ברצלונה 09\08: טרבל היסטורי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י xavi6, ‏16/7/08.

1. xavi6 Member

אני ישלם לך 45738358465947 שקל אם תבוא אלי לבית להיתארח ולחתום לי על כמה חולצות. איך לא סיפרתם לי שפפ רשום בפורום והוא מעריץ של פדרר?!

אוהד, לא משנה איך תסובב את זה-אתם לא מספיק מאמינים בשחקנים שלכם. יכול להיות שהוא אכזב במשך עונה, חצי עונה, אבל הבאתם אותו מסיבה מסוימת-תתנו צ'אנס. כמו טיפשים זרקתם, אין לי ספק שנרוויח את אחד המגנים הטובים בעולם אם הוא יחתום. בידיוק כמו שהרווחנו ממכם את אטו ורונלדיניו ולוצ'ו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/09
  2. Ohad_Glr Member

הסיטי לא מעוניינים באטו

לכל מי שלא שם לב, מדובר באתר הרשמי של הקבוצה ככה שאין ספק באמינות של הכתבה.
    אז הסיטי כבר לא במרוץ. עדיין חושבים שתצליחו למכור אותו? (גם אם כן, אין ספק שבלי הסיטי זה יהיה בסכום נמוך).

3. xavi6 Member

כמו שאמרתי-חייבים למכור אותו!!!

4. קטלוני Member

יש אדם בהנהלת ברצלונה שקוראים לו צ'יקי.הבן אדם יכול למכור חצי קבוצה ב20 מיליון.

5. Mr.Eko Member

כמו שהבנתי מדיווחים שונים,היונייטד גם מעוניינים מאוד באטו... אם לעזוב אז הלוואי וזה יהיה לשם.

פליפה לואיס כבר מת להגיע ועדיין הכל תקוע בגלל הדרישות של לנדוירו. יאללה שתגמר כבר הסאגה הזאת.

6. Ohad_Glr Member

אין כמעט סיכוי שהיונייטד יקנו את אטו בגלל שהם כבר הביאו את אואן. יש להם בחוד את רוני, ברבטוב ואואן וגם פרגוסון יודע שאטו על הספסל (גם כחלק מרוטציה) זה מתכון לצרות.
    באינטר זלאטן נשאר ככה שהם לא אופציה, מילאן מחזרת אחרי דזקו ואין כל כך סיכוי שתרצה את אטו גם כן.

לאן בדיוק הוא יכול ללכת? (כי לי אישית רק אופציית סיטי נראתה הגיונית, ועכשיו גם היא נעלמה).
    המצב היחיד בו אני רואה אותו עוזב הוא אם ברסה תציע אותו במחיר מאוד נמוך (אסור לשכוח שהוא קרוב לסיום החוזה), מה שיגרום גם לקבוצות שעוד לא הוזכרו לקפוץ עליו.

7. RubberSoul Member

אתה רוצה להגיד שאואן עדיף על אטו?שברבאטוב עדיף על אטו?

8. REAL MADRID Member

אין פה שום עניין של עדיפות. ריאל מדריד לדוגמא רכשה את אלביול, אם עכשיו פתאום צ'לסי מחליטה למכור את טרי - זה אומר שריאל תנסה להביא אותו? לא - כי כבר יש לה שחקנים לעמדה שלו ואין צורך בחיזוק.

אני לא אהיה מופתע אם אטו יגיע ליונייטד והיא תחזיק קאדר חלוצים כה רחב, מה שיהיה מעניין לראות זה איך בדיוק פרגוסון מתכוון לתמרן. הרי לאטו ולרוני המקום בהרכב מובטח וגם ברבאטוב לא הובא בכ"כ הרבה כסף על מנת לשבת על הספסל לאחר עונה אחת - לא כולם ריאל מדריד.

9. Cup of Tea Liverpool, UK

ותודה לאל על זה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. Federer Member

(גם) מילאן יורדת מסמואל אטו, לפי אריגו סאקי, מאמנה לשעבר של מילאן, שהיה שלשום בברצלונה, שאמר: "הוא שחקן מאוד טוב, אבל מילאן לא רוצה לבזבז כל כך הרבה כסף. אני גם לא רוצה שהם יחתימו אותו.

כזכור, דויד וייה יגיע ביום שני לולנסיה, על מנת לדבר עם יורנטה או סוריאנו, או עם שניהם. הפגישה אמורה להתקיים בשעה 18:00, בה וייה יגיד את רצונו לשחק במועדון הקטלוני.

לפי ה'ספורט', בארסה כבר התעייפה עם כל הסיפור של פליפה לואיס, ומחר תציע הצעה אחרונה בנושא, הצעה של 10M. זה או מחר או לעולם לא.

'ספורט' מזכיר לבארסה שמצ'רנו חוזר לאימונים עם ליברפול ב-16 ביולי.

כנראה שאפשר להירגע - פורלאן לא יגיע לברצלונה, לא בעונה הקרובה. כך לפחות לפי הדברים של הסוכן של פורלאן, שאומר: "ברצלונה לא הגישה לנו שום הצעה. לאפורטה לא עשה צעד על מנת לרכוש את פורלאן."

"זה לא מוזר לי שלאפורטה אמר שהוא אוהב את פורלאן, זה ידוע כבר זמן רב, אבל המציאות היא שלא הייתה שום הצעה ואנחנו רגועים."

"הוא (פורלאן) שמח באתלטיקו מדריד, וחושב רק על 2 מטרות לעונה הבאה, להתקדם עוד שלב בליגת האלופות ולעזור לאורוגוואי להעפיל למונדיאל."

11. Ohad_Glr Member

בסגנון משחק מסויים (לא של ברסה) ברבטוב עדיף על אטו (יש לו איכויות שאין להרבה חלוצים בעולם) .
    יונייטד צריכה את אטו בערך כמו שברסה צריכה את ססק.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/09
  12. xavi6 Member

אני לא מסכים איתך אוהד. לדעתי ברבטוב חלוץ עם סגנון משחק יחודי מאוד, אבל רחוק מלהתאים לברסה. הוא יותר פיזי וכוחני מאשר טכני.

13. Mr.Eko Member

זה מה שהוא התכוון ירדן....

ולא מסכים עם זה שהוא חלוץ יותר כוחני מאשר טכני,לטעמי הטכניקה של ברבטוב היא הדבר הטוב ביותר אצלו.

14. xavi6 Member

טעות שלי, כנראה ככה זה לפני נשף. סורי אהוד, מתנצל מעומק ליבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. George Best Member

ברבה יותר פיזי מאשר טכני?
    נדירים החלוצים בעולם עם טכניקה כמו שלו.
    מגע רך עם הכדור כמו חמאה.
    נכון, הוא רחוק מלהיות מהיר ולפעמים האדישות שלו יכולה להטריף, אבל באמת ששחקנים מהזן שלו זה מצרך נדיר.
    ההשתלטות שלו על כדורים ארוכים, המסירות (מלך הבישולים העונה בפרמיירליג) וראיית המשחק - מהטובים שיש.

http://www.youtube.com/watch?v=xxJ9wdXXbwY

http://www.youtube.com/watch?v=g5pqAMZce7Q (תראו איזו הורדת כדור עדינה, בשנייה ה-45 בערך בסרטון).