בפעם ה-32: אייאקס אמסטרדם אלופת הולנד!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/8/12.

1. OriRR Member

הבנתי.
    טוב יהיה מעניין כמה זמן ייקח להם לחזור לקדמת הבמה, גם בליגה וגם באירופה. כרגע הרכש שהם הביאו לא מספיק טוב בעייני.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

קודם כל - :aaarofl:
    דבר שני,
    http://www.celebritiesheight.com/wp-content/uploads/2012/02/Sylvie-van-der-Vaart.Xxx

התמונות מדברות בעד עצמן. חוץ מזה, אני לא אוהב את הפנים יולנטה הזאת.

אין ספק שמדובר בעונת מלפפונים חמה וגועשת.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/13
  2. c_web Member

כפי ששי ציין AZ ניצחה אמש באופן מפתיע ומשכנע את חטאפה 0-3.
    בשבת כבר יוצאים לדרך עם הסופרקאפ ההולנדי ונראה כמה אייאקס יתנו לנו בראש...

לגבי חלוץ אני מבין שאין עדיין שום התפתחות בגזרה. ארון יוהנסון נראה מבטיח עם כמות השערים שכבש במשחקי האימון, אבל נראה אותו בליגה ובאירופה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה חשובה מהתקשורת ההולנדית. פ.ס.וו שוקלת בימים האלה האם כדאי להתחיל לה לעשות עסקים עם כל מיני חברות השקעות זרות שיכולות לחזק את הקבוצה. מרסל ברנדס מנהל מו"מ ובודק אפשרויות בשטח. יש כבר שמועה שפ.ס.וו מוכנה לתת לקבוצה כזאת (Doyen Sports group) חצי ממחיר העברה עתידית של מאהר בכדי לזכות עכשיו בסכום של 3.5 מיליון אירו.

'פוטבל אינטרנסיונל' מדווח עכשיו שיש כבר שם שמועמד לחזק את הקבוצה בעזרת אותה משקיעים: הבלם אילורי שמשחק עכשיו בספורטינג ליסבון.

את האמת? לדעתי לא כדאי להתעסק עם חבר'ה כאלה. לי זה נשמע כאילו הפשע המאורגן עומד מאחורי חברות כאלו. ברגע שהם רוצים כסף הם יעבירו שחקן לקבוצה הבאה. פ.ס.וו אולי תוכל בקרוב להרוויח מזה, אבל בכדורגל אין שום ביטחון שדברים כאלה גם יעזרו להביא השגים. מי אומר שמאהר יצליח למשל בפ.ס.וו?

4. Muurad Member

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/agyNYGr_460s_v1.Xxx

מרגש..RIP.

5. OriRR Member

וואו, אחד הפוסטים המרגשים שקראתי לאחרונה http://www.shedim.com/bb/images/smilies/rose.Xxx

6. alexshw Member

לא נתפס איך קבוצה מהולנד יכולה לעוף מול קבוצה מלוקסמבורג.
    בושה גדולה מאוד.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך הרבה פעמים אני מתרגז כשרואים מה קורה באירופה עם הכסף הערבי/רוסי המזוין. כאוהד של קבוצה הולנדית אני מרגיש חסר אונים אחרי הימים שעוד זכיתי לראות את הקבוצה שלי מוכתרת כקבוצה הטובה בעולם.

מה אני אגיד עכשיו? 180 דקות של קבוצה מקצוענית מול חבורה של דוורים ואנשי מס הכנסה ובסופו של דבר אלה שאמורים לעלות עפים. להוביל 3-1 במחצית השנייה ואז שוב להתפרק. עזבו את הנקודות שנאבד באירופה, הצחוק שנשמע עכשיו מאירופה. באמת, אם זה היה תלוי בי הייתי נותן לאוטרכט לפתוח את הליגה במינוס גדול של נקודות.

