה אלא אם יהיה שינוי ענק ביכולות השחקנים.

אגב, איך זה שכל קיץ קבוצה מחתימה X שחקנים ומספיקה עוד לפני שמסתיים חלון ההעברות להעיף חלק מהם ולהביא שחקנים חדשים, רק בישראל וזה קורה כמעט בכל קבוצה, חובבנות.

14. הרצליה Member

אלי ביטון הוא תעלומה אחת גדולה.
    אין ספק שלבחור יש פוטנציאל אדיר להיות שחקן יוצא מן הכלל ושידרוג אדיר לבני סכנין.
    אבל אם הוא ישחזר את היכולת שלו מהעונה שעברה בהרצליה אין שום סיבה לאוהדי סכנין להיות אופטיימים בנוגע אליו, במשך כל העונה הוא שיחק משחק טוב אחד
    (4-0 במכתש על הפועל רמת גן) בכל שאר העונה הוא היה חלש עם הברקות בודדות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/09
  15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה