ברצלונה אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/5/09.

1. spurs229 Member

חס וחלילה,

אני מקווה שיונייטד ינצחו בזכות טעות שיפוט רק כדי שהעולם יראה איך השופטים תמיד בעדם.

פוק ינייטד.
    פאק ברצלונה.

2. JR-Riquelme Member

גם אם זה יהיה 0-0 נטול מצבים זה לא יכול להיות משחק משעמם. בכל מקרה זה יהיה חוויה אדירה לראות משחק כזה.

אני עם ברצלונה כמובן, אבל אין לי שנאה למנצ'סטר, אני לא יהיה עצוב מאיך שהמשחק יגמר, אבל מקווה לראות את הנרי מניף בפעם הראשונה את התואר הגדול בעולם.

3. A. Arshavin Member

אז איך תגדיר את המפגשים שנה שעברה?

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גוארדיולה הראשון שעושה את זה , מפרסם את ההרכב .

ואלדז
    סיבליניו,פיקה,טורה,פויול
    צ'אבי,בוסקטז,אינייסטה
    הנרי,אטו , מסי

דקתיים אחריו עושה את זה פרגיסון.

ואן דר סאר
    אברה,פרדיננד,וידיץ,אושיי
    גיגס,קאריק,אנרסון,פארק
    כריסטיאנו רונאלדו
    ווין רוני

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/09
  5. JR-Riquelme Member

ואתה רציני שאתה משווה גמר ליגת האלופות למפגש כפול?

זה לא יכול להיות משעמם. גם עם 0-0 של 0 בעיטות לשער. זה המפגש הכי גדול שיש במעמד הכי גדול שיש. שתי הקבוצות הכי נוצצות וטובות בעולם.

6. A. Arshavin Member

ברור שלא, אבל זה משחק על כל הקופה, אני לא חושב שנראה משחק חופשי ומשוחרר כמו שאנחנו רגילים משתי הקבוצות האלה, אלה עם אורנטציה יותר הגנתית.
    שתי הקבוצות יינסו לשלוט במרכז השדה = ייעבו את הקישור במקום שחקני התקפה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/09
  7. Ohad_Glr Member

אוהדי יונייטד, מה צפויה להיות החלוקה בין רונאלדו לפארק מבחינת האגפים?
    אני מניח שרונאלדו מסתדר בשני האגפים, אבל מה האגף בו פארק משחק הכי טוב? (או שאולי הוא יעלה באגף של מסי, על מנת לעזור. למרות שעם ההיעדרות של דני אלבס זה פחות נחוץ).
    ברור לי שיהיו גם חילופי מקום ביניהם, אבל כששניהם משחקים ביחד מה הוא בדרך כלל "אגף המוצא" של כל אחד מהם?

8. riquelme1 Member

הכל יכול להיות, גם משחק משעמם,וגם משחק בלתי נשכח. אני מקווה מאוד שהאופצייה השנייה.

הרכב טוב של גוארדיולה, שמפתיע ומשאיר את קייטה בספסל, הפחד שלי זה בוסקסט, אני מקווה שצ'אבי יעזור לו.

המתח עולה, יאללה שיתחיל כבר!

9. Becks Member

לפי האתר של אופ"א, רונאלדו ישחק בחוד ורוני ישחק בשמאל.

10. Stretford Ender Member

המערך יהיה דינמי, זה לא משנה מי באיזה אגף. רונאלדו יבוא הרבה לאמצע רוני יחליף אותו באגף, רונאלדו ופארק יחליפו מקומות...

יהיה טוב.

11. Raulito Madridista

אם הייתי אוהד ברצלונה הייתי מאוד מרוצה ממה שקורה. השער הכניס את יונייטד לחרדה(גם הם אנושיים) ופרט לעשר הדקות הראשונות, האנגלים לא עשו שום דבר. אבל היום אני בצד של יונייטד אז אני מאוכזב. יונייטד צריכה לחזור להניע את הכדור כמו בהתחלה(הם ממש לא מנצלים את ההגנה הבינונית ומטה של ברצלונה, לפחות על הנייר), מספיק עם הכדורים הארוכים האלו לרוני. אני לא מבין איך פרגוסון הכין את הקבוצה שלו למשחק - האמצע פשוט פרוץ, גם בשער של אטו וגם בהרבה מקרים נוספים - שחקן של ברצלונה רץ עם הכדור משהו כמו 30 מטר ללא הפרעה בכלל. גם וידיץ 'אכל' את ההטעייה של אטו כמו בלם בינוני בספרד, מוזר שהם לא ראו שזה תרגיל קבוע שלו. ואן דר סאר כמובן אשם בגול - שגיאה איומה ונוראה, ככה לא סוגרים את הפינה הקרובה. איך המומנטום משתנה בגלל מהלך אחד. אטו נראה בחודש האחרון כמו הצל של עצמו, והוא זה שכובש בגמר ואולי מביא לברצלונה את הגביע. ביונייטד בינתיים רוב השחקנים בורחים מהכדור. רק רונאלדו נמצא בשיאו, הוא לא היה רחוק מלהבקיע. הרבה איומים על השער, דריבלים לא רעים וגם אמונה. השניים האחרים שבסדר הם אברה ורוני. גיגס למשל חושך מוחלט - לא הגנה ולא התקפה. את קאריק ראיתי במשחקים יותר טובים. אני מקווה שיונייטד תתעשת, זו קבוצה שאסור להספיד. אולי פרגוסון צריך להמר על טבז. אני מניח שהוא ייחכה קצת, כי הוא לא ירצה להפקיר את האמצע שם ככה רע. משחק נחמד מאוד עד עכשיו, דרך אגב(חוץ מהתוצאה כמובן). אני מקבל את הרושם שאין כוח שיכול למנוע מברצלונה לזכות השנה בטרבל.

12. פול סקולס Member

החבר'ה לא הגיעו למשחק,
    מייקל קאריק בודד במערכה.

13. REAL MADRID Member

השחקנים היונייטד פשוט רועדים, אני מצפה פה לראות את שתי הקבוצות הטובות ביותר באירופה כיום ובמקום זה אני רואה פה שתי קבוצות שמשחקות בצורה פחדנית, מבצעות טעויות ללא הפסקה ומשחקות בקצב שמתאים יותר לליגה הישראלית..

אני מחבב היום את פארק אבל כמות ההחלקות והמסירות השגויות שלו היא הרבה מעבר למה ששחקן יכול להרשות לעצמו בגמר ליגת האלופות.

14. guyholl Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx
    כמה ירדו על סמואל אטו, ובסוף הוא מאכיל את כולם בסומבררו(גם אותי).
    היינו חייבים לשים עוד שער במחצית הזאת, 1-0 זה יתרון שביר מאוד והמומנטום היה אצלנו. אי אפשר לדעת איך תפתח המחצית השנייה אבל מה שחשוב זה לנסות להמשיך לשלוט בכדור ולכבוש את השני.

עוד 45 דקות...

15. avdz7 Member

טוב שיש מחצית. נקווה לטוב בהמשך.