ברמן מנצחת ושולחת את בית המוות לפוטו פיניש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏21/11/06.

1. SeRgInHo Member

רומא לא הסתבכה. ולנסיה מזמן הבטיחה את המקום הראשון ולרומא יספיק תיקו באולימפיקו.
    מי שסיבכה את עצמה מזמן זאת שחטיור עצמה.היא משהו בסגנון של ארסנל, נאיבית בטירוף, מעלימה לגמרי את יריבותיה על המגרש(בבית), אבל לנצח היא לא יכולה. אני לא חושב שרומא בכלל התקרבה היום לרחבת היריב. כך גם היה מול אולימפיאקוס ומול ולנסיה, אבל בניגוד להיום, זה הספיק רק לשתי נק' בלבד מתוך שש.
    פרט להתפרקות ב-20 הדקות האחרונות מול רומא באולימפיקו, הופעה מכובדת ביותר של שחטיור עד עכשיו(שוב, ע"פ יכולת), שלדעתי הייתה ראויה לעוד שתי נקודות לפחות.

בקיצור, אני לא מאמין בעליה של שחטיורף אז כל העינים הם לעבר ברסה - ברמן, והלוואי וברמן סתדיח אותה.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואגב , לא הבנתי מה היה התרגיל הזה לא לשדר את אולפן האלופות ב5 הרגיל ואת המשחקים והתקצירים שאח"כ כן.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן גם אני לא הבנתי.

צופי ספורט 5 לא זכו לראות את אולפן במחצית ולא את התקצירים בסוף.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפחות אתם רואים משהו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ויך אתם מכנים בונקר, אם מאמן מכניס ל10 הדקות האחרונות חלוץ שלישי?

5. krembo18 Member

שלום לפורום של כל התותחים.
    יש לי שאלה כי אתם בטוח יותר מבינים ממני
    יש לי התערבות עם חבר שבטוח שהבית של ארסנל ופורטו די סגור
    בגלל שיש איזה חוק של וואפא שבמצב של 3 קבוצות עם אותן נק' מה שקובע
    זה התוצאות בין המשחקים בין הקבוצות עצמן. אם צסקא תנצח את המבורג במחזור האחרון אז לנצחונות על המבורג אין פקטור וזה לא ממש משנה.
    הדבר השני שהוא אמר לי זה שאז משתמשים רק בהפרש השערים הפנימי בין הקבוצות
    ואז ארסנל ראשונה ואחריה פורטו ואחריהן צסקא.
    אז דוגרי אם תיקו מעלה את שתי הקבוצות יקרה כמו מה שקרה עם לידס ומילאן לפני כמה שנים טובות כשברצלונה באותו זמן קרעה את דינמו קייב אבל זה לא עזר לה יותר מדי...

6. Mehmet Member

אתמול אמרו באולפן של ליגת האלופות שבמקרה שכל הקבוצות יסיימו עם אותו מספר נקודות, ייערך בית פנימי ביניהן, ופורטו תהיה בנחיתות ולא תעלה. לא זוכר את ההסבר לכך...

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום דיברו על זה שוב ועידכנו שתיקו בין פורטו לארסנל מעלה את שניהם וזה מה שהולך להיות בדיוק מה שהיה במסטאייה בין ולנסיה ליונייטד לפני כמה שנים

8. SeRgInHo Member

והיום מלר טען שתיקו יעלה את שתיהן וצסק"א תישאר בבית.
    קיצור סלט ירקות אחד גדול.
    אתה מדבר על עונת 00/01? אם כן, אז מילאן סיימה אז ראשונה לידס שניה עם שתי נק' פחות, וברסה שלישית עם נקודה פחות מלידס אם אני לא טועה.
    ואגב זאת לא הייתה קייב אלא בשיקטאש.
    פעם אחרונה שקייב וברסה נפגשו זה נגמר 4-0 לקייב אם אני זוכר נכון.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אכן בשיקטאש ולא קייב.

שבה בעט פנדל לקורה באותו משחק מול לידס ואם אני לא טועה נגמר 1-1 שהשאיר את בארסה בבית למרות שעד היום היא כנראה מחוררת את בשיקטאש (שש או שבע). כמובן שלאחר מכן הספקולציות שמילאן רצתה לעזור להדיח את בארסה...

דינמו קייב ? המפגשים היחידים שאני זוכר בן שתי הקבוצות נגמרו ב7-0 בסיכום הכללי, תוצאה שעשתה חסד אדיר עם בארסה.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב , הרשו לי לתקן את היעקובי שטען שמורינטס מאז שעזב את ריאל לא פגש אותה במדי קבוצה אחרת .
    אז נדב יעקובי שכח מהר מאוד את התצוגה של מונאקו ומורינטס(שאפילו כבש בבירנבאו ולא חגג) מול החבר'ה של ריאל.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של ברצלונה היה זוועתי להחריד. זה לא שהשחקנים סבלו מחוסר יכולת, זה לא שהם לא באו מודעים למשמעות של המשחק הזה, הם כאילו באו לעוד אימון. רונאלדיניו ודקו כל הזמן מנסים להיות אלגנטיים מדי ואסור להם לעשות את זה בשלב הזה שאין סמוטל אטו וליונל מסי, כיוון שבקושי יש מוציאים לפועל. שיש הזדמנות להבקיע, אז צריך להבקיע. היחידי שהיה טוב, כרגיל, הוא אנדרס אינייסטה.
    לאיידור גודיונסן היו כמה החמצות מזעזעות. אז בסדר, יהיו כאלה שיגידו שהוא לא משחק בעמדה שלו, אבל היו לו מצבים שאני מצפה אפילו מבלם בליגה הישראלית להבקיע, אם אם מדובר ביום הכי שחור בקריירה שלו. אין לי הרבה סיבות לשמוח לגבי המשחק של ברצלונה, אפשר רק לשמוח על הנצחון, שמשאיר סיכוי להעפיל לשלב הבא.

