ברוכים הבאים לפריימר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gerrard, ‏12/7/05.

1. KirkH Member

אני אישית די מתעב את בלרס (כשחקן) אבל את מה שהוא השיג עד היום בקריירה אי אפשר לקחת לו. זה שסונס זרק אותו, לא אומר שום דבר. הוא היה נהדר בסלטיק. לסטיד יש עוד הרבה מאוד מה להוכיח כדי להגיע לרמה של הוולשי.

סטיד עשה אומנם תקופה פנומנלית בין הכריסמס של 2003 לסיום אותו קמפיין, אבל מה לעשות שהמציאות הלכה קדימה והשאירה אותו מאחור... זה לא שהוא התחרה מול חלוצי על העונה, זה לא שהוא לא קיבל צ'אנסים, הוא פשוט היה נורא ואיום עם איבודי כדור טפשיים וחמצות ממטר וחצי.

לא נורא, הוא ממש לא יהיה השחקן הראשון שעושה קריירה מתקופה של חצי שנה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סנדרלנד, ווסט ברומיץ' ופורטסמות' יורדות. באנקר.

3. Gerrard Member

השמועות אומרות כי בניון מועמד להגיע לווסטהאם.
    במידה וזה אכן יתממש (מה שכנראה לא יקרה) מה יהיה עתידו של בניון בווסטהאם?
    האם הוא זה שיצליח להוביל את הפטישים למרכז הטבלה ומעלה?
    או שמא יתקשה בפריימיר ליג ויאלץ להסתפק בדקות מועטות בלבד אם בכלל?

4. city Member

אני מאמין שבניון יכול לתקוע יתד בפריימרליג ביחד עם ווסטהאם.
    בניון בימין, את'רינגטון בשמאל - אלו שני אגפים שיכולים לגרום בעיות להרבה קבוצות.

אבל כמו תמיד, זה לא תלוי בשחקן אחד. בניון לא יוכל לסחוב את ווסטהאם לבדו. אם הם ימשיכו להתחזק בצורה נכונה אני מאמין שהם ישארו בליגה.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הורדתם את פומפי ליגה? בגלל שהיאק עזב? להזכירכם עדיין יש להם רוטציית חוד איכותית ועמוקה עם ריקרדו פולר, דיומאנסי קמארה וגארי או'ניל, כשעתידו של לואה-לואה לא ברור עדיין, ואני בטוח שהם ינצלו את הכסף ממכירת יעקובו לחיזוק איזורים דחופים לחיזוק כמו מרכז ההגנה הכבד של הקבוצה (עם העגלות דה-זיו וסטפאנוביץ'). בואו נגיד שישנן כמה קבוצות יותר חלשות מפומפי בליגה...

6. city Member

פומפי דווקא קבוצת התחתית היחידה שביצעה רכש משמעותי הקיץ.
    גרגורי ויניאל, מבזומה הזמבי המצוין (שחקן העונה באפריקה) ופאולו וואנצ'ופ שהגיע בחינם ממאלגה. אמבזומה שחקן שיכול להגיע לרמה יותר טובה מיעקובו.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

היורדות שלי:וויגאן, סנדרלנד, ווסט ברום, לא בסדר הזה. אברטון ופורטסמות יאבקו איתם כנגד הירידה ויצליחו במשימה.

8. Hammers Fan Member

מהפה שלכם לאלוהים, אבל לצערי אני לא כל כך אופטימי. בינתיים דאגנו להביא שחקנים רק לעמדות שהיו זקוקות לחיזוק באופן הדחוף ביותר. רוי קארול שוער עם ניסיון פרימיירשיפ וצ'מפיונס ליג, שלדעתי יעשה את העבודה. קונצ'סקי מנוסה מאוד יחסית לבחור בן 24 וגם כן אמור לעמוד במעמסת אגף שמאל של הגנה. גאבידון וקולינס בלמים מצויינים ברמת הצ'מפיונשיפ, אבל קיים סימן שאלה לגבי מידת יכולתם לקפוץ מדרגה בהתאם לאיכות החלוצים בפרימיירשיפ (למרות שאסור לשכוח שגאבידון משחק בקביעות בנבחרת ווייילס נגד נבחרות עם חלוצים לא פחות טובים). עכשיו חובה עלינו להוסיף קשר יצירתי לקישור וחלוץ מטרה מוכח בפרימיירשיפ.

לגבי וויגאן, הסיכויים לא נראים טובים במיוחד. במיוחד עכשיו כשנראה שדווקא הכוכב הבלתי מעורער שלה, נת'ן אלינגטון, יעזוב בקרוב לאחר שלא הצליח להגיע להסכמה לגבי חוזה חדש. ג'ימי בולארד, ג'ייסון רוברטס, גרהאם קאוונה ולייטון ביינס יצטרכו לסחוב את הקבוצה על הגב עונה שלמה, כי שאר החבר'ה שחקנים ששיחקו במרבית הקריירה בליג 1 וליג 2. אני לא כל כך מכיר את הצרפתי החדש צ'ימבונדה, מישהו יכול לספר קצת עליו?

אני לא יודע למה אתם ממהרים להספיד את סנדרלנד, שקרעה את הצ'מפיונשיפ בעונה האחרונה. אני דווקא מאוד התרשמתי מהרכש של מיק מקארת'י. קלווין דייויס, שהגיע מאיפסוויץ', הוא ככל הנראה השוער הכי טוב בצ'מפיונשיפ, גם טומי מילר הגיע מפורטמן רואוד ומציע ניסון קריטי מהפרימיירשיפ, שילוב שלו עם שון ת'ורנטון נשמע נהדר. ג'ון סטיד חידה, הייתה לו עונה מבטיחה בבלאקבורן לפני שנה, אבל נעלם לנו בעונה הקודמת. יתכן שריענון יעיר אותו מחדש.

אף אחד לא הולך לדרוך על הבלאק קטס, והם בוודאי לא יעשו חיים קלים לאף אחת. ניוקאסל עושה במכנסיים.

9. barakrom Member

עדיין, הכי טבעי בעיניי ששלוש העולות גם ייפלו בסיום העונה, כל תוצאה אחרת בהחלט תהווה הפתעה מרעישה