בפריולי זה התחיל ונגד אודינזה זה נגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏26/2/07.

1. Gravesen Member

זה היה בצחוק כמובן.

למאנסיני מגיעות מחמאות רבות על הרצף המדהים הזה, למרות שהליגה חלשה - קשה מאד לקבוצה להציג יכולת טובה כל שבוע במשך 17 שבועות ומאנסיני הוא האיש שהכין את הקבוצה לרצף הזה גם מבחינה מוראלית בכל שבוע וגם מבחינה פיזית.

2. Jose Mourinho Member

מסתבר שלא. מוראטי צדק וכולנו טעינו.

אכן לא מובן למה מריאנו גונזאלס נכנס ולא קרוז.

מנצ'יני*
    מנסיני זהו שחקנה של רומא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/3/07
  3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, בהתחשב בכך ששיחקנו בהרכב לא רגיל (לא היה שחקן אמצעי טבעי אחד אפילו בקישור) ובכך שבאמת לא נראה לי שהראש של מישהו בליגה (ואני אתפלא אם כן), שיהיה תיקו. רצף יפה, היה טוב וטוב שהיה. עדיף שנחזור קצת לקרקע לפני הצוללנים התורנים מספרד.

שמתי את החתימה הזאת לפני הניצחון הראשון, הגיע הזמן להוריד, נחזיר במידת הצורך (אתונה!).

4. FelaKaT Member

רק אני אוהב את אוהדי אינטר פה? מדברים על
    הצוללנים מספרד ואינזאגי בעוד שאצלהם משחקים פיגו, אדריאנו וגרוסו. מדהימים! וכמובן אסור לשכוח שמאנצ'יני הפך להיות גאון(למרות 2 עונות גרועות) איברהימוביץ' למלך ואינטר למעצמה. בכל מקרה למה לשחקני מילאן רועדות הרגליים? ממי הם מפחדים?

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה היחידי שחושב ששתי העונות של מנצ'יני היו גרועות, ככה שלא היינו צריכים להפוך אותו לגאון, מה גם שדעתי לגביו דווקא ירדה השנה, אבל בוא לא ניכנס שוב לשנתיים האחרונות כשאתה מוכיח לי שפיזארו היה טעות פטאלית. מה הבעיה לגבי איברהימוביץ' עדיין לא הבנתי, גם את אדריאנו אני לא זוכר צולל. גרוסו, עד כמה שאני זוכר, לא צלל מול אוסטרליה לפי גרסתך, או שאני טועה? פיגו צוללן, מטראצי צוללן, ואני לא סובל את התכונה הזאת אצליהם, אבל בניגוד לשחקני ולנסיה הם מפצים אותי איכשהוא, צביעות? אולי, אבל אני מודה בה, זה גם משהו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/07
  6. Gravesen Member

איברהימוביץ' לא מלך, אדריאנו לא צוללן ומאנסיני לא גאון ולא בור.

זלאטן בשבילי עדיין רק החלוץ השני בקבוצה אחרי אדריאנו, אף אחד לא הכתיר אותו למלך.
    את הטענות על הצילילה של גרוסו אני מקבל, גם על פיגו אפשר לקבל למרות שזה חלק מרוח המשחק במדינה שלו ( כל הבנחרת פרט לדקו שמוצאו ברזילאי צללה במונדיאל ) אבל מתי אדריאנו צלל?

בקשר למאנסיני, זה היה צפוי שעם הסגל שעמד לרשותו השנה, העונה הזאת תהייה טובה מהקודמות, אף אחד לא חשב על רצף כזה אבל אליפות (אמיתית) הייתה המטרה של כולם והוא אכן בדרך להשיגה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/07
  7. FelaKaT Member

תרשה לי לגחגך. בגלל שכולם בפורטוגל צללו אז זה עושה את העובדה שפיגו צוללן לבסדר? ולגבי דקו, יש לך מושג על מי אתה מדבר? על חניך של מוריניו. מאוד הייתי רוצה שאדריאנו ישחק בתור החלוץ הראשון שלכם,הבליין וזה שם עליכם פס ואתם עוד מעריכים אותו. בכל מקרה לגבי הצלילות שלו כמה שלא תנסה את המונדיאל?

