ברמן קורסת בקאמפ נואו, בארסה בשמינית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏5/12/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני מאמין שברמן יודעים לקראת מה הם הולכים. היום אירגנו במיוחד חגיגה ענקית בקאמפ נואו, כדי לדחוף את הקבוצה. להתסגר יותר מידי אחורה יביא את השער שברצלונה כל כך רוצים, לכן ממה שאני מכיר את ברמן עד כה היום, כמו שהם עשו מול ולנסיה במשחק האחרון של שלב הבתים לפני שנתיים, הם יתקיפו במטרה לכבוש שער אחד חשוב מכל, ואז יהיה חתיכת מותחן של ממש.

ברמן היו צריכים לפני שנתיים תיקו בולנסיה במשחק האחרון של שלב הבתים, התקיפו כל המשחק, וניצחו. ברמן לא בנויה רק להתגונן, לכן אני מאמין שהם יחלקו את הזמן בין ההגנה להתקפה לדקות מסויימות.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/06
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר לא לוקחת את המשחק הזה יותר מדי ברצינות קרספו, סטאנקוביץ', קורדובה, גרוסו ומטראצי מקבלים מנוחה. אנדראולי הצעיר מקבל הזדמנות במרכז ההגנה ביחד עם מאקסוול, גם הארגנטינים סולארי ומריאנו גונזאלס מקבלים מקום בהרכב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/12/06
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצהרות תמיד יש,הם חלק ממלחמה פסיכולוגית.אני כמובן מקווה שזה כך.זה רק מה שנראה לי,שאם ברמן תראה שהיא לא מצליחה לפתח התקפה,היא פשוט תסתגר.

4. BugSniper Member

הימורים שלי:

צ'לסי - לבסקי 0-1, עוד שער של דרוגבה
    ברצלונה - ברמן 1-2, ברצלונה תהיה בפיגור ותהפוך את התוצאה

ספורטינג - ספרטק 3-0, הרוסים יפגשו את מכבי חיפה בגביע אופ"א
    באיירן מינכן - אינטר 1-0, בונקר טיפוסי של אינטר שתכבוש הפעם בתוספת הזמן

פ.ס.ו.ו - בורדו 1-4, הצרפתים יציגו יכולת דומה לזו שהציגו בהפסד ללאנס
    גלאטסראיי - ליברפול 0-0, שתי הקבוצות ירדימו את הצופים וישמחו ללכת הביתה

רומא-ולנסיה 1-0, הרומאים לא יעמדו בלחץ, ולנסיה תחזור להציג את היכולת שלה
    אולימפיאקוס - שחטייר דונייצק 1-1, שחטייר תהיה בדרך לשמינית גמר ליגת האלופות אבל אולימפיאקוס בשירות רומא תקלקל לה בגדול עם שער מאוחר

מקווה להצליח בלפחות 5 מ-8 ההימורים שלי לגבי זהות התוצאה (ניצחון בית, תיקו, ניצחון חוץ)

עם כל הכבוד לורדר ברמן, אני אשמח עם הגרמנים יחזרו הביתה. ברצלונה באה למשחק השלום וניסתה לקרב בין ישראלים ופלסטינים, וכן אני ימני, אבל אני מעריך אותם וחושב שמגיע להם להישאר ולסיים מקום שני אחרי צ'לסי. שוב, הימרתי שבאיירן מינכון תפסיד, כי כדורגל משחקים 120 דקות ובסוף גרמניה מפסידה.. את זה למדנו מהמונדיאל, איטליה נגד גרמניה.

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

חחח איזה גול מטופש... החומה קופצת, רונאלדיניו בועט מתחת לרגליים.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריבאלדו מול מילאן ב3-3 בסאן סירו . העתק מדויק של הגול של רונאלדיניו .

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמעו ורדר ברמן נראית כמו מכבי נתניה.

הם נראים כל כך מבוהלים, רועדות להם הרגליים. האירוע ממש ענק עליהם!

