ברמן מנצחת ושולחת את בית המוות לפוטו פיניש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏21/11/06.

1. SeRgInHo Member

תשמע, זה נכון שהתוצאה הייתה מבזהף אבל מי שראה את המשחק ראה שהתוצאה לא משקפת יחסית למה שקרה על המגרש. קייב בעטה יותר, קייב החזיקה יותר, קייב שלטה בקצב המשחק. סטיאווה פשוט ניצלה שלושה מצבים לארבעה גולים.
    רציתי להגיד היום שהפעם יש לי הרגשה טובה לגבי המשחק של דינמו, אבל עם כל המנחוסים הקודמים שלי לגבי קייב החלטתי לשתוק, ושתיקה שווה זהבhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    קיבלו את התאבון אחרי הניצחון על ליל.

עריכה,

רק דיברתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

סטיאווה עם בעיטה ראשונה למסגרת משווה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/06
  2. Barcik Member

כבר נפטרנו ממנו פעם אחת, תודה לאל.

ריאל מדריד פשוט בזיון מהלך. הם הולכים לקחת טרבל העונה.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכס איכס איכס איכס

ואן ניסטלרוי המסריח הזה רק ככה הוא יודע לנצח , ליון עושה בית ספר לריאל !

עריכה:

יש צדק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קארו השחקן הכי אפור של ליון בחוד עושה צחוק מקנאברו , הלגרה,קלוס וראמוס

4. XabiAlonso Member

אסור לתת לואן ניסטלרוי לבעוט פנדלים!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    למה לכל הרוחות ראול לא בעט?!?!?!

הפנדל שלו עלה לנו במקום הראשון בבית!!!

5. The-Gunner Member

ארסנל-המבורג, פתיחת המשחק - דז'ה וו. שוב שולטים במשחק, שוב מגיעים להמון מצבים ושוב חוטפים שער מקרי לחלוטין שלא קשור למה שקורה על המגרש.
    אח"כ ארסנל התחילה ללחוץ על הדוושה והיום קרה השינוי - סוף סוף יוצאים ווינרים מהמשחק. מפיגור של 1-0, יוצאים עם 3-1 חשוב ביותר. בשונה משאר המשחקים שהתחילו דומה, הפעם ארסנל הצליחה להתעלות על עצמה, להביא את השליטה על המגרש לידי ביטוי בשערים.
    חשוב לי לציין את ססק. ממשחק למשחק רואים איזה שחקן גדול הוא. איזה מסירות, פשוט תענוג! כדורי הגבוה המפתיעים, המסירות החותכות (שהביאו לגול של רובין), היכולות שלו לשלוט במרכז המגרש.
    גם מהדקות הספורות שהיו לוולקוט, אפשר לראות כמה כישרון יש לו. הנגיעה הראשונה שלו, כשהוא עצר את הכדור ונתן לעצמו קטנה קדימה - וואו. בעצם הוא הביא את השינוי, כשנתן את הקטנה לאבואה שסיים בבעיטה מזווית 0 כמעט.
    חלב היה פשוט נפלא, למרות שהוא צריך לדעת לשחרר בזמן את הכדור או להפתיע עם בעיטות לשער. באפטיסטה עם שער בכורה, מזל טוב!
    אגב, רק אותי הצחיק הקפיצות של פרדי בתחילת המשחק? כשחלב רצה לבעוט, הוא קפץ כדי שהכדור לא יפגע בו, אבל חלב החליט שהוא רוצה להטעות, אז הוא עוד פעם קפץ..

וריאל מדריד, אוי ריאל מדריד..
    מ2-0 ל2-2, איך ואן השפן יכל להחטיא את זה?
    פשוט נפלתי על הרצפה באותו הרגע.. :aaarofl:

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאקמורה מתגלה כשהז'וניניו של אסיה בכדורים החופשים האלה , איזה שער ענק.

ועוד משהו לגבי המשחק של ריאל-ליון .
    אם פרד היה שם במקום קארו הוא היה כובש שלושער במשחק הזה ולא מחפש להתעלל בהגנת ריאל המסכנה

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המחזור האחרון הולך להיות מרתק זה בטוח!

ראיתי את המשחק בין המבורג לארסנל, מה אפשר להגיד על משחק כזה, המבורג עמדה בכבוד אומנם אבל בעיקר בזכות היכולת החלשה והלא ברורה של ארסנל.
    הולך להיות בבית הזה קרב מרתק בין ארסנל צסק"א ופורטו.

מנצ'סטר מחזירה את עצמה לתסריט הכי גרוע שהיא יכלה, במקום להגיע למשחק האחרון עם שחקני הספסל למשחק זניח תצטרך הקבוצה של פרגי להתעמת עם לא פחות מאשר בנפיקה השנואה. דם יזע ודמעות. סלטיק שהבטיחה את העליה לשלב הבא תנסה לשמור על המקום הראשון עם ניצחון על קופנהאגן.

יהיה מעניין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/11/06
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב. יישורת אחרונה בהחלט מחכה לנו עוד שבועיים.

בית 5 סגור ונעול. ליון תעלה מהמקום הראשון, ריאל מהמקום השני. היה משחק נהדר היום בבירנביאו. אין ספק בכלל מי הקבוצה היותר טובה, ליון קבוצה שחייבת לשמור על הכושר הנוכחי שלה גם לקראת חודשים פברואר-מרץ ואז נראה אותם גם בשלבים האחרונים של העונה.

