ברצלונה 10\09: דויד ויאה מצטרף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י xavi6, ‏16/7/09.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע, אני קראתי רק את הקטעים המודגשים או שבפונט גדול יותר. אם תחליט לקרוא תודיע לנו אם זה שווה את המאמץ טוב?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/7/10
  2. riquelme1 Member

ביזבוז גמור. מזמן לא ראיתי וויכוח כל כך חסר תועלת עם כל כך הרבה שטויות.

דלג.

3. RubberSoul Member

אני אתקצר: אחד טוען שפיקה שחקן בית אחד לא. אחד טוען שצריך להעניש את רק את פיקה וכמה שיותר חמור, אחד טוען שעוד שחקנים גם. אחד שונא את פיקה,אחד לא.
    עוד מעט יהיה נושא חדש והדיון הזה יפסק בכל מקרה,אין מה לדאוג.

4. xavi6 Member

נקצר את זה-אחד אוביקטיבי, השני לא. אין לי בעיה להחמיא לפיקה על משחקו, אבל תסלחו לי שאני מאשים אותו שהוא יורק על אנשים...

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/10
  5. Carlo Zampa Member

צריך להיות אידיוט מיוחד כדי לא לשים לב שפיקה הפוך מהתחת בסרטון הזה ושפאברגס מאתגר אותו לירוק על האדון המבוגר.
    פאברגס יצא אידיוט ומגעיל(כרגיל) לא פחות מפיקה.

6. yonmu Member

אם כבר אנשים אחרים מרגישים חופשי להתערב -
    על איזה מקרה יריקה של פיקה מדובר?

7. xavi6 Member

לפי ה"רגיל" שלך בסוגריים, עושה רושם שאתה לא ממש מחבב את ססק. גם אני לא. למען האמת-אני שונא אותו כמו שאני שונא את פיקה, אולי אפילו יותר. עדיין הוא לא אשם בכלום, גם במידה ואמר (אי אפשר להוכיח) לפיקה לירוק עליו. גם במידה ופיקה היה שיכור (שוב, תוכיחו. הביאו לו ינשוף? אז הוא קצת מתנהג כמו טמבל, סואו וואט? הוא מתנהג כמו טמבל 90% מהזמן באימונים. זה לא שהוא שיכור, הוא פשוט כזה. טמבל.)

8. Carlo Zampa Member

הקיץ הזה הראה לי כמה שפאברגס נבלה, כל הדיבורים של שחקני ברצלונה על ססק בתקשורת והניסיון שלהם ללחוץ על ארסנל הם אך ורק בזכות פאברגס שנותן להם יד.
    הרי פאברגס חבר של כל שחקני ברצלונה, הוא יכל לבקש מהם שלא יפתחו את הפה בעיתונות, במקום זה הוא צוחק שמלבישים עליו חולצה של ברצלונה וממשיך לשתוק ולתת לאחרים לעשות את העבודה בתקשורת.
    אין בעיה עם זה שהוא רוצה לעבור לברצלונה, אבל שיעשה זאת כראוי בלי לזלזל באוהדים ובקבוצה, שידבר הוא בעצמו ויצהיר שהוא מתגעגע לבית והראש שלו לא בארסנל תוך כדי שהוא מבקש משחקני ברסה, שהם במקרה גם החברים שלו להפסיק להתערב בעניינים שלא שלהם.
    כמה חוסר כבוד וזילזול בקבוצה שהעניקה לו את סרט הקפטן ובאוהדים שחולים לו על התחת.

9. xavi6 Member

עוד אחד שחי בסרט. ססק אמר שהוא העיר להם אחרי המהלך ואמר להם שזה מביך אותו וגם הודה בתקשורת. מה חשבת שהוא ביקש ישימו את זה עליו? או מה ציפית, שהוא יכה אותם? הם בחגיגות. אתה לא תגיב אחרת חוץ מחיוך. הוא הוריד את החולצה מהר מאוד, הוא לא מורד בארסנל כמו שחקנים אחרים ואומר שהוא רוצה לעבור לברסה, פעם אחת הוא לא אמר "אני רוצה לעבור לברסה" וגם אם כן-הוא בחיים לא מרד בקבוצתו. הוא מקצוען, הוא קפטן, הוא מנהיג והוא בהחלט מצדיק את זה. הוא לא עושה להם בעיות ונותן להם את הכבוד הראוי. לא פעם ולא פעמיים הוא העיר על זה שברסה מקרקרת סביב שחקני ארסנל, והשיא היה עם חלב שעבר שהוא אמר שנמאס לו שברסה גונבת שחקנים לארסנל. תפסיקו לחפש.
    ושוב, אף ברסה לא דיבר מרצונו הפרטי על ססק. שואלים אותם שאלות והם עונים. זה הכל. אף אחד לא פותח ראיון ואומר "סתם לפרוטוקול אני רוצה להגיד שססק צריך וחייב לעבור לברסה". הם מגיבים בצורה הכי נורמלית והכי נדושה שיש, כששואלים אותם על השמועות לגבי ססק הם עונים "אני מאמין שהוא יעבור לברסה בסופו של דבר". הם אומרים את זה על כל שחקן שיש סביבו שמועות כ"כ הרבה זמן. אף אחד לא לוחץ ולא כלום. ססק לא נותן להם יד ולא בטיח.

