ברמן קורסת בקאמפ נואו, בארסה בשמינית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏5/12/06.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברצלונה משחקת בדיוק כמו שהיא שיחקה במחצית הראשונה, כמו נגד לבאנטה. זו ברמן שהתעוררה במחצית השנייה. אבל זה מעט מדי מאוחר מדי ועדיין עלוב.

ברמן יכולה לכבוש שער אבל היא צריכה נס.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך נס אלא הפתעה, המשחק של ברמן כל כך צפוי בהתקפה, דייגו הוא התקווה היחידה לראות משהו שונה. אני פשוט נדהם מהשחקן הזה, כמה הוא היה מבשל אם רק היה לו למי...

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תם המשחק בין אינטר לבאיירן, 1-1. רע מאוד, אני לא מבין את הזלזול הזה במשחק כל כך חשוב, עכשיו צריך לשבת ולהתפלל שנקבל את סלטיק או ליברפול, גם כן "מקרה טוב".

4. BugSniper Member

צדקתי, אינטר באמת כבשה בתוספת הזמן.. ספרטק מוסקבה אכן הכניסה שלישייה..

ניבאתי במדוייק את התיקו 1:1 בין אולימפיאקוס לשחטיור דונייצק. בסה"כ הוצאתי 4 מ-8. כמעט עמדתי במטרות שלי.. סחטיין על ספרטק מוסקבה שעשתה את ההפתעה היחידה (בורדו עשתה הפתעה במשחק חסר חשיבות).

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי לבסקי חשבה שהיא יכולה לנצח פה , כל התקפה של צ'ללסי היו רק 2 שחקני הגנה של לבסקי , ממש מוזר.

6. Mehmet Member

ברצלונה לפחות עשו את שלהם, אבל קצת התבעסתי בכל זאת שזה הלך כל כך בקלות... בכל זאת רציתי קצת אקשן...

חבל על אובדן ניצחון של ביירן מינכן בתוספת הזמן, אבל העיקר שהמקום הראשון שלנו. עכשיו רק נותר לקוות שההגרלה תאיר לנו פנים... וספורטינג ליסבון אכן לוזרים. אחרי המחזור השני עוד חשבתי שהם יעפילו עם ביירן...

בית ג' נגמר די בזיוני, עם תוצאות שלא היו קורות אם למשחקים האלו היתה חשיבות כלשהי.

שחטיור היו מאוד קרובים לניצחון, שבכל מקרה לא היה עוזר להם. אני רק מת לדעת איך ולנסיה שיחקו, אם הם שיחקו בהילוך שני או שנתנו את כל מה שיש להם...

7. mr.shmactics Member

בחיים שלי לא ראיתי פורום שרונאלדיניו יותר שנוא מאהוב.

8. Barcik Member

המשחק הפך להיות שולי ולא חשוב לקראת סוף המחצית הראשונה. בסך הכל הסדר הנכון שב לעולם, תחושת ההקלה הגיע וכעת ניתן להתכונן לחלק החשוב באמת של העונה. כעת אנו באמת נכנסו לתקופת הציפייה לשובם של הפצועים, ונותר לעבור אותה עם מקסימום נקודות ליגה אפשרי.

רונאלדיניו כרגיל הכריע את המשחק, עובדה ממנה שונאיו יתעלמו מנקל כאשר יצטרכו בעוד כמה חודשים לבקר את ההייפ סביבו. שמח מאוד לראות את הגאושו עושה הגנה מסויימת, הוא בהחלט ענה להטלת האחריות. האיש הדומיננטי השני, דקו, החל בפוקוס גבוה אבל ירד בדריכות לאחר שהיתרון הוכפל. גודי ממשיך להשתפר. סמואל אטו הוא לא אבל אני מתחיל להשתכנע שתוספת לרוטציה הבחירה בו הייתה מוצלחת. ג'יולי הפתיע אותי עם משחק טוב, מהסוג שלא חשבתי שעדיין יש בו. אבל ההחמצות, אוי ההחמצות.
    אחלה משחק של טיאגו מוטה. הוא תמיד יפול מאדמילסון בכל הקשור לקריאת משחק, אבל בעוד האחרון אדיש, טיאגו הוא עלוקה. זו הסיבה שיש תמיד להשתמש בו מול קבוצה שמשחק ההתקפה שלה מבוסס באופן ברור מאוד על שחקן יחיד. שמח לראות את רפה בעמדה הישנה שלו, מחלק קטנות חצי-חוקיות כאילו מעולם לא הפסיק. אהבתי את כך שלמרות חסרון גובה ברור פויול ומארקז הגיעו ראשונים לכמעט כל כדור גובה. אם כי, פה יש להאשים את פיק הברכיים של האורחת שלא הצליחה לבצע אף תרגיל ראוי ממצב נייח.
    לא נהנתי מהמשחק הנסוג וההגנתי. גם משיקולי אסטתיות, וגם כי נדמה לי שלבארסה פשוט יותר להבקיע שער מאשר לא לספוג. לפחות עשו זאת היטב. ג'יו היה מצויין ברוב פרקי המשחק, למרות כמה דקות בהן האגף שלו זלג. זאמברוטה פשוט היה אדיר במהלך כל 90 הדקות, ולאחר ההתייצבות ההגנתית הגיע הזמן להכניס אותו לקצב בהתקפה (שיתנו לו כבר משחק שלם מאחורי רונאלדיניו!).