ורדר ברמן ניצחה את צ'לסי והשיגה את המטרה שלה. במחצית הראשונה היא הייתה טובה יותר מצ'לסי, אך לאט לאט המשחק התאזן ואפילו בדקות הסיום צ'לסי הייתה טובה יותר. כנראה שהחסרון של מטאסקר באמת היה משמעותי עבור ורדר ברמן, כיוון שהוא נתן היום משחק טוב שעזרה לורדר ברמן לא לספוג. ראוי גם לציין את קים ויזה שהיו לו כמה הצלות מצויינות.

אגב, אני ממש לא הבנתי את הודעת ההתנצלות של מודי בר און. כי מי ששלח את הדואר האלקטרוני והתלונן, מן הסתם גם לא ראה ושמע את ההתנצלות. הם צריכים לפרסם הודעה באתר, או משהו כזה.

במחזור הזה הובקעו 39 שערים, היום בוקעו 5 שערים פחות מאתמול.

12. Mehmet Member

בנוגע לפאשלה של ערוץ הספורט, מודי הבטיח פיצוי. מעניין מה זה יהיה...

וקטע שממש מעצבן אותי אצלם-יש להם את זכויות השידור לליגת האלופות. אז למה לא לשדר את משחקי ליגת האלופות שנערכים במוסקבה בשעות מוקדמות יותר משאר המשחקים?
    יכלו אתמול לשדר את צסק"א-פורטו והיום את ספרטק-ביירן, במקום לשדר עוד שידורים חוזרים של כל מיני דברים מיותרים. בשביל מה יש להם שני ערוצים? בשביל מה אנחנו משלמים כל כך הרבה על חבילת הספורט?

13. Gooner Member

"SHTOK VE TAGID TODA"

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

שנת הקארמה ממשיכה, ואנחנו יושבים וצוחקים לנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ממש לא בונקר של ברמן, עד הדקה ה-60 בערך הם היו הרבה יותר טובים מצ'לסי, וזה שהם ייצרו פחות ופחות מצבים עם הזמן זה גם כי מן הסתם הקבוצה הוליכה ולא היה סיבה לשלוח את כולם למעלה, וגם כי זאת בכל זאת צ'לסי. צ'לסי התחילה ממש להיכנס למשחק עם היציאה של מיקל האנמי ודרוגבה, רובן אמנם לא תרם יותר מדי אבל שבצ'נקו היה הרבה יותר טוב מדרוגבה הפצוע והעיר קצת את משחק ההתקפה. אבל בונקר? בטח לא, ברמן ניסתה לתקוף גם כאשר צ'לסי לחצה, זה שהקבוצה הטובה בעולם (או אחת מהן, שיהיה) הצליחה ללחוץ אותה אל שערה לעיתים זה ממש לא בושה.

הרנן "מה היינו עושים בלעדיו" קרספו השלים את הקאמבק והבטחנו את העלייה אחרי שכבר הייתי די בטוח (בסביבות הגול השני של באיירן בסן סירו) שנסתפק השנה בליגה. אבל חובה פשוט חובה לנצח גם את באיירן באליאנז, עד כמה שזה קשה, אנחנו לא מאבדים נקודות כבר יותר מחודש (תקנו אותי אם אני טועה) ובאיירן לא בדיוק בשיאה. מקום שני מקנה לנו במקרה "הטוב" את מנצ'סטר או ליברפול, שתי קבוצות שלדעתי אנחנו טובים מהם אבל עדיין עדיף להימנע מלפגוש, בטח שעדיף את AEK (אחח AEK אחח ז'וליו סזאר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) או איזה סלטיק נאיבית.

15. Spanish Weapon Member

אני לא אגיד שצ'לסי מכרה את המשחק, כי זה יהיה טיפשי מצדי להגיד, אבל כולם ראו שצ'לסי אתמול לא נראיתה כמו צ'לסי נגד בארסה/ברמן בבית.
    יכול להיות שזה היה יום רע של צ'לסי (עם לא מעט החמצות כמו זה של באלאק בדקה ה-30 בערך) ויכול להיות שפשוט היה להם תמריץ לא לנצח כדי לסלק את האיום שנקרא ברצלונה.

בכל אופן , אי אפשר להתחמק מהמציאות , עוד שבועיים גמר ליגת האלופות כבר בשלב הבתים, אנחנו ננצח.