ברצלונה 18/19 - המשכיות זה שם המשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jefecito Member

מסתבר שאני המשוגע */aaa021*/aaa021

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  2. גלץ Member

אם ניימאר היה עדיין בברצלונה הוא ברוב המשחק בטעות היה מוסר לאוויר מרוב שהתרגל למסור למסי

3. Civil Anti Madridista

עדיף להיות בצל של מסי מאשר למצוא את עצמך בצל של אמבפה בעוד שנה-שנתיים. בכל אופן לזכותו יאמר שלצידו ובלעדיו הוא סיפק לא מעט הצגות שגרמו לנו לתפוס את הראש בתקופתו - הקלאסיקו המוחץ בברנבאו שהסתיים 4:0 במשמרת של בניטס זאת אולי הדוגמא האידאלית בהיעדרו של מסי.

4. Jefecito Member

ההתלהבות מהמשחק עדיין פה. הזוי שככה אנחנו נראים בלי דיוס. אני רוצה לראות את מלקום במשחקים הבאים. חייבים להכניס אותו לקצב לאט לאט. אולי לנסות למצוא משהו עם דמבלה ומלקום ביחד.

5. Raulito Madridista

לצד הקלאסיקו ההוא בברנבאו, לניימאר יש הרבה מניות גם בקאמבק נגד פאריס. כדור חופשי מושלם בדיוק ברגע המתאים, כזה שהותיר סיכוי, גם אם הדריבלים עצמם או הכדורגל לא היו משובחים לאורך כל 90 הדק', וגם הפנדל שהחליט לבעוט ועוד ועוד.

לואיס סוארס נכנס רשמית להיכל התהילה של שחקנים מעטים שפירקו את ריאל מדריד בתצוגת ענק, מקום ליד רומאריו ב-1994, ליד רונאלדיניו ב-2006, מסי ב-2007 ולא רק...הגול בהקפצה היה קלאסה, כאילו לא עברה עליו עונה קשה.

בסופו של דבר, בארסה הפייבוריטית הברורה לזכות באליפות, ואף-אחד לא יזכור את התוצאות המוזרות שלה ברצף עד למשחק נגד סביליה. הרי נגד הגדולות, מה יש? 5:1 בקלאסיקו, 4:2 בוומבלי על טוטנהאם, 4:2 על סביליה, 2:0 על אינטר. וגם תיקו במאסטייה, או.קיי, אפשר לחיות עם זה, מגרש שברצלונה די מתקשה בו.

לגבי השחקנים האחרים, המערך שעלה אתמול התאים ושאפו לואלוורדה. המערך לא מתאים לכל משחק וכמובן שיש רצון לשלב עוד שחקנים. מניח שמאלקום ייקבל דקות בגביע המלך שזה עדיף על כלום. בכל מקרה המשחקים האחרונים לדעתי דווקא 'לרעתם' בפן האישי, ואלוורדה יידלק מחדש על ה-4-4-2 שעזר לברצלונה בעונה שעברה.

6. סמואל אטו Member

זה המערך שעלה בכל המשחקים השנה פחות או יותר. ההבדל הוא בשחקנים.

7. Jefecito Member

באמצע המשחק הקהל של ברצלונה מתחיל לקלל את ראמוס ופיקה מסמן עם היד שיפסיקו ואז הם הפסיקו. לא רק בלם נהדר שלגמרי יצא מהתקופה הרעה שלו, אישיות ענקית שמראה מי היה המודל לחיקוי שלו, פויול כמובן.