אני שונא את ססק, שונא שונא שונא, אבל אל תמציאו דברים. יש עובדות (כמו שפיקה ירק על מישהו) ויש השערות...והבעיה עם השערות, שכל טמבל יכול לשער מה שהוא רוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/10
  10. Carlo Zampa Member

תפסיק כבר להיות ראש קטן.
    הם חברים שלו, הם שותים ביחד, נראה לך שאין לו את ההשפעה לבקש מהם שיפסיקו לברבר בתקשורת?
    מה ציפית שמדברים איתו על הנושא הזה והוא יגיד שהוא מסכים להצהרות של שחקני ברצלונה?

11. xavi6 Member

שוב, הם לא מברברים, הם עונים על שאלות בצורה הכי יבשה ונדושה שיש.

שחקן שלא מכבד את קבוצתו כמו שאתה מנסה לצייר את ססק, היה אומר שהוא רוצה לעבור והיה מסכים עם ההצהרות של שחקני ברסה. הוא לא. הוא מקצוען. תפסיק לחפש קיצור, תבזבז אנרגיות על משהו אחר. אני מפסיק לבזבז אותם עליכם, נשבר לי מההגנה הבלתי פוסקת על ילד שיורק מול כל העולם על מישהו והעולם עוצם עיניים. עושה רושם שאנשים בוחרים את מי לשנוא ואת מי לאהוב בהתאם לפי מה שנוח להם...

12. Bensh Member

בנאדם, אתה חופר ברמות מפחידות, תעבור הלאה

13. קרלס פויול5 Member

אם מותר לחזור לדיון המקורי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx .
    א. אם המצב שכרות שבה הוא היה אני לא בטוח שלא.אבל בלי קשר, אם ניתן להוכיח את הטענה שססק אמר לו(ואפשר לנסות), אז הוא גם צריך ליענש גם אם פחות מפיקה.
    ב.למה שיהיה אכפת לי אם אני לא משחק עם הנבחרת במשחק ידידות, אם אני באנקר בהרכב בכל מקרה? זה רק מנוחה בשבילי.
    ג.הכי מוסרי? אולי. אבל בעולם כ"כ מוסרי, ככה שקצת קשה לשפוט את פיקה על זה שלא יתנצל ב4 עיניים כשכל המקורבים שלו לוחצים עליו לא להגיד את זה.
    ד.שוב, אתה תופס אותי על המילה. לא התכוונתי שיש שהוא אלכהולסיט(זה יצא לי בטעות), אלא שהוא אוהב לשתות שהוא חוגג.
    ה.אמר חלש, אבל שני מטר ליד המאמן שלו, לא יכל לחכות שהוא יירד לספסל כדי לומר את זה?
    יש הבדל בין הדברים המטומטמים שפיקה עושה באימון(כמו לתת כאפות למאמן ולשחקנים) לבין מה שהוא עשה פה, פה זה הרבה יותר חמור. והנסיבות כן משנות, אדם שיכור עושה דברים אחרים מבן אדם פיכח, גם אם זה שהוא הגיע לרמה כזו של שכרות זה בעיה, זה כן אמור להפחית מן העונש. ושלום בית משפט, להוכיח לך שפיקה היה שיכור? אני צריך להביא לך ראיות? תראה אותו בתחילת הקליפ הוא מתנהג כמו מטומטם גמור(ורק אל תגיד שהוא גם מטומטם גמור שהוא פיכח) והוא מראה את כל הסימנים של בן אדם שיכור, אז הוא שיכור.
    ו.גם צאבי טורס נחשב לשחקן שיהיה הקשר האחורי הבא של ברסה, איפה הוא היום? ומה זה סבא שלו בא לנשיא ואמר שזה הבלם הבא של ברסה, אתה יודע מי זה סבא שלו? סגן נשיא של ברצלונה, איזה הפתעה שהוא יציג את הנכד שלו ככישרון גדול...
    גם מנצסטר קנו את פיקה בכסף, כנ"ל ארסנל עם ססק. זה בעיה מה שאתה אומר , כי לקבוע שחקן בית לפי הקבוצה שבה הוא ערך את הופעת הבכורה שלו זה בעיה, תחשוב על שחקן שלא ערך הופעת בכורה בקבוצה שלו והוא כל הזמן מושאל ורק שם משחק ואז עוזב בגיל 26 לקבוצה אחרת ושם משחק, מי תהיה קבוצת הבית שלו?
    ואל תחשוב שאני כ"כ סובייקטיבי כמו שאתה מנסה לצייר אותי, אני יכול לומר שבוסקטס מניאק או שאלבס רמאי(רק הצורת המשחק שלו, הוא בן אדם טוב לפי מה שהבנתי מחוץ למשחק), אבל אם פיקה אני לא מסכים איתך.