שער מוצדק, ורדר ברמן צריכה להוכיח שמגיע לה לעלות כמו שזה נראה ככה, גביע אופ"א יותר מתאים להם.

8. BugSniper Member

חחחח
    נפילה תיאטרלית של רונאלדיניו בדקה ה-12..
    כל חומת ברמן קופצת- ורונאלדיניו נותן פס חלש לעבר הפינה.. השוער והחומה טועים בגדול

"אין ספק שנראה את השער הזה עוד הרבה פעמים" - יורם ארבל.
    ממש.. את השער של רונאלדיניו מול ויאריאל יזכרו גם בעוד עשרות שנים? בעוד עשרות שנים ישכחו את רונאלדיניו.

lltk צדק, בארסה תיקח את המשחק הזה. אני כבר קובר את המשחק עבור ברמן. ברצלונה בשלב הבא.

בעוד אני כותב את כתבה זו אני רואה בטלוויזיה את ה2:0.. משחק מסירות פשוט של ברצלונה ברחבה של ברמן.

זה מה שקורה כשברמן מתאמצים בליגה ומעייפים את כל השחקנים שלהם, וברצלונה משחקת מול לבאנטה בהילוך שלישי

9. BugSniper Member

ספרטק מוסקבה מובילה על ספורטינג ליסבון 2:0.. מקודם הימרתי 3:0. אני מתקרב ל5 מ-8..

10. SeRgInHo Member

לא מגיע לוורדר לעלות, פשוט לא מגיע. קבוצה שלא יודעת לשחק בחוץ לא ראויה להיות בין 16 הגדולות. זה לא יאמן איזה הבדל בין ברמן בבית לברמן בחוץ...

11. Bensh Member

מה אתה אומר על הקוף המכוער?
    הוא נראה לא רע הערב

12. Raulito Madridista

מגיע לברצלונה לעלות לשלב הבא, תצוגת כדורגל מסחררת של ברצלונה ללא מסי ואטו, איזו אווירה הייתה לקראת המשחק, ברצלונה תעלה לשמינית הגמר כי ברמן לא תחזור, חבל שהמשחק הוכרע בקלות כל-כך. ברמן עלתה למשחק לחוצה ולא ברור למה, לה לא היה מה להפסיד כי בארסה פייבוריטית, הכנה מנטלית לקויה של תומאס שאאף, השחקנים שלו ויתרו על המשחק כבר ב1-0, שום התקפה של ברמן לא ראינו במשחק הזה, רק במצב נייח הם אולי יבקיעו במזל או יאיימו על השער ואני מקווה שזה ייקרה ואז המשחק יהיה מענין. שער עם הרבה חוכמה של רונאלדיניו בראשון והשער השני של בארסה היה מדהים, הכדורים האלכסוניים של רונאלדיניו הם מדהימים, ברצלונה משחקת כדורגל נפלא.
    חבל על ברמן שהאירוע באמת כנראה גדול עלייה, לא ראינו כלום מהיכולת שלה והפסדתי פחית קולה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    איזה מהלך של גודיונסן קודם... אם גודיונסן עושה בית ספר להגנה של ברמן משהו באמת רע, אבל תאכלס את העבודה שלו הוא עושה. ברמן גם שהיא תוקפת עם הרבה שחקנים נניח היא לא מצליחה לאיים על כלום והם אחרונים לכל כדור. על הפנים המשחק שלה.

13. Bensh Member

וואו, לא ידעתי שגודיונסן יכול לעבור שחקנים
    המשחק הזה מוליד כמה תגליות מעניינות (דקו עדיין מסוגל לשחק כמו הקשר ההתקפי שהוא היה בפורטו? מרתק)

14. SeRgInHo Member

אין לי מה לומר עליו כי אני רואה את השידור המקביל.
    אוי אוי אוי איזו אבידה...

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/06
  15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

למרות הבורות שלך, אתה עד כה לא כזה טועה. צמד החמצות ענקיות של מקאיי, וכרגע עדיין 0-0.