בעיה; תעזרו לי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏24/7/04.

1. רפאל Member

גם אצלי באיטליה לא היתה שום קבוצה מועדפת או שנואה באיטליה עד שלפני שנה עשיתי סיבוב באיטליה במשחקים של אינטר,מילאן,יובה וסאמפדוריה וככה גיליתי שאני אוהד את סמפדוריה

2. אלי מתחן Member

זה לא בושה לא לאהוד אף קבוצה.

3. John Barnes Member

איך הגעתי לליברפול? מאז המשחק שלהם נגד סלטה ויגו באופ"א (השער המפורסם של חיים רביבו באנפילד). לליברפול היה סיכוי קלוש ביותר לעלות לשלב הבא , והאוהדים הנפלאים מתחילים לשיר you will never walk alone בשירה אדירה, זה פשוט כבש אותי ומאז אני איתם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx . :aaarse:

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה.. יש מקרים כאלה, שפתאום באה לך סתם קבוצה משום מקום ואתה אוהב את הסטייל שלה.
    לי למשל היו ימים שפשוט הייתי מתמוגג מלאות את רומא ולאציו בימיהן הגדולים. לא אהדתי אותן חלילה, מילאן היא מספר אחת בליבי ובנפשי, אבל היה נחמד לראות את הקבוצות שציינתי כשהזדמן.

באנגליה היו ימים שלא הייתי מפספס פעם משחקים של יונייטד בימי בקהאם ו/או קנטונה. אני לא אוהד אותם למרות זאת.

נסיבות אחרות היו לי עם ונציה. קבוצה שאני מספמט רק בגלל העיר וכמובן, חיבתי העמוקה ללוזרים.

5. Hammers Fan Member

מסכים עם גלילי, אם זה לא התחיל בגיל צעיר (והגבול לדעתי אפילו צעיר יותר מ12), אז זה כבר לא יקרה בטבעיות, במיוחד אם כבר התעניינת בכדורגל לפני כן.

זה עניין של משיכה, אי אפשר להכריח את עצמך להכנס לזה.

בכל אופן, בכל מצב שהוא בשום פנים ואופן אל תבחר בקבוצה קטנה! זה יגרם לך סבל מיותר, אתה תרגיש שאתה כל הזמן מגיע לבאר ולא שותה ממנה, תחווה חוויות כואבות של ירידות ליגה ותבוסות לקבוצות גדולות.

ברח מזה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה לא יכול להגיד לעצמך "אולי אני יתחיל לאהוד קבוצה" זה אמור לבוא לך לבד.

לאהוד קבוצה באמת ומכל הלב זה אמור לבוא לך בלי שאתה מתכנן את זה מראש זה פשוט בא...

ולדעתי אי אפשר לבחור את הקבוצות שלך.

ההשקפה שלי בנושא הזה היא שקבוצה זה כמו הורים, אתה לא יכול לבחור. זה פשוט נופל עליך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/7/04
  7. THE STRETFORD END Member

אני לא בחרתי את מי לאהוד,אלוהים פשוט נגע בי ולכן אני אוהד יונייטד!

8. ג'רמיין דפו Member

גם איסטלנדס לא בחר את מי לאהוד אבל נראה לי שאלוהים דפק לו ברכייה...