בסך הכל:
    ג'יולי 6.5 - גודיונסן 7 - רונאלדיניו 7.5
    דקו 6 - מוטה 7 (תוראם 6.5) - אינייסטה 6.5 (שאבי 6)
    זאמברוטה 7.5 - פויול 6.5 - מארקז 6.5 - ג'יו 7.5
    ואלדז 6

9. Bensh Member

שיקום ויודה בטעותו מי שאמר שרונאלדיניו נעלם במאני טיים

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוריס,אתה זוכר את הביקורות שלי על רונאלדיניו,לא מהזלזול אלא מהתמסחרות לנייקי ולמה שזה עושה לו לדעתי.
    ואמרתי לך שפעם הייתי מוחא לו כפיים,ושאם אני אצטרך למחוא לו כפיים שוב אני אעשה את זה.גם אחרי המשחק מול ויאריאל אמרתי שברמן תהיה המטרה האמיתי.
    אז הינה היום אני עומד ואני מוחא לו כפיים
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

ויותר מזה תסתכל על ההבדל של פעם להיום:
    http://www.diario.com.mx/imagesnotas/2006/11/DEP265209PA.Xxxhttp://www.estadao.com.br/banco/img/livre/2006/11/1012006112519013615barcelona.Xxx
    שים לב לסרט שעל הראש כמובן...
    ומבחינתי זה אומר הכל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/06
  11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

רונאלדיניו היה לא רע היום, אבל הפרחים בבארסה צריכים ללכת קודם כל לחוליה האחורית. למוטה (רבות בחסד השופט שהחליט לא להוציא לו צהוב בכוח), לזמברוטה, וגם לפויול שמנע לא מעט מצבים קורצים של הגרמנים. אתה ראית היום על המגרש את אחד הפליימקרים הכשרוניים בכדורגל, דייגו, ועם כל הכבוד אין מה להשוות את ההשפעה של השניים על השאר. שוב פעם, רונאלדיניו לא רע, לא רע בכלל, בטח הרבה יותר טוב מכל המונדיאל האחרון למשל, אבל כמו שהוא לא נעלם הפעם במאני טיים זה לא שהוא נתן הצגה או משהו.

12. SkiMan Member

בסדר, הוא לא חייב לתת לכל אורך ה-90 דקות בכל משחק תצוגה של אמן.
    רונאלדיניו בא היום נתן 2 הברקות וסגר את המשחק בשיא הלחץ כשכל הציפיות בהתקפה הן ממנו. בנוסף סידר עוד 2 מצבים שהוחמצו ברשלנות.
    מה עוד צריך? מה אתם רוצים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

תמשיכו לאכול את הלב

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/06
  13. Bensh Member

הוא הכריע את המשחק, זה מספיק

14. thomas_f Member

צודק הוא עשה את הגול הראשון,וחצי בישול מהשני וזה יספיק לבארסה כדי לנצח..

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי, אבל לרגע לא להוריד מחלקו של פייר וומה בגולים האלה, עבירה טיפשית שמעון גרשון סטייל בגול הראשון, וסגירה לקויה מאוד בשני. הפס של רונאלדיניו באמת היה נהדר אבל יש שני צדדים למטבע הזה.

לאכול תלב? אין לי שום דבר נגד רונאלדיניו או בארסה כמו שאמרתי כבר, בטח לא אחרי שניצחו בצדק, חבל על ברמן אבל הבית הזה גדול עליהם, יש להם עוד כמה אגפים להתחזק בהם.