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תזכיר אירוע ספציפי במונדיאל, או שאתה באמת נצפה שנעבור על כל 450 הדקות של ברזיל בגרמניה כדי למצוא אם אדריאנו צלל או לא?

מה שכן מסכים איתך לגבי פיגו, זה שהוא בא ממדינה שזו תרבות הכדורגל העצובה שלה, לא מוריד ממנו את האשמה. כנ"ל לגבי מטראצי לצורך העניין.

9. Gravesen Member

מה הסיבה להוצאתו של אדריאנו כבר בדקה 36?

10. ManUtd Fan Member

יופי, גם מתי שאינטר מאבדת נקודות רומא לא מנצלת את זה (למרות שמגיעות לה המחמאות כשחזרו מ-2-0), והינה עוד סיבה למה אינטר תיקח את האיפות בלי בעיות. למרות שגם אם רומא הייתה מנצחת האליפות הייתה נשארת אצל אינטר.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא נפצע והוחלף, ואנו נתפלל לאלוהים שלא תהיה פציעה רצינית שתמנע ממנו לשחק נגד ולנסיה.

12. saviola Member

סתם מתיחה קלה, הוא לא יהיה בסגל לליבורנו אבל בהחלט ישחק נגד ולנסיה.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה גבר על החדשות הטובות,אבל אתם לא מרגישים שיש משהו לא נכון בצוות הרופאים באינטר???? כמעט כל שבועיים שחקן נפצע, רקובה שלושה פעמים,קמביאסו אותו דבר, קרוז,ויירה,גרוסו,סמואל,קורדובה,אנדריולי,דאקור,אדריאנו,קרספו........

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/3/07
  14. FelaKaT Member

כל אוהדי אינטר בפורום רצו להעיף אותו, גם בתחילת העונה. מוראטי לא פיטר אותו רק בשביל שלא יצטרך לשלם ל3 מאמנים בו זמנית(ואגב, בינתיים, עוד לא האריכו לו את החוזה למרות שהוא הפך את אינטר ל"מפלצת").

לגבי גרוסו, אתה לא יכול ללכת לפי הגירסה שלי כשנוח לך וללכת לפי הגירסה כשהיא מתאימה לך. בכל מקרה, תראה את המשחק של יובה נגד פאלרמו משנה שעברה, אחלה צלילה יש לו שם.

מה אתה נורמאלי? סתם "צירוף מקרים וחוסר מזל..." http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי העונות של מאנצ'יני לא היו גרועות , דווקא בתקופה שלו אינטר חזרה לשחק את הכדורגל היפה שלה,ובעונה הראשונה שלו באינטר הבעיה הייתה אך ורק מרכז ההגנה והמגן השמאלי,כי קורדובה לא היה טוב ואותו דבר לגבי מאטיראצי, אבל בעונה השנייה שלו מוראטי הביא לו את כל השחקנים שהוא רוצה ובכך היה למאנצ'יני סגל כלכך טוב אבל הוא לא הצליח אפילו לעבור את ויאריאל ברבע הגמר בליגת האלופות ובגלל זה אנו (אוהדי אינטר) לא רצינו אותו שימשיך לאמן את אינטר, וזה המשיך עד תחילת העונה הנוכחית אחרי שאינטר לא הייתה משחקת טוב, אבל עם הזמן הקבוצה השתפרה וגם מאנצ'יני השתפר, ואני אדבר על עצמי: אני לא אוהב את מאנצ'יני והוא לא כזה מאמן גדול, אינטר צריכה מאמן יותר טוב כמו ברנדלי,ספאלטי,קאפלו,ליפי,בניטז.............