בית 6 נפתח לנו... מנצ'סטר כל כך מטומטמת, טיפשה ונאיבית שלא סגרה הכל כבר בדנמרק והנה היא עכשיו במצב קצת לא נעים. תענוג כל הזמן מחדש לראות את סלטיק משחקת בבית רק בזכות האוהדים המדהימים שלה. נקאמורה בחתיכת בעיטה חופשית... כל הכבוד. בנפיקה עושה את העבודה עם ניצחון על קופנהאגן ועכשיו מנצ'סטר וסלטיק עם 9, ובנפיקה עם 7. בנפיקה יודעת שהיא חייבת ניצחון אבל למרות הכל אני לא רואה אותה מנצחת (הלוואי שאני מנחס) וסלטיק... בכל מצב עולה.

ארסנל היום הייתה ברת מזל. קודם כל פשוט עלוב שארסנל בקושי מנצחת קבוצה שמתחילת העונה מפסידה לכל מה שזז.. פשוט במזל אבואה שהיה איום ונורא בא והציל אותם, (מילה רעה אגב להנרי שהיה חלש ועשה שטויות). אבל התוצאה של היום היא הניצחון הענק של פורטו ברוסיה, ניצחון ענק שמשפר מאוד את המצב שלה. פורטו מארחת את ארסנל על כל הקופה, 2 הקבוצות כמובן יעדיפו שצסק"א תפסיד נקודות בגרמניה ואז שתיהן יעלו אבל כל קבוצה תילך כמובן על ה-3 נקודות. יהיה מעניין.

ליל היום עם תיקו עלוב בבית נגד אנדרלכט שיכול להשאיר אותה בבית. א.א.ק ניצחה את מילאן העלובה ועלתה למקום השני ובמחזור הבא היא יוצאת לאנדרלכט כאשר ליל נוסעת למילאן למרות שהיא כבר לא כזאת מאיימת. אם א.א.ק אתונה תעלה... זו תהיה הפתעה בהתחשב בעובדה שלא מזמן היה להם רצף של 20 ומשהו הפסדים רצופים במפעל...

9. SeRgInHo Member

לאנדרלכט היה רצף גדול של הפסדים, לא לאאק. לאאק היה רצף של הרבה תיקואים פעם לפני כמה עונות.

10. W.Rooney Member

ניחשתי וצדקתי.

ראיתי את המשחק של יונייטד נגד סלטיק. המשחק היה ברובו בשליטה שלנו, כמה מצבים מצויינים במחצית הראשונה, אבל משחק חלש מאוד של רוני, וגם של גיגס, שהגיע לשני מצבים טובים ולא הצליח לכבוש.

במחצית השניה, סאהה הגיע למצב של אחד על אחד, אבל חשב שהשופט שרק לנבדל וחשב יותר מדי, מה שגרם לו להחטיא. הפנדל, שהגיע ממש בסיום, היה יכול להבטיח לנו מקום בשמינית הגמר, אבל עכשיו הגיע הרגע המכריע. המשחק מול בנפיקה עומד להיות מלא אמוציות, במיוחד בגלל העונה שעברה, אבל גם, כמובן, בגלל גמר 68'.

11. Mehmet Member

המחזור הבא צפוי להיות מרתק במיוחד.

גם ארסנל וגם מנצ'סטר יונייטד בסכנת הדחה ממשית, זה לא דבר שהולך ברגל...

המשחק של ריאל מדריד-ליון היה תענוג צרוף. איזה עומק יש לליון, זה פשוט מדהים.

12. eman Member

כל שונאי ריאל תפסיקו לבלבל ת'שכל.
    עם כל ההתלהבות של יעקובי ליון לא הגיעו ליותר משלושה מצבי הבקעה טובים,ובשניים מהם הם שמו גול.

ליון לא עשו לריאל לא בית ספר ולא נעליים,היה משחק שקול עם שליטה של שתי הקבוצות בדקות שונות של המשחק.
    וזה לא שליון שמו את הגולים אחרי איזה מהלך קבוצתי מדהים או משהו בסגנון.בתכלס כל המשחק הם התבססו על כדורים ארוכים מהשחקנים האחוריים ומז'וניניו,או על ריצות סולו של קארו שבתכלס נראה לי ששחקני ההגנה של ריאל זילזלו בו במידה מסויימת.
    לא שאני אומר שהיה משחק טוב של ריאל או אפילו קרוב לזה,אבל המשחק הזה היה רחוק מלהיות חד צדדי כמו שיעקובי ורביבו ניסו להעביר אותו.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא היה משחק קובע לליון, זה היה ללא כמה שחקנים שלה (פרד וגובו אלו מי שאני זוכר), וזה היה בבירנביאו.

אם ליון הייתה צריכה את הנקודות היא הייתה מנצחת אין לי שום ספק בכך. ריאל מדריד גם ככה בקושי גירדה תיקו. ליון עולה על ריאל בכל פרמטר.

14. orend84 Member

בנזמה,ווילטרו,קלסטרום והמגנים(ברח לי...)

15. eman Member

ליון עדיין קבוצה יותר טובה מריאל, זה נכון.
    אבל גם ריאל לא היתה צריכה ממש את הנקודות, והיא לא עשתה מעל ומעבר כדי לנצח את המשחק הזה. בטח לא כשיש משחק כל כך חשוב במסטאייה ביום ראשון.
    בסה"כ היה משחק שקול ומהנה,ובסופו של דבר ריאל גם יכלו לנצח בו,למרות שלא הגיע לה יותר מליון(תיקו זו תוצאה שמשקפת פה את המשחק לפי דעתי).