ברמן מנצחת ושולחת את בית המוות לפוטו פיניש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏21/11/06.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער המאוד מוקדם של פורטו הכתיב את כיוון המשחק. אבל גם 60% החזקת כדור של צסק"א לא עזר לה עם יכולת כל כך גרוע במשחק ההתקפה, אפילו רבע מצב הם לא הגיעו. חבל יהיה מבחינת צסק"א שאת כל העובדה הטובה שהם עשו עד עכשיו הם יאבדו דווקא במשחק ביתי בסוף נובמבר הקר ועוד נגד קבוצת חובבי השמש של פורטו.

2. Mehmet Member

פורטו כבר מובילה 2-0, הבית הזה הולך ומסתבך...
    ארסנל חייבת לנצח היום את המבורג, כדי שהיא לא תסתבך קשות. היא תעשה זאת ללא בעיה לדעתי, מכיוון שהמבורג גם נראית זוועה, וגם תבוא בהרכב טלאים.

בקרב בין ליון לריאל מדריד, לדעתי ריאל תצא הפעם עם היד על העליונה, אבל צפוי משחק מרתק.
    סטיאווה-דינמו קייב יסתיים בנקמה של האוקראינים. קשה לי להאמין שהם יסיימו בלי נקודות.

קופנהאגן לדעתי תוציא תיקו בליסבון, שככל הנראה ישלח את שתי הקבוצות החוצה מהצ'מפיונס ליג, כי ההרגשה שלי היא שמנצ'סטר יונייטד יוצאת בלי נקודות מגלאזגו.

ליל-אנדרלכט זה משחק שממש משווע לתיקו, ומילאן תנצח בקלות באתונה.

אלו ההימורים שלי לערב זה...

3. SeRgInHo Member

ידעתי שזה יקרה, פשוט ידעתי. אמרתי לאחי לפני המשחק שפורטו מנצחים 3-0. בינתיים 2-0. הבית הזה מסתבך... שלא נדע מצרות...

4. MHFC Member

במדיה ופורטו אכן מנצחת, שתי העולות יוכרעו רק במחזור הבא.

ההרכבים הסופיים למשחק; אא"ק אתונה- מילאן:

Aek Athens (4-3-1-2): Sorrentino; Cirillo, Dellas, Papastathopoulos, Tziortziopoulos; Emerson, Zikos, Tozser; Manduca; Liberoupoulos, Julio Cesar

Milan (4-3-1-2): Dida; Simic, Costacurta, Maldini, Bonera; Brocchi, Pirlo, Seedorf; Kakà; Ricardo Oliveira, Inzaghi.

אוליברה ימשיך לקבל את המקום בהרכב והפעם יפתח איתו אינזאגי בחוד במקומו של ג'ילארדינו המאכזב, חוץ מזה אין הרבה הפתעות אולי למעט קוסטקורטה שפותח כבלם לצידו של מלדיני, FORZA MILAN.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/11/06
  5. Mehmet Member

פורטו ניצחה 2-0.

6. נעם Member

ריקרדו קוורזמה פשוט שקחן נפלא!
    איך הקבוצות הגדולות שמשחקות עם 2 קיצוניים עדיין לא חטפו אותו (ברצלונה צלסי וכו').

7. orend84 Member

איזה שער של ליון אין הגנה לריאל.

8. orend84 Member

כניראה שאתה לא מעודכן הוא הגיע לפורטו מברצלונה...

9. cazzo Il Capocuoco

קווארסמה כבר היה בבארסה דומני והוחלף ע"י דקו באיזושהי עסקה,כבר לא זוכר...

היה משחק נחמד במוסקבה,קיוויתי שהכדורגל היפה של פורטו ינצח והוא אכן ניצח.צסקא כבר לא משחקים את הכדורגל הדינמי,המהיר והשוטף שאני זוכר מהם לאחרונה,הכל סתום אצלם בהתקפה,5 קשרים לא יעילים בהחזקת כדור בלבד.גם צמד הברזוטצקי מאכזבים,אילולא אקינפייב השוער המדהים הזה,זה היה נגמר בהשפלה.
    אמרתי לפי ההרכבים,לפני המשחק,מי שיצליח להעביר את הכדורים ולקיצונים ולאגפים ביעילות ולהשתמש בהם,ינצח.לפורטו היה מידי פעם עזרה אפילו מהגנה וזה עזר לשער יפהפה בהתחלה.בתחילת המחצית השניה נדמה אולי שצסקא תעשה משהו,אבל גם זה לא.האגפים היו המפתח לדעתי.

10. Spanish Weapon Member

מחצית של הפתעות עד עכשיו...

קייב , המבורג וא.א.ק יכולות להיות ה"סנסציות" של היום אם העניינים יימשכו ככה

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא כל כך מהר. מה שכן, אני כועס על ארסנל שפוצעים לי ת'אירני מדבקיה, וחסר להם שהוא לא ישחק באליפות אסיה הקרובה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

12. SeRgInHo Member

קייב זאת בכלל לא סנסציה. אני אפילו יעז לומר שהיא קבוצה יותר טובה מסטיאווה בוקארסט.
    מילאן כנראה שומרת את עצמה לליגה, ובהר הגעש היווני זה אף פעם לא קל.
    ההפתעה היחידה כרגע זאת המבורג.

13. Spanish Weapon Member

א. אני מקווה שהתוצאה תישאר בהינה וקייב תנצח כי אני מאוד אוהב ת'קבוצה הזאת , בעיקר בגלל השורשים האוקראיניים שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ב. אני גם סבור שקייב קבוצה טובה יותר אבל אל תשכח שקייב מגיעה עם מאזן של 0 נק' אחרי ארבעה מחזורים ואחרי שבמשחק בין שתי הקבוצות בקייב הוא הפסידה בתוצאה שאני אפילו מתבייש להגיד.

ג. אתונה קבוצה מאוד חלשה כשמדובר בזירה האירופית , הסטטיסטיקה העצובה שלה של הפסדים לעומת נצחונות (אם יש בכלל) מעידה על הרמה של הקבוצה הזו באירופה

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

המבורג בהחלט הפתעה על הנייר כי הם לא מצליחים לנצח קבוצות בליגה השלישית בגרמניה, אך על המגרש הם ניטרלו לגמרי את ארסנל, ולא משאירים שטחים מתים כדי שארסנל ישלחו כדורים עם תנועה בלי כדור. הרוסים התפרקו לחלוטין במחזור הקודם, אך הפעם זה משהו אחר לגמרי. המבורג לא מראים חצי מהיכולת שלהם בעונה שעברה, כי זו קבוצה אחרת לגמרי, וגם עמוסה בפציעות. משחק לא רע עד עכשיו.

15. Mehmet Member

נראה כמו ערב גדול לפורטוגליות.

בנפיקה כבר מובילה 3-0 במחצית, סלטיק בסכנה.