8. Raulito Madridista

חולק עלייך לגבי פיקה ואני יודע מה יהיו תגובות הנגד - כן, גם סרחיו ראמוס רחוק מלהיות מודל לחיקוי בכמה מקרים. תחפש ביוטיוב קטע בו בברנבאו זורקים מצית לכיוון הדשא, בטח כיוונו על פיקה, וזה נורא - והבלם בא להראות את זה לשופט ופויול מסמן לו כזה 'עזוב אותך, תתרכז במשחק' וזורק את זה לפינה. אל תכתוב את השם של שניהם באותו משפט, עשה טובה. אני חושב שפיקה באופן קבוע מתחיל את העונה בגמגום וזה די בסדר.
    מה שהיה יותר יפה מצידו אפילו - "אני מקווה שלואיס אנריקה יחזיר את ג'ורדי אלבה לנבחרת". המגן באמת משחק את הכדורגל הטוב בקריירה שלו, ותודה לניימאר. את המסירה המשוגעת הזו גם סיפק ראקיטיץ'. תראו איפה הוא ואיפה כוכב המונדיאל מודריץ'.

9. SaSa Member

אנריקה הוא חמור עקשן ואני לא רואה אותו מזמן את אלבה כל עוד לא תהיה קטסטרופה.

10. סמואל אטו Member

יותר טוב לנו.

11. Jefecito Member

אני זוכר את זה וזה היה ממזמן. שם פיקה היה שחקן צעיר תחת פויול. פיקה לגמרי נמצא עכשיו ''במקום'' של פויול לא רק על המגרש אלא גם מחוץ למגרש.

12. Raulito Madridista

כרוניקה של נפילות: כך נתקעה ברצלונה עם דמבלה ומלקום

הצרפתי הפך בשנה שעברה להעברה השלישית הכי יקרה בהיסטוריה, הברזילאי נגנב הקיץ ממש מתחת לאף של רומא, אבל שניהם כבר נחשבים לכישלון. הראשון פתח את טוב את העונה אבל מעדיף לבלות, השני יתקשה למצוא קבוצה

הצרפתי איבד את מקומו בהרכב ברצלונה לראפיניה, שלא היה בכלל בתוכניות של ארנסטו ואלוורדה בקיץ האחרון. מלקום לא מקבל בכלל צ'אנס, נכנס פעמיים כמחליף ושיחק העונה רק 28 דקות בליגה. לא ברור כלל אם דמבלה ומלקום ישחקו היום במדי ברצלונה נגד לאונסה, אבל אחרי שהמאמן ואלוורדה החליט לתת לשבעה שחקני הרכב מנוחה, סביר להניח שאם לא יקבלו דקות משחק זה יהיה איתות ברור שהם בדרך החוצה.

אני שם בצד רגע את זה שמוקדם לשפוט והכותרת דרמטית. ייתכן ובארסה מאוזנת יותר בלי דמבלה ולרוע מזלו המערך שרץ לאחרונה נראה טוב מאוד במשחקים הגדולים. אבל יש סיפורים גם מאוהדי בארסה בארץ שיודעים דבר או שניים - שזה לא רק מקצועי. דמבלה לא משקיע מספיק ולא חיי חיים ספורטיביים. לגבי מאלקום, באיטליה יגידו שזו 'קארמה שלילית', אלא מה.. :)

13. Jefecito Member

נתקעו? השחקנים האלה לא הגיעו לשנה/שנתיים הקרובות. זה נכון שעל דמבלה במיוחד שולם הרבה כסף אבל להגיד שבארסה 'נתקעה' עם השחקנים האלה זאת שטות מוגזמת. מלקום לאט לאט יתחיל לשחק, גם אותו ברצלונה לא הביאה ספציפית לשנה הזאת אלא גם לשנים הבאות.

אגב, קצת קשה להגיד על דמבלה כישלון אחרי מה שהוא עשה לריאל לא ממזמן.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/18
  14. avicii Member

אני רואה דווקא ניהול משחק נכון של המאמן.
    להכניס את דמבלה כשריאל שולחת שחקנים לחפש שיוויון ומשאירה את שטחים בהגנה זה לא כמו לפתוח עם דמבלה כשהמגרש סגור יחסית.

oFiRzZz ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  15. Jefecito Member

מלקום ודמבלה בהרכב למשחק הגביע. יהיה מסקרן לראות אותם ביחד.

מצב נושא:
הנושא נעול.