הקבוצה איבדה בקיץ מספר שחקנים, אבל אין לזה תירוץ. מחר כבר נשמע על חיזוק הקבוצה. אוטכט השלימה לפני ימים את ההשאלה של בלם פ.ס.וו טימותי דהרייק. זה שמדובר בשחקן בינוני זה כבר דבר פחות חשוב כי הבחור היה צריך לעמוד מול דיפרדאנג' במגרש.

מה אני אגיד, תוצאה שיותר ממרגיזה אותי, אבל אלה החיים.

8. c_web Member

בהחלט מביך מה שקרה עם אוטרכט, ואני נזכר בחגיגות שלהם לפני חודשיים כשניצחו את טוונטה בקרב על הפלייאוף. הייתה כזאת חגיגה באיצטדיון על ההישג הבאמת נהדר הזה, ועכשיו בדיעבד הם אולי מצטערים עליו. אחת החרפות הגדולות של הכדורגל ההולנדי בהיסט'.

ענייני AZ - וירחיבר האריך את החוזה שלו עד קיץ 2015. לפחות אותו הצלחנו לשמור בקיץ הזה.

9. Echte Liebe Member

בושה גדולה לכדורגל ההולנדי. כמו שאמר שי, אם זה היה הגיוני לעשות את זה, הייתי נותן להם להתחיל את העונה במינוס 6 נקודות.

פ.ס.וו ניצחה ברביעי בערב (2:0) את פנרבחצ'ה, כשהכובשים לזכותה היו טים מטאבז ויורגן לאקדיה. השופט האיטלקי לוקאס באנטי ישפוט את המשחק הראשון באיינדהובן נגד זולטה וורחם ביום שלישי (21:45). אגב, פ.ס.וו כבר מכרה 20 אלף כרטיסים למשחק ביום שלישי, רווח מאוד נאה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/13
  10. Echte Liebe Member

חדשות 27/07:

- פיינורד סיימה הערב את משחקי האימון לפני תחילת העונה (שבת הבאה) עם 1-1 מאכזב נגד פ.צ. דודרכט מליגת המשנה. נאק ברדה ניצחה 2-0 את סיבאספור, הירנביין סיימה ב1-1 עם גנט.

- כעת במסגרת הסופר קאפ ע"ש יוהאן קרויף, אלקמאר מובילה 2-1 על אייאקס (דקה 70). כבשו לאלקמאר: יוהאן ברג גודמונדסון ו-ארון יוהנסון. כבש לאייאקס: כריסטיאן אריקסן.

- החלוץ המרוקני מוחמד רהעי שהרשים במשחקי ההכנה את הצוות המקצועי, חתם בפ.ס.וו לשנתיים. מזל טוב גם ליורגן לוקאדיה שהפך בגיל 19 (!) לאבא.

11. alexshw Member

אגב זה אותה קבוצה שספגה פעם 14 חתיכות מאיאקס בגביע אופ"א נדמה לי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Echte Liebe Member

ממש הרגע ניצחה זולטה וורחם (2:1) את ליארסה במסגרת מחזור הפתיחה של הליגה הבלגית. שוב, הפקטור המשמעותי במשחק היה מי אם לא ת'אורגן הזארד שהפך לשחקן מהדרג הבכיר בליגה הבלגית.

אייאקס השוותה את התוצאה מול אלקמאר (קולביין סיגפורסון, 75') וכעת משחק צמוד מאוד ומותח בהארכה. המשחק הוא רק לשם "Commercial" ותפאורה לפתיחת הליגה בשבת הבאה, אבל אין ספק שכיף לראות שוב כדורגל הולנדי.

13. f-side Member

אני רואה את המשחק ולא יודע לשמוח או לצעוק...... מצד אחד אייאקס
    זוכה בסופרקאפ, מבקיעים שלישייה, חוזרים מפיגור 2-0.......

אבל ההגנה אויי ההגנה.... כ"כ הרבה חורים....

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/13
  14. Echte Liebe Member

אייאקס מנצחת את מגן יוהאן קרויף לאחר הארכה גדולה, עם מהפך בדקה ה106'. (3:2). סים דה יונג רק משתבח עם הזמן.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/BQNVap-CIAIvXcV.Xxx

